Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Aktualności

XVI EDYCJA KONKURSU „KOSZALIŃSKI DENAR NAGRODA GOSPODARCZA ROKU”

Lista firm Denar 2017

Za nami pierwszy etap konkursu „Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku 2016”.

W obecnej, XVI już edycji Konkursu, to Członkowie KIPH dokonywali zgłoszeń innych firm, które w ich ocenie zasłużyły na wyróżnienie. Typując potencjalnych laureatów opierali się o swoje pozytywne doświadczenia oraz obserwacje koszalińskiego środowiska gospodarczego.

Spośród wszystkich zgłoszeń do konkursu, do dalszego etapu konkursu zakwalifikowano 38 firm, tym samym firmy te zostały nominowane do nagrody „Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku 2016”. Spośród nich Kapituła składająca się z przedsiębiorców zasiadających w Radzie KIPH wyłoni laureatów w 4 kategoriach (mikro, małe, średnie, duże).

Firmy nominowane do nagrody „Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku 2016”:

Firmy nominowane, które zawnioskowały o wykluczenie z udziału w dalszych etapach konkursu:

 • EkoWodrol Sp. z o.o., www.ekowodrol.pl (przyczyna rezygnacji - przedstawiciel firmy zasiada w Kapitule konkursu)
 • Arka Sp. z o.o. Sp. k., www.arka-instalacje.pl (przyczyna rezygnacji - przedstawiciel firmy zasiada w Kapitule konkursu)

Konkurs skierowany jest do WSZYSTKICH FIRM z Koszalina i regionu. Według regulaminu do konkursu zgłaszane mogą być firmy nie zrzeszone w Koszalińskiej Izbie Przemysłowo – Handlowej. Udział w konkursie jest BEZPŁATNY.

Nominowanym firmom życzymy POWODZENIA !!!


 

TRWA XVI EDYCJA KONKURSU „KOSZALIŃSKI DENAR NAGRODA GOSPODARCZA ROKU”


 

NADZWYCZAJNE WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW KIPH

Informujemy że zgodnie z uchwałą nr.1 z dnia 11.05.2017 Rady Koszalińskiej Izby Przemysłowo – Handlowej zwołuje się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków KIPH.

Termin: 29 maja 2017
Godzina: 12.00 pierwszy termin, 12.30 drugi termin w przypadku braku kworum w terminie pierwszym
Miejsce:

siedziba KIPH. Plac Wolności 2-3 Koszalin


 

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA PRACODAWCÓW

Termin i miejsce: 23.05.2017 r. w godz. 1000-1300 – Urząd Miejski w Koszalinie, sala 300. Spotkanie bezpłatne, wymagana rejestracja do 19 maja.

W imieniu organizatorów Urzędu Miejskiego w Koszalinie, Deloitte, LSJ HR Group zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracodawców na kolejne spotkanie informacyjne. Podczas spotkania Eksperci Deloitte oraz LSJ HR Group omówią zagadnienia dotyczące zmian prawa pracy w 2017 r. oraz fluktuacji i retencji pracowników skierowane w szczególności do działów personalnych. Spotkanie będzie doskonałą okazją do dyskusji oraz wymiany doświadczeń w omawianym obszarze.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w terminie do 19 maja 2017 r. na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie 94 348 88 77.

>>>Program spotkania.


 

KURS OPERATOR HYDRAULICZNEGO DŹWIGU SAMOCHODOWEGO HDS

Termin i miejsce: 22.05.2017 r. – Unia Sp. z o.o., ul. Lechicka 23, Koszalin. Koszt: 700zł + 152 zł egzamin.

Uprzejmie informujemy, że Centrum Doskonalenia Zawodowego Unia Sp. z o.o. organizuje Kurs na Operatora hydraulicznego dźwigu samochodowego HDS. Kurs jest realizowany zgodnie z programem szkolenia uzgodnionym z organami dozoru technicznego w rozumieniu art. 37.14 Ustawy o Dozorze Technicznym z dnia 21 grudnia 2000 roku (Dz.U. Nr 122 poz. 1321 ze zm.) Prowadzą go specjaliści posiadający doświadczenie oraz wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Ramowy program kursu:

 1. Ogólne wiadomości o dozorze technicznym
 2. Ogólne wiadomości o urządzeniach transportu bliskiego.
 3. Maszynoznawstwo specjalistyczne.
 4. Eksploatacja.
 5. BHP.
 6. Zajęcia praktyczne.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z CDZ Unia: tel. 94 342 40 35 w. 329, kom. 665 370 250.


 

DAMA W ADIDASACH

Dama w adidasach

Termin i miejsce: 8.06.2017 r. o godz. 1700 – jezioro Jamno, przy Restauracji Biała Dama w Marina Mielno, ul. Chrobrego 26A.

W imieniu organizatorów Marina Mielno. Z widokiem na jezioro oraz Klinice dermaArt zapraszamy na spotkanie „Dama w adidasach”. Tym razem spotkanie odbędzie się na świeżym powietrzu, obowiązują stroje sportowe.

W programie:

 • Szkoła tańca King Dance – Ladies style z Kingą Olchowik,
 • Doradca wizerunku Olga Kurenna „Jak wyglądać stylowo nie tylko na obcasach”,
 • Mona Jewellery – prezentacja najnowszej kolekcji,
 • Grill, bar sałatkowy, piwa smakowe – poczęstunek Szefa Kuchni Restauracji Biała Dama,
 • Oprawa Muzyczna – Muzycznydarek,
 • Relacja fotograficzna – MC Marcin Czernicki fotografia;

Zapisy: recepcja Kliniki dermaArt, bądź telefonicznie 731 118 855.Ilość miejsc ograniczona.

>>>Więcej informacji.

>>>Plakat.


 

InfoShare NAJWIĘKSZA KONFERENCJA TECHNOLOGICZNA W REGIONIE CEE

III MFTA 2014 NAKLEJKA kopia

Termin i miejsce: 17-19.05.2017 r. - AmberExpo, przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku.

W imieniu Fundacji infoShare (Organizatora) oraz Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej (Partnera Merytorycznego) zapraszamy do udziału w największej konferencji technologicznej w regionie CEE pt. infoShare CEE.

Na wydarzenie przybędzie około 5000 uczestników z ponad 3000 firm i organizacji z całego świata oraz ponad 200 startupów. Ponad 120 prelegentów wystąpi na 5 scenach w ciekawych ścieżkach tematycznych. Podczas tegorocznej edycji blisko 200 startupów z całej Europy weźmie udział w speed datingu, pokaże swoje rozwiązania i projekty w strefie expo.

>>>Szczegóły.

>>>Rejestracja.


 

RODZINYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY


 

KONFERENCJA #HRSZCZECIN 2017

Kongres Firm Rodzinnych

Termin i miejsce: 31.05.2017 r. w godz. 830-1700 – Stara Rzeźnia, ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin.

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

W imieniu LSJ HR Group zapraszamy do udziału w wyjątkowej konferencji #HRSzczecin 2017, której tematem przewodnim będzie budowanie marki pracodawcy na silnie konkurencyjnym rynku pracy Pomorza Zachodniego.

Najlepsi eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu: motywowania pracowników, employer brandingu, przywództwa, netoworkingu, a także strategii wprowadzania zmian w swoim życiu, firmie i biznesie. Wydarzenie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką szeroko pojętego HR-u, zwłaszcza przedstawicieli dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, pracowników działów HR, kadry managerskiej, doradców personalnych i szkoleniowców.

Dlaczego warto wziąć udział? Na Pomorzu Zachodnim rośnie zapotrzebowanie na pracowników. Coraz istotniejsze staje się zatrzymanie pracowników w organizacji oraz zbudowanie ich zaangażowania. Odpowiedź na pytanie, jak to zrobić skutecznie, poznają uczestnicy #HRSzczecin 2017!

>>>Prelegenci oraz program konferencji.

>>>Wydarzenie fb.

>>>Strona www organizatora.


 

TRZECIE SPOTKANIE SZKOŁY ROZWOJU LIDERA KIPH JUŻ ZA NAMI.

Trzecie spotkanie SRL

10 kwietnia br w siedzibie mentax.pl Sp. J. odbyło się kolejne spotkanie Szkoły Rozwoju Lidera KIPH. W pierwszej kolejności Gospodarz, jeden z współwłaścicieli firmy Radosław Bartosik, przybliżył zebranym gościom profil i zasady jej funkcjonowania. Była to niepowtarzalna okazja poznania „turkusowego” podejścia do budowania zespołu w oparciu o zaufanie i odważną delegację uprawnień. Tematem przewodnim spotkania był "Motywacja - jak podnosić własne skrzydła i kierować motywacją innych". Dziękujemy liderce projektu p. Beacie Woźniak za wartościowe szkolenie a firmie mentax.pl wraz z Mc2 Strefa Kreatywności za wielką gościnę i świetne przygotowanie miejsca spotkania. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, do zobaczenia na kolejnym spotkaniu z cyklu.


 

ZASADY USTALANIA PRAWA ORAZ WYPŁATA ZASIŁKU MACIERZYŃSKIEGO I ZASIŁKU RODZICIELSKIEGO (ZMIANY OBOWIĄZUJĄCE OD STYCZNIA 2016).

Termin i miejsce: 25.04.2017 r. o godz. 1000 - siedziba Oddziału ZUS, sala konferencyjna nr 204 (II piętro), ul. J. Fałata 30 w Koszalinie.

W imieniu oddziału ZUS w Koszalinie zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla płatników składek: „Zasady ustalania prawa oraz wypłata zasiłku macierzyńskiego i zasiłku rodzicielskiego (zmiany obowiązujące od stycznia 2016r).”.

Zapisy na szkolenia przyjmowane są:

 • telefonicznie - tel. 94 348 56 21
 • mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 

SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA NA SZKOLENIE „KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ”

szkolenie ochrona

Termin i miejsce kursu: od 31 marca do 24 czerwca br – sala wykładowa firmy Unia Sp. z o.o., ul. Lechicka 23, Koszalin. Cena kursu: 1.850 zł/os.

Informujemy, że nasza Firma Członkowska Unia Sp. z o.o. posiada jeszcze kilka wolnych miejsc na szkolenie „Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej”. Zdobądź wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania zadań w zakresie ochrony fizycznej i mienia oraz uzyskaj zaświadczenie do wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Cały cykl to 245 godzin wykładów oraz zajęć praktycznych czyli ok. 30 spotkań.

Informacji w sprawie szkolenia udziela:

Unia Sp. z o.o. (Centrum Doskonalenia Zawodowego),

tel. 94 342 40 35 wew. 329, kom. 665 370 250

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

>>>Oferta szkoleniowa.


 

„KATALOG PRACODAWCÓW” – PUBLIKATOR DLA KOSZALIŃSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

Miasto Koszalin przystąpiło do przedsięwzięcia pn. „Katalog pracodawców” – publikatora, w którym lokalni przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować swoją działalność oraz przedstawić oczekiwania dotyczące przyszłych pracowników jak również możliwości jakie niesie ze sobą praca w danej firmie.

Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się poniżej i przesłać go na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

>>>Formularz zgłoszeniowy.

>>>Szczegóły nt. przedsięwzięcia.


 

RELACJA Z MARCOWEGO SPOTKANIA Z CYKLU KULTURALNIE O BIZNESIE

Gratulacje dla p. Dariusza Uzdrowskiego

30 marca we Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Kulturalnie o Biznesie. Jego tematem było "Gdzie zaczyna się luksus". Specjalne podziękowania należą się młodym artystkom z Zespołu Szkół Muzycznych Im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie za fenomenalny występ w części kulturalnej, który zachwycił uczestników spotkania.

Następnie zaprezentowaliśmy zwycięzcę marcowej edycji konkursu "Pracownik Miesiąca", a został nim Pan Dariusz Uzdrowski - sprzedawca w koszalińskim oddziale firmy Kosmaz Sp. z o.o. Serdecznie gratulujemy laureatowi i życzymy dalszych sukcesów zawodowych. Zapraszamy również do odwiedzania i zakupów w firmie. Podczas spotkania mieliśmy również przyjemność powitać w Izbie Pana Mateusza Sudoła i jego firmę Agencję Social Media Wypisz - Wymaluj.

W części głównej spotkania odbyła się żywa dyskusja z p. Agnieszką Faryniarz z Naturhouse Koszalin, z którą porozmawialiśmy o tym, czy luksusem jest zdrowy tryb życia i jak do niego dążyć.

Za ufundowanie nagród dla laureata i współpracę przy realizacji cyklu dziękujemy Teatr Variete Muza, Centrum Rekreacji FORMA, Park Caffe oraz Eat4fit - Catering dietetyczny Koszalin szczególnie za wspaniały lunch, który goście spotkania mieli okazję skosztować.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć ze spotkania jak i również materiał przygotowany przez niezawodną TV MAX.

>>>Galeria zdjęć.

>>>Reportaż TV MAX.


 

WSPÓLNE STANOWISKO KOSZALIŃSKICH ŚRODOWISK PRZEDSIĘBIORCÓW W SPRAWIE S6

Marina Mielno

(kliknij aby powiększyć)

29 marca br w Hotelu Gromada odbyła się konferencja prasowa na temat wspólnego stanowiska koszalińskich środowisk przedsiębiorców w sprawie postępu w budowie dróg S6 i S11. Wspólny list w tej sprawie do Premier Beaty Szydło skierowały:

 • Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa,
 • Północna Izba Gospodarcza,
 • Zrzeszenie Kupców i Przedsiębiorców w Koszalinie,
 • Koszalińska Loża Business Centre Club.

>>>Treść pisma do Premier Beaty Szydło.

>>>Materiał z konferencji prasowej opracowany przez TV MAX.


 

WITAMY W IZBIE PROTEKTORZY SP. Z O.O.

Witamy Protektorzy

Z olbrzymią radością ogłaszamy, że w szeregi KIPH wstąpiła Firma Protektorzy Sp. z o.o.

Firma działa na rynku usług finansowo-prawnych. W ramach kompleksowej opieki nad przedsiębiorstwem zagrożonym niewypłacalnością bądź też przedsiębiorstwem, które już zaprzestało regulowania swoich wymagalnych zobowiązań wdraża autorską usługę restrukturyzacji. Protektorzy zmieniają oblicza polskich firm, które w czasach kryzysu nie potrafią sobie radzić z zachowaniem płynności finansowej. Rozwijaj firmę a Twój protektor zajmie się jej ochroną! W ramach kompleksowych usług Firma oferuje również prowadzenie postępowań układowych, sanacyjnych i upadłości, dochodzenie wierzytelności, prowadzenie rachunkowości w każdym zakresie działalności, coaching.

Zachęcamy do polubienia profilu firmy na facebook’u, zapoznania się z działalnością oraz do korzystania z usług.

>>>Profil facebook.

>>>Strona www.


 

"GDZIE ZACZYNA SIĘ LUKSUS" - MARCOWE SPOTKANIE Z CYKLU KOB.

Matrix

Termin i miejsce: 30.03.2017 r. o godz. 1300 - Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego.

Zachęcamy do udziału w marcowym spotkaniu z cyklu Kulturalnie o Biznesie. Tematem przewodnim najbliższego spotkania będzie "Gdzie zaczyna się luksus" i towarzyszyć mu będą dwie myśli przewodnie:

 • „Niektórzy ludzie uważają luksus za przeciwieństwo ubóstwa. Ale to nie prawda. Luksus jest przeciwieństwem pospolitości” – Coco Chanel.
 • „Istnieje tylko jeden luksus prawdziwy – luksus związków ludzkich” – Antoine de Saint-Exupery.

Podczas spotkania wybierzemy również pracownika miesiąca. Tym razem będzie to pracownik działu handlu.

>>>Wydarzenie fb.


 

AGENCJA SOCIAL MEDIA WYPISZ-WYMALUJ CZŁONKIEM KIPH

Witamy Wypisz-Wymaluj

Miło zacząć dzień od tak pozytywnych informacji. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Agencja Social Media Wypisz - Wymaluj wstąpiła w poczet Członków KIPH.

Agencja dba o komunikację marki swojego klienta w mediach społecznościowych, tworząc trwałe relacje z klientami. Kiedyś możliwość tak skutecznego dostępu do Klientów, jakim przedsiębiorcy dysponują dzisiaj, była mrzonką, marzeniem. Dziś to obowiązek - być social. W social media porusza się 14 milionów Polaków. 82% z nich robi to dzień w dzień. Co to oznacza? Masz dostęp do miejsca gdzie każdego dnia pojawia się 11,5 miliona potencjalnych Klientów. Jeśli nie są to obecni Klienci to być może przyszli. Twoją rolą jest zastanowić się co chciałbyś im sprzedać:

 • ideę,
 • produkt,
 • emocje

Co jest rolą wypisz-wymaluj? Sprzedać to.Wypisz agencji swoje biznesowe cele, a ona wymaluje na ich podstawie najlepszą wersję Twojej marki.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą agencji www.wypisz-wymaluj.com polubienia profilu na facebook’u oraz do korzystania z oferty Wypisz-Wymaluj.

>>>Strona www.

>>>Fanpage Agencji na facebook’u.


 

15. ŚRODKOWOPOMORSKIE TARGI PRACY GLOBALLOGIC JOB FAIR 2017 JUŻ ZA NAMI

Targi pracy 2017

Za nami 15. Środkowopomorskie Targi Pracy GlobalLogic Job Fair 2017. Nasze izbowe stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem. Przyczyniła się do niego duża ilość ofert pracy (ponad 25) w firmach zrzeszonych w KIPH oraz obecność zaproszonych przez nas twórców gry rekrutacyjnej Kandydaci. Rozdaliśmy mnóstwo ofert pracy a zwiedzający świetnie się bawili na naszym stoisku. Był też czas na poważne przemyślenia. Dzieła dopełniło bardzo udane spotkanie na temat zatrudniania pracowników z Ukrainy zorganizowane wspólnie z firmą WorkService. To był udany dzień!

Ogromne gratulacje dla Biura Karier Politechniki Koszalińskiej za profesjonalną organizację targów i dziękujemy za owocną współpracę. Dziękujemy wszystkim członkom za udział w organizacji naszego stoiska. W szczególności firmom

>>>Galeria zdjęć GK24.


 

„PRACOWNICY Z UKRAINY LEKARSTWEM NA PROBLEMY POLSKIEGO RYNKU PRACY” – SPOTKANIE Z PRAKTYKIEM.

Termin i miejsce: 16.marca br. o godz. 1330 - teren XV Środkowopomorskich Targów Pracy, Hala Widowiskowo-Sportowa, sala szkoleniowa na Parterze.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu podczas którego zaprezentujemy Państwu praktyczne wskazówki dotyczące procesu zatrudniania pracowników z Ukrainy. Podczas wydarzenia w sposób skondensowany przybliżymy zagadnienia organizacyjne i prawne dotyczące całej procedury. Główny nacisk natomiast położymy na studium przypadku oraz praktyczne zagadnienia.

Spotkanie poprowadzi przedstawiciel firmy WorkService - największej w Polsce firmy HR dostarczającej innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich – specjalizującej się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.

Program spotkania:

 • Trendy rynku pracy w Polsce - podstawowe informacje.
 • Rynek pracy oczami pracownika i pracodawcy.
 • Migracje zarobkowe.
 • Transgraniczna wymiana pracowników.
 • Wymogi formalne zatrudnienia cudzoziemców.
 • Warunki zatrudnienia cudzoziemców- regulacje prawne.
 • Zatrudnienie pracowników z Ukrainy – case study.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence