Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Aktualności

14 SIEPRNIA BIURO KIPH NIECZYNNE

Informujemy, że w poniedziałek tj. 14 sierpnia biuro Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej będzie nieczynne.


 

BLINKDEALS, CZOŁOWY PROJEKT MONOLITH GROUP SP. Z O.O. ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY!

Blinkdeals – czołowy projekt naszej firmy Członkowskiej Monolith Group Sp. z o.o. oferuje solidne i trwałe meble do każdego biura znanej marki EFG oraz HAG. Proponowany asortyment jest używany lecz w bardzo dobrej jakości i wysokim standardzie wykonania.

Aktualne wyposażenie:

 • biurka elektryczne - wysoki komfort pracy w pozycji również stojącej, blat z naturalnego drewna, regulowana wysokość biurka oraz podwyższenie do monitora, solidna i stalowa konstrukcja. Dostępne rozmiary : 200x115 i 200x 180cm.
  Zobacz
  .
 • kontenerki pod biurko - szuflady zamykane na klucz, przegrody na dokumenty, mobilne nóżki, naturalna okleina.
 • krzesła obrotowe - wiele możliwości zaawansowanych ustawień, samohamujące kółka.
 • krzesła konferencyjne - wygodne, tapicerowane, różne kolory i rozmiary.
 • stoły konferencyjne - różne kształty, solidne i trwałe.
 • tablice suchościeralne, magnetyczne.
 • szafy i regały do biura.

>>>Zapoznaj się z ofertą.

Dodatkowo w ofercie znajdą Państwo również używane maszyny i materiały przemysłowe. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich produktów w siedzibie firmy:

Monolith Group Sp. z o.o.

Ulica: Truskawkowa 6

Kod Pocztowy: 75-668 Koszalin

Telefon: 720 820 646

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona www: www.blinkdeals.eu


 

KURS ONLINE NA TEMAT ZMÓW PRZETARGOWYCH

Zachęcamy do skorzystania ze szkolenia poświęconego prawu konkurencji w zamówieniach publicznych. Dowiedzą się Państwo, czym jest zmowa przetargowa, jakie istnieją mechanizmy zawierania tego rodzaju porozumień oraz jakie są sposoby ich wykrywania.

Platforma e-learningowa dostępna jest pod adresem www.szkoleniazmowy.uokik.gov.pl, przygotowana została przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia wszystkich zainteresowanych tematem zmów przetargowych, a w szczególności pracowników administracji publicznej, którzy na co dzień zajmują się zamówieniami publicznymi.

>>>Szkolenie.


 

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH - ZAREJESTRUJ SWOJĄ FIRMĘ

plakat na FBUprzejmie informujemy, że Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koszalinie jest Operatorem Usług Rozwojowych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz stowarzyszeń, fundacji i spółdzielni (prowadzących działalność gospodarczą) z województwa zachodniopomorskiego, w ramach których mogą oni skorzystać.

Zachęcamy wszystkie zrzeszone w naszej Izbie firmy szkoleniowe do zarejestrowania się jako podmiot świadczący usługi rozwojowe. Dzięki rejestracji w tej bazie Państwa instytucje szkoleniowe będą miały możliwość zdobycia dużej liczby klientów, którzy będą mogli skorzystać z dofinansowania do oferowanych przez nich usług na poziomie od 50% do 80 %. Rejestracja jest bezpłatna i nieskomplikowana.

Na wszystkie pytania w tym temacie odpowiedzą doradcy rozwojowi projektu:

 • Pan Łukasz Drążkiewicz – tel. 515 416 890, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 • Pani Monika Skiba – 515 416 845, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

>>>Szczegóły nt. projektu.

>>>Baza Usług Rozwojowych.


 

PUP W KOSZALINIE WPROWADZA ZMIANY ORGANIZACYJNE ZWIĄZANE Z REJESTRACJĄ OŚWIADCZEŃ O ZAMIARZE POWIERZANIA WYKONYWANIA PRACY OBYWATELOM REPUBLIKI ARMENII, REPUBLIKI BIAŁORUSI, REPUBLIKI GRUZJI, REPUBLIKI MOŁDAWII, FEDERACJI ROSYJSKIEJ, UKRAINY.

Informujemy, iż od dnia 01.08.2017 r. Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie wprowadza zmiany organizacyjne związane z rejestracją oświadczeń o zamiarze powierzania wykonywania pracy obywatelom Republiki Armenii, Republiki Białorusi, Republiki Gruzji, Republiki Mołdawii, Federacji Rosyjskiej, Ukrainy.

Obsługa interesantów składających i odbierających oświadczenia o zamiarze powierzania wykonywania pracy obywatelom Republiki Armenii, Republiki Białorusi, Republiki Gruzji, Republiki Mołdawii, Federacji Rosyjskiej, Ukrainy od dnia 01.08.2017 r. odbywać się będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00.

Obsługa interesantów odbywać się będzie według kolejności biletów pobranych z biletomatu znajdującego się na I piętrze Urzędu.

>>>Więcej.


 

WOLNE POMIESZCZENIA DO WYNAJĘCIA W KOSZALIŃSKIM INKUBATORZE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Uprzejmie informujemy, że Koszaliński Inkubator Przedsiębiorczości mieszczący się przy ul. Szarych Szeregów 7 posiada powierzchnie do wynajęcia:

 • do wynajęcia 66 m2 powierzchni magazynowej lub produkcyjnej,
 • od 17.07.2017r hala garażowa z własnym wc o pow. 75 m2 (8,20zł/m2) – 1 149zł netto,

Pomieszczenia dostępne od 01.10.2017 r.:

 • 45 m2 x (8,20 zł/m2) -682 zł netto,
 • 108 m2 (8,70 zł/m2) - 1 733 zł netto,
 • 69 m2 (8,20 zł/m2) - 1 046 zł netto, (te trzy w/w lokale mogą stanowić jedną całość, mają dostęp do rampy)
 • 105 m2 (7,70 zł/m2) -1 551 zł netto (ten lokal można powiększyć o dodatkowe 50 m2),
 • 84 m2 (8,20 zł/m2) - 1 273 zł;

W cenie lokalów uwzględniono wszystkie pozostałe koszty tj:

 • sprzątanie,
 • koszty administracyjne,
 • podatek od nieruchomości,
 • remonty i konserwację,
 • monitoring;

Wszystkie lokale posiadają niezbędne media oraz własne liczniki H2O i energii elektrycznej. W okresie zimowym doliczyć trzeba do ceny zużycie gazu. Więcej informacji tutaj.


 

WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO ŚRODKOWOPOMORSKIE

IMTF

W dzisiejszym wydaniu tygodnika koszalińskiego Miasto pojawił się artykuł odnośnie naszych działań w sprawie utworzenia Województwa Środkowopomorskiego. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem oraz do zakupów bądź zamówienia prenumeraty Miasto. Tygodnik Koszaliński.

Zachęcamy również do zapoznania się z nowym oficjalnym fanpage zwolenników utworzenia Województwa Środkowopomorskiego, jako nasz apel w mediach społecznościowych.

>>>Profil facebook Województwa Środkowopomorskiego.

>>>Artykuł w lepszej jakości.


 

PODYPLOMOWE STUDIA MENEDŻERSKIE DLA PRAKTYKÓW NA WYDZIALE NAUK EKONOMICZNYCH POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nowe dwusemestralne studia podyplomowe o specjalności „Studia Menedżerskie dla praktyków”. Jest to nowość na Wydziale Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej Zajęcia prowadzone będą nie tylko przez kadrę WNE PK, ale przede wszystkim przez aktywnych menedżerów i przedsiębiorców. Inicjatorem tych studiów jest Konwent WNE Politechniki Koszalińskiej. Rekrutacja już trwa.

>>>Szczegóły.


 

NOWY REGULAMIN FINANSOWANIA KOSZTÓW KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO PRACOWNIKÓW I PRACODAWCY ZE ŚRODKÓW KFS.

W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy w Koszalinie informujemy, że z dniem 05.07.2017 r. wprowadzono nowy regulamin finansowania kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).

>>>Szczegóły.


 

KONKURSY DLA PRZEDSIĘBIORSTW W WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIM

Zachęcamy do zapoznania się z tym co przygotował Państwu Urząd Marszałkowski oraz inne instytucje rozdzielające unijne środki na najbliższe miesiące. Warto poświęcić czas ponieważ oferta jest bogata. Zapraszamy również do współpracy z naszą firmą Członkowską Quadrivium w celu przygotowania skutecznej aplikacji konkursowej.

>>>Opisy konkursów.

>>>Plik PDF z wykazem bieżącym konkursów dla przedsiębiorstw w woj. Zachodniopomorskim.


 

LISTA LAUREATÓW XVI EDYCJI KONKURSU „KOSZALIŃSKI DENAR NAGRODA GOSPODARCZA ROKU”

OBJAWIENIE ROKU – Nagroda Prezydenta Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej:

KATEGORIA MIKRO

KATEGORIA MAŁE

KATEGORIA ŚREDNIE

KATEGORIA DUŻE

 • Dajar Sp. z o.o. (www.dajar.pl) – Nagroda główna, Złoty Denar.
 • Kospel S.A. (www.kospel.pl) – Wyróżnienie, Srebrny Denar.

Wszystkim laureatom serdecznie GRATULUJEMY!


 

UROCZYSTA GALA XVI EDYCJI KONKURSU KOSZALIŃSKI DENAR NAGRODA GOSPODARCZA ROKU.

Gratulujemy!

Najlepsze firmy regionu i najbardziej inspirujący wykład tego roku! Tak będziemy świętować tegoroczny Dzień Przedsiębiorcy. Zapraszamy na Uroczystą Galę Konkursu "Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku 2016".

Jesteś przedsiębiorcą? Chcesz otrzymać zaproszenie? Skontaktuj się z biurem KIPH. Twoja firma była nominowana do nagrody? Zaproszenie już na Ciebie czeka.

Szczególnie zapraszamy firmy zrzeszone w Koszalińskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, Zrzeszeniu Kupców i Przedsiębiorców w Koszalinie, Północnej Izbie Gospodarcze, Zachodniopomorskim ZPP.


 

O KONFERENCJI NT. WOJEWÓDZTWA ŚRODKOWOPOMORSKIEGO W TYGODNIKU KOSZALIŃSKIM MIASTO

Artykul Miasto - Srodkowopomorskie

Między innymi na temat czwartkowej konferencji na temat listu do Premier Beaty Szydło w sprawie Województwa Środkowopomorskiego przeczytają Państwo w aktualnym wydaniu Miasto Tygodnik Koszaliński.

Zachęcamy do lektury i zakupu Tygodnika bądź zamówienia prenumeraty.

>>>Artykuł w lepszej jakości.


 

PISMO DO PREZES RADY MINISTRÓW DOTYCZĄCE UTWORZENIA WOJEWÓDZTWA ŚRODKOWOPOMORSKIEGO ZOSTAŁO WYSŁANE

konferencja srodkowopomorskie

8 czerwca br. w Park Caffe odbyła się konferencja środkowopomorskich organizacji otoczenia biznesu nt. skierowania pisma do Pani Premier Beaty Szydło w sprawie utworzenia Województwa Środkowopomorskiego. Pismo w tym samy dniu zostało skierowane do Pani Premier, Pana Prezydenta RP oraz do Prezesa PiS. Poniżej znajdą Państwo treść tego pisma.

>>>Treść pisma skierowanego do Pani Premier Beaty Szydło.


 

PRZEDSIĘBIORCO SEKTORA MSP, WEŹ UDZIAŁ W BADANIU – BUSOMETR ZPP!

KKP

W imieniu Związku Przedsiębiorców i Pracodawców zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w badaniu Busometr – Indeks Nastrojów Gospodarczych MSP, w którym badany jest stopień optymizmu małych i średnich przedsiębiorców oraz ich planowane działania w perspektywie najbliższego półrocza.

W dalszym ciągu brakuje jeszcze Państwa głosów, by móc przedstawić rzetelne wyniki z badania nastrojów gospodarczych przedsiębiorców. Bardzo zależy nam na Państwa opinii. Wyniki badań są publikowane w mediach i mogą mieć wpływ na działania rządu wobec przedsiębiorców.

>>>Ankieta.


 

PRZEDWAKACYJNY SPARKcamp#15

SparkCamp15

Termin i miejsce: 8.06.2017 r. – Minibrowar Kowal, ul. Grunwaldzka 1A. Wstęp wolny.

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w przedwakacyjny spotkaniu SPARKcamp#15. Tym razem posłuchamy o tym jak zrobić coś z niczego czyli o poprawie jakości obrazu przy użyciu sieci neuronowych, o tym jak być dostępnym dla użytkowników lokalnych dzięki "Google Moja Firma" oraz o Django i Heroku. Przypominamy, że impreza jest darmowa i ma charakter otwarty.

>>>Rejestracja.

>>>Wydarzenie fb.


 

DEBATA "SZANSE DLA POLSKIEJ GOSPODARKI" Z UDZIAŁEM PROF. ROBERTA GWIAZDOWSKIEGO ORAZ CEZAREGO KAŹMIERCZAKA - PREZESA ZPP W KOSZALINIE.

denar

Termin i miejsce: 31.05.2017 r. w godz. 1500-1700 - Wydział Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej, ul. Kwiatkowskiego 6E. Udział w debacie jest bezpłatny.

W imieniu Zachodniopomorskiego ZPP oraz Koła Młodych Ekonomistów Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej zachęcamy przedsiębiorców do aktywnego udziału w debacie pn. „Szanse dla polskiej gospodarki”.

Zaproszeni eksperci:

 • prof. Robert Gwiazdowski - Przewodniczący Rady Nadzorczej Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.
 • Cezary Kaźmierczak - Prezes Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.
 • Robert Bodendorf - Prezes Zachodniopomorski ZPP, Wiceprezydent KIPH.
 • prof. Jerzy Rembeza - Kierownik Katedry Ekonomii w Wydział Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej.

>>>Szczegóły.


 

NOWA INICJATYWA AJKAN SZKOLENIA – AJKAN FOR KIDS

Autodesk

Zapraszamy do korzystania z usług oraz oferty nowego członu naszej firmy Członkowskiej Ajkan SzkoleniaAjkan for kids. Nowa inicjatywa p. Katarzyny Hatłas to ognisko pracy pozaszkolnej, w którym otwiera na świat od małego i uczy odwagi w wyrażaniu siebie. To jedyne miejsce w Koszalinie z coachingiem dla dzieci oraz brakiem TV i dostępu do Internetu. Jesteśmy pod wrażeniem tego przedsięwzięcia i gorąco polecamy.

Zapraszamy również na pierwsze warsztaty z Ajkan for Kids pt. „Kolory Afryki”, które organizowane jest z okazji Dnia Dziecka oraz otwarcia nowego projektu p. Katarzyny. Więcej informacji poniżej.

>>>Warsztaty kolory Afryki.

>>>Ajkan for Kids.


 

4 SPOTKANIE SZKOŁY ROZWOJU LIDERA KIPH ZA NAMI

SRL 4 spotkanie

Kolejne spotkanie Szkoły Rozwoju Liderów KIPH już za nami. Tym razem rozmawialiśmy o sprawnym i konstruktywnym wychodzeniu z sytuacji konfliktowych. Za świetnie poprowadzone szkolenie dziękujemy p. Małgorzacie Olszewskiej z firmy VIA Centrum Mediacji Rozwoju i otwartej Komunikacji oraz p. Beacie Woźniak. Za wielką gościnę i przyjazny klimat dziękujemy natomiast Teatrowi Variete Muza oraz Eat4fit - Catering dietetyczny Koszalin. Do zobaczenia w przyszłym miesiącu.


 

INVEST NIERUCHOMOŚCI S.C. NOWYM CZŁONKIEM KIPH

Witamy Incaso

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do Członków KIPH dołączyła Agencja Invest Nieruchomości S.C.

Podstawowym profilem działalności firmy jest pośrednictwo w sprzedaży, kupnie i wynajmie mieszkań, apartamentów, domów, działek, lokali użytkowych, obiektów komercyjnych, gospodarstw rolnych. W każdym momencie transakcji agencja służy swojemu klientowi profesjonalną informacją na temat przebiegu transakcji i kwestii z nią związanych. W Invest Nieruchomości znajdą u nas Państwo szeroki wybór mieszkań, apartamentów oraz domów, działek i lokali użytkowych. Firma oferuje także bogatą ofertę obiektów komercyjnych i gospodarstw rolnych.

Zapraszamy do zapoznania się z zasobem nieruchomości Agencji Invest, odwiedzenia strony www, polubienia fanpage na facebook’u oraz korzystania z ofert i usług.

>>>Strona www.

>>>Fanpage na fb.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence