Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Aktualności

RELACJA TV MAX Z DRUGIEGO SPOTKANIA SZKOŁY ROZWOJU LIDERA KIPH

Spotkanie informacyjne

2 marca br. odbyło się drugie spotkanie "Szkoła Rozwoju Lidera KIPH". Za poprowadzenie spotkania dziękujemy Paniom Beacie Woźniak oraz Małgorzacie Olszewskiej z Centrum Mediacji Rozwoju i otwartej Komunikacji "VIA". Za wspaniale przygotowaną salę szkoleniową dziękujemy całemu zespołowi gospodarza ARKA Sp z o o sp. k. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem TV MAX ze spotkania.

>>>Materiał TV MAX.

>>>Zdjęcia.


 

SŁAWOMIR ŻŁOBIŃSKI PRACOWNIKIEM LUTEGO – RELACJA Z KOB

Kob - Strategia Marki relacja

23 lutego br. w gościnnych wnętrzach Bałtyckiego Teatru Dramatycznego odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Kulturalnie o Biznesie. Tematem spotkania była strategia marki. Tradycyjnie na początku spotkania powitaliśmy nowych Członków w Izbie wręczają certyfikaty przynależności do KIPH:

 • p. Katarzynie Hatłas z firmy Ajkan Szkolenia.
 • p. Marcinowi Torbińskiemu z firmy Agencja Reklamowo-Fotograficzna Marcin Torbiński.

Podczas spotkania rozstrzygnięty został również konkurs „Pracownik Miesiąca”. Tym razem wybieraliśmy pracownika z działu marketingu. Pracownikiem Miesiąca Lutego został p. Sławomir Żłobiński z firmy Gazopol. Dziękujemy sponsorom Park Caffe, Teatr Variete Muza oraz Centrum Rekreacji FORMA za ufundowanie upominków dla zwycięzcy. W części kulturalnej gospodyni spotkania p. Magda Muszyńska zainicjowała Klub Dobrej Książki oraz uczennice Zespołu Szkół Plastycznych zaprezentowały swoje dzieła, które podczas trwania spotkania stworzyły.

Kolejne spotkanie już pod koniec marca. Oczywiście wszystkie informacje pojawią się na naszej stronie, naszym fanpage oraz tradycyjnie drogą mailową. Tymczasem prezentujemy kilka zdjęć ze spotkania i zachęcamy do obejrzenia.

>>>Zdjęcia.


 

KRAJOWA ADMINISTRACJA SKARBOWA JUŻ OD 1 MARCA

KAS

Przekazujemy w załączeniu list Dyrektora Izby Skarbowej w Szczecinie w sprawie rozpoczęcia funkcjonowania z dniem 1 marca 2017 roku Krajowej Administracji Skarbowej.

>>>Utworzenie KAS – pismo DIS.

>>>KAS co trzeba wiedzieć.


 

SKORZYSTAJ Z ZABIEGÓW GENEO W INSTYTUCIE KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DERMALOGICA

Wartosci KIPH

geneOTM to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą. Wykorzystuje biologiczne mechanizmu organizmu dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry.

Jeśli chcesz:

 • Złuszczyć zrogowaciały naskórek i przywrócić gładkość skóry,
 • Wyrównać koloryt,
 • Poprawić jędrność i elastyczność skóry,
 • Zredukować drobne zmarszczki,
 • Poprawić wygląd skóry tuż przed ważnym wyjściem.

Podaruj sobie odrobinę luksusu i wybierz zabieg, który nie tylko poprawi urodę, ale także ukoi zmęczoną i podrażnioną skórę. Pięknem warto się dzielić. Dlatego, drodzy Panowie - dobrym pomysłem na upominek, zwłaszcza w kontekście zbliżającego się Dnia Kobiet, będzie nabycie vouchera w gabinecie Dermalogica. Specjalnie dla Członków KIPH Instytut przygotował -10% rabatu na zabieg geneOTM. Voucher na zabiegi w Dermalogica to doskonały pomysł na prezent. Zachęcamy do korzystania z zabiegów Członka naszej Izby.

>>>O geneOTM.

>>>Zamów bon upominkowy.


 

STRATEGIA MARKI – KULTURALNIE O BIZNESIE

KoB - Sianow

Termin i miejsce: 23.02.2017 r. o godz. 1300 – Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie.

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu "Kulturalnie o biznesie", którego tematem będzie „Strategia marki”. Spotkanie ma tradycyjnie charakter otwarty.

Motywem przewodnim najbliższego spotkania będzie Strategia marki. Wspólnie odpowiemy sobie na 5 pytań:

 • Czy umiemy zdefiniować swojego idealnego klienta ?
 • Co sprzedajemy ?
 • Co kupują nasi klienci?
 • Jak zbudowaliśmy „paczkę korzyści”?
 • Kim jesteśmy dla swoich klientów?

Oczywiście podczas spotkania zaprezentujemy również wyniki konkursu „Pracownik Miesiąca” (zgłoszenia przyjmujemy do 17 lutego). Nasza nowa formuła spotkań związana z wyborem Pracownika Miesiąca została przyjęta ciepło przez członków KIPH i firmy zaprzyjaźnione. Wierzymy, że taki sposób uznania dla wyróżniających pracowników przyniesie spodziewane rezultaty. Tym razem będzie to pracownik zajmujący się marketingiem.

>>>Wydarzenie.


 

WITAMY W IZBIE WINHUNTER-SERWIS SP. Z O.O.

Z wielką radością i dumą informujemy, że w poczet Członków Izby wstąpiła Firma windhunter-serwis sp. z o.o.

windhunter serwis jest największą firmą w grupie windhunter i jest jej sercem. Firma ciągle się rozwija, produkuje i instaluje wysokiej jakości pomiarowe maszty meteorologiczne, zgodne z międzynarodowymi normami. Instalowane są one przez wysokiej klasy specjalistów i wyposażone w najwyższej jakości instrumenty pomiarowe, które służą do oceny potencjału i opłacalności planowanego parku wiatrowego.

windhunter_academy szkoli w Koszalinie w swoim nowoczesnym ośrodku szkoleniowym techników i inżynierów budowy i utrzymania ruchu farm wiatrowych z Polski i całej Europy. Zakres szkoleń obejmuje takie dziedziny jak pierwsza pomoc, manual handling, praca na wysokości, see survival i wiele innych związanych z pracą w ekstremalnych warunkach.

morska_10 okręgowa stacja kontroli pojazdów wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, prowadzi badania techniczne pojazdów, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji o nowej firmie Członkowskiej oraz o całej Grupie windhuner znajdą Państwo na ich stronie www. Zachęcamy do korzystania z usług oraz do śledzenia i polubienia profili na facebook’u.

>>>Strona www.

>>>windhunter group.

>>>Akademia Wiatru.

>>>Morska_10 okręgowa stacja kontroli pojazdu.


 

"ŚRODKI Z UNII EUROPEJSKIEJ: JAK UMIEJĘTNIE DOBRAĆ KONKURS I ZŁOŻYĆ SKUTECZNĄ APLIKACJĘ"

Spotkanie informacyjne - Srodki UE

Termin i miejsce: 10.02.2017 r. o godz. 1200 – Sala konferencyjna KIPH, Plac Wolności 2-3. Wstęp wolny.

Firma Konsultingowa Quadrivium wraz z Koszalińską Izbą Przemysłowo-Handlową zapraszają na spotkanie informacyjne. Środki z Unii Europejskiej, umiejętnie dobrany konkurs i skutecznie złożona aplikacja, mogą znacznie zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy i spowodować krok milowy w jej rozwoju. Jeśli więc masz ciekawy pomysł, a do jego realizacji potrzebne Ci są środki finansowe, skorzystaj ze spotkania z naszą Członkinią Anną Kalinowską, przedstawicielem Firmy Konsultingowej Quadrivium, która pomoże ten pomysł przekuć w sukces.

Tematyka spotkania:

 1. Bieżące konkursy skierowane do MSP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Zachodniopomorskiego - analiza kryteriów, na podstawie których oceniany jest Wnioskodawca, praktyczne wskazówki.
 2. Konkursy skierowane do przedsiębiorstw działających na obszarach wiejskich - analiza dokumentacji konkursowej, praktyczne wskazówki,
 3. Konkursy Mieleńskiej Lokalnej Grupy Rybackiej - dla kogo? na jakie przedsięwzięcia?
 4. Nowa era innowacji w MSP - jak zrealizować projekt badawczo - rozwojowy w przedsiębiorstwie, jakie są zagrożenia i korzyści.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zainteresowanych udziałem prosimy o potwierdzenie: tel. 94 348 86 45, lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


 

15 ŚRODKOWOPOMORSKIE TARGI PRACY GLOBAL LOGIC JOB FAIR 2017

Termin i miejsce: 16.03.2017 r. w godz. 1100-1700 – Hala Widowiskowo Sportowa, ul. Śniadeckich 4, Koszalin.

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa objęła partonatem to wydarzenie.

W imieniu Biura Karier PK zapraszamy do udziału w 15. Środkowopomorskich Targach Pracy GlobalLogic Job Fair 2017. Poprzednia edycja targów zgromadziła ponad 70 firm i instytucji rynku pracy oraz 3000 osób poszukujących zatrudnienia.

Targi Pracy mają na celu nie tylko prezentację aktualnych ofert pracy, praktyk i staży, ale także wymianę informacji dotyczących aktualnej sytuacji na rynku pracy. Do udziału w targach zachęcamy firmy poszukujące pracowników zarówno najniższego szczebla (pracowników fizycznych, produkcyjnych) jak i specjalistów czy menadżerów. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr 94 347 89 28 oraz mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

>>>Więcej informacji o targach.


 

REWOLUCJA CYFROWA W BIZNESIE SZANSĄ NA ROZWÓJ ORAZ KONKURS PRACOWNIK MIESIĄCA

Pracownik miesiaca - styczen

26 stycznia br we Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego odbyło się pierwsze spotkanie w 2017 toku z cyklu Kulturalnie o Biznesie. Tematem przewodnim spotkania była „Rewolucja cyfrowa w biznesie – szansa na rozwój”. W części inauguracyjnej powitaliśmy nowego Członka naszej Izby Kancelarię Podatkową Constans. Właścicielka firmy p. Bożena Pawłowska odebrała certyfikat przynależności do Izby z rąk Dyrektora Zarządu KIPH p. Piotra Huzara. Podczas spotkania również rozpoczęliśmy nowy projekt "Pracownik Miesiąca".

Pracownikiem miesiąca w styczniu został Pan Tomasz Pelech - pracownik firmy Business Software. Dziękujemy firmom Teatr Variete Muza, Park Caffe, Centrum Rekreacji FORMA za ufundowanie nagród dla laureata..

Następne spotkanie z cyklu Kulturalnie o Biznesie już w lutym. Tym razem nagrodzimy pracownika z branży marketingowej. Zachęcamy do wysyłania formularzy zgłoszeniowych na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zapraszamy do oglądnięcia krótkiego reportażu nt. ostatniego spotkania "Kulturalnie o Biznesie" na antenie naszej koszalińskiej TV MAX oraz zdjęć ze spotkania w wykonaniu p. Mariusza Czajkowskiego.

>>>Zdjęcia.

>>>Relacja TV MAX.


 

INWESTYCJE PRZEDSIĘBIORSTW W RAMACH ZIT DLA KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKO-BIAŁOGARDZKIEGO OBSZARU FUNKCJONALNEGO

Termin składania wnisków: 2 marzec do 5 maj 2017 r.

Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Działania 1.8 Inwestycje przedsiębiorstw w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (KKBOF).

W ramach Działania 1.8 dofinansowanie udzielane jest przedsiębiorstwom z sektora MŚP realizującym inwestycje na obszarze KKBOF, tj.:

 • mikroprzedsiębiorstwom,
 • małym przedsiębiorstwom,
 • średnim przedsiębiorstwom.

W ramach konkursu możliwe jest dofinansowanie projektów polegających na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych poprzez inwestycje w grunty, budynki, budowle, maszyny i urządzenia, linie produkcyjne, wartości niematerialne i prawne, prowadzące do:

 • wykreowania nowego lub zasadniczo ulepszonego produktu/usługi,
 • zwiększenia efektywności produkcji przedsiębiorstwa,
 • zasadniczej zmiany procesu produkcyjnego.

>>>Szczegóły nt. naboru.


 

NABÓR WNIOSKÓW DO KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO OD 1 LUTEGO

kfs_baner

Informujemy, ze od dnia 1 lutego 2016 przyjmowane będą wnioski o dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na dokształcanie pracowników. Stanowczo rekomendujemy współpracę wewnątrz Izby i wybieranie w pierwszej kolejności usług szkoleniowych firm zrzeszonych w KIPH. To partnerzy rzetelni i godni zaufania. Informacje na temat usług szkoleniowych firm zrzeszonych:

 • OKZ w Koszalinie szkolenia i kursy ukierunkowane zawodowo – zobacz.
 • Centrum Doskonalenia Zawodowego Unia Sp. z o.o. oferuje szeroką gamę szkoleń i kursów zawodowych, ale również szkoleń z zakresu prawa czy z zakresy marketingu i przedsiębiorczości – zobacz.
 • Vademecum Ochrony Pracy – szkolenia w zakresie szeroko rozumianej polityki bezpieczeństwa pracy – zobacz.
 • Fundacja Oświatowa-Europejskie Centrum Edukacyjne posiada w ofercie wiele różnorodnych szkoleń, kursów akredytowanych i kwalifikacyjnych kursów zawodowych – zobacz.
 • iAML - nowatorski system wsparcia przeciwdziałaniu prania pieniędzy – zobacz.
 • Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego – szkolenia menadżerskie, z zakresu prawa, zarządzanie zespołem, zarządzanie projektami unijnymi – zobacz.
 • Mc2 Strefa Kreatywności - Szkolenia z zakresu umiejętności psychologicznych w biznesie, Warsztaty rozwoju osobistego, Coworking – zobacz.
 • Quadrivium Firma Konsultingowa – szkolenia z prowadzenia działalności gospodarczej, pozyskiwanie i rozliczanie dotacji – zobacz.
 • Seka S.A. Oddział w Koszalinie – szkolenia z zakresu BHP i ppoż, pierwsza pomoc, energetyczne – zobacz.
 • Spektrum – Szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych (ODO, ABI), coaching, szkolenia ogólnorozwojowe – zobacz.
 • ZETO Koszalin – szkolenia z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych, obsługi oferowanych przez firmę systemów, z zakresu podpisu elektor niczego – zobacz.
 • AJKAN Szkolenia – szkolenia językowe m.in. rosyjski, włoski, angielski, ale również i język polski dla obcokrajowców – zobacz.
 • Centrum Mediacji, Rozwoju i otwartej Komunikacji VIA – coaching, doradztwo, zarządzanie kryzysem, zmianą, szkolenia negocjacyjne – zobacz.
 • windhunter_academy – to centrum szkoleniowe dedykowane branży energetyki wiatrowej – zobacz.

Załączniki:

>>>Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc De Minimis.

>>>Krajowy Fundusz Szkoleniowy.

>>>Oświadczenie o otrzymanej pomocy De Minimis.

>>>Wniosek o przyznanie środków z KFS.


 

PRIORYTETY WYDATKOWANIA ŚRODKÓW KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO W ROKU 2017.

kfs_baner

W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy w Koszalinie Informujemy, iż w dniu 29 listopada 2016 r. Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ustalił plan oraz priorytety wydatkowania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2017 www.mpips.gov.pl/praca/fundusz-pracy/rok-2017/

Priorytetami Ministra wydatkowania środków KFS w 2017 r. są:

 • wsparcie zawodowego kształcenia ustawicznego w sektorach: przetwórstwo przemysłowe, transport i gospodarka magazynowa oraz opieka zdrowotna i pomoc społeczna;
 • wsparcie zawodowego kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie*/** lub województwie*** zawodach deficytowych;
 • wsparcie kształcenia ustawicznego osób, które mogą udokumentować wykonywanie przez co najmniej 15 lat prac w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze, a którym nie przysługuje prawo do emerytury pomostowej.

>>>Lista zawodów deficytowych Koszalin, Powiat Koszaliński, Woj. Zachodniopomorskie.


 

INAUGURACYJNE SPOTKANIE SZKOŁY ROZWOJU LIDERA KIPH

Szkoła Rozwoju Lidera oficjalnie rozpoczęta! Dziękujemy firmie EkoWordol Sp. z o.o. za gościnę. Zapraszamy przedsiębiorców oraz kadrę menadżerską firm zrzeszonych w KIPH do udziału w kolejnych spotkaniach z cyklu. Następne spotkanie już w przyszłym miesiącu (luty) w firmie Arka Sp. z o. o. sp. k. Więcej szczegółów w biuletynie informacyjnym KIPH rozsyłanym do członków Izby.

Tymczasem prezentujemy materiał przygotowany przez niezawodną TV MAX.

>>>Szkoła Rozwoju Lidera KIPH. (dzięki uprzejmości TV MAX).


 

JAK WYCHOWAĆ PRZEDSIĘBIORCZE DZIECKO?

Już jest nowe wydanie „Miasto” Tygodnik Koszaliński. A w dzisiejszym wydaniu znajdą Państwo m.in. artykuł, w którym p. Nell Chojnowska z naszej firmy Członkowskiej Spektrum - Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr opowiada jak wychować przedsiębiorcze dziecko oraz co zrobić w tym obszarze.

Zachęcamy do lektury artykułu oraz oczywiście do zakupu najnowszego wydania Tygodnika Koszalińskiego Miasto.

>>>Artykuł.


 

ZESTAWIENIE KONKURSÓW NA DOTACJE UNIJNE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W I KWARTALE 2017 ROKU

W imieniu naszej firmy Członkowskiej Quadrivium Firma Konsultingowa Przedstawiamy zestawienie konkursów skierowanych do przedsiębiorców w I kwartale 2017 roku. Wśród nich są dotacje inwestycyjne (Regionalny Program Operacyjny), innowacyjne (Program Operacyjny Inteligentny Rozwój), dotacje na rozpoczęcie działalności i rozwój (w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Programu Operacyjnego Ryby). Poziom dofinansowania nawet do 80%.

Oczywiście zachęcamy do współpracy z naszą firmą Członkowską w przygotowaniu kompletnej dokumentacji aplikacyjnej.

Kontakt:

Quadrivium Firma Konsultingowa

Anna Kalinowska

Ulica: Sianowska 4

Kod Pocztowy: 75-643 Koszalin

Telefon: +48 503 805 989

Adres e-mail:

Strona www: www.quadrivium-kolobrzeg.pl

>>>Tabela z zestawieniem aktualnych konkursów.


 

GRUPA MONOLIT NOWYM CZŁONKIEM KIPH

Witamy Monolit

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Grupa Monolit wstąpiła w poczet Członków KIPH. Firma stanowi grupę przedsięwzięć biznesowych opartą o projekt – inkubator – MonolitHome. Przedsięwzięcia obecnie prowadzone przez firmę to:

 1. MonolitHome – centralny projekt-inkubator. Zajmuje się projektowaniem, rozwijaniem i wdrażaniem przedsięwzięć biznesowych w życie. W kolejnej fazie zadaniem inkubatora jest wsparcie młodych projektów, poprzez uzupełnianie brakujących kompetencji, zasobów, aż do czasu usamodzielnienia się.
 2. Prace wysokościowe - wykonywane technikami alpinistycznymi w miejscach trudnodostępnych. www.grupamonolit.pl
 3. Monolith Steel – szeroki zakres usług z zakresu obróbki stali i projektowania – www.monolithsteel.com
 4. MonolitTrade – projekt skupiający wszystkie przedsięwzięcia i działania handlowe całej Grupy, m. in.:
 • Obuwie StukStuk.pl. – sklep internetowy z obuwiem damskim i torebkami – www.StukStuk.pl
 • BlinkSale.pl – hurtowa sprzedaż towarów – www.blinksale.pl
 • BlinkDeals.pl – w budowie.
 • Deligo.pl - przygotowywanie i wdrażanie rozwiązań technicznych dla projektów e-commerce – www.deligo.pl

Grupa Monolit jest otwarta na nowe pomysły oraz kolejne wyzwania. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą Członkowską, zapoznania się z projektami grupy oraz do korzystania z ofert oraz usług.


 

WITAMY W IZBIE AGENCJĘ REKLAMOWO-FOTOGRAFICZNĄ MARCIN TORBIŃSKI

Witamy Marcin Torbinski

Uprzejmie informujemy, że do Członków Izby dołączyła Agencja Reklamowo-Fotograficzna Marcin Torbiński.

Firma oferuje szeroki wachlarz usług fotograficznych. W swojej ofercie posiada m.in. photo design, fotografię ślubną, obróbkę zdjęć, fotografię okolicznościową oraz wszelaką fotografię komercyjną, ale także agencja produkuje filmy reklamowe oraz oferuje usługi drukarskie.

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio na www.marcintorbinski.pl, polubienia i śledzenia profilu na facebook’u oraz korzystania z usług.

>>>Strona www.

>>>Profil fb.


 

MIĘDZYNARODOWE TARGI INNOWACJI TECHNOLOGII PRZEMYSŁOWYCH HANNOVER MESSE

Termin i miejsce: 24-28.04.2017 r. – Hannover, Niemcy.

Informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza do udziału w targach i odwiedzenia stoiska Pomorza Zachodniego, które będzie znajdowało się w Pawilonie Narodowym Polski. Ze względu na ograniczoną powierzchnię i sztywne wymogi jednolitej wizualizacji wszystkich stoisk regionalnych nie będzie można zapewnić Państwu możliwości prezentacji poprzez banery, roll-up’y czy plakaty. Mile widziane są natomiast filmy promocyjne, które będą prezentowane cyklicznie na ekranie oraz ulotki i katalogi w języku niemieckim i/lub angielskim.

Jednocześnie zapraszamy firmy, które chciałyby zaprezentować na stoisku swoje maszyny czy też urządzenia – zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wszelkich informacji na temat Hannover Messe 2017 udziela zespół Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów, które jest organizatorem stoiska Pomorza Zachodniego podczas targów: tel. 91 432 96 74, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Podczas targów odbywać się będą również międzynarodowe giełdy kooperacyjne dla branży przemysłowej, które organizuje Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości:

 1. Giełda kooperacyjna EEN – 24-28 kwietnia 2017 r.
 2. Giełda kooperacyjna „Technology Cooperation Days” – 25-27 kwietnia 2017 r.

>>>Szczegóły nt. giełd kooperacyjnych.


 

REWOLUCJA CYFROWA W BIZNESIE – SZANSĄ NA ROZWÓJ, KULTURALNIE O BIZNESIE

KoB - styczen 2017

Termin i miejsce: 26.01.2017 r. o godz. 1300 – Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego.

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Kulturalnie o Biznesie”. Tematem spotkania będzie „Rewolucja cyfrowa w biznesie – szansą na rozwój”. Wysłuchamy ekspertów i porozmawiajmy jakie możliwości daje nam cyfryzacja w zarządzaniu procesami, w sprzedaży, w relacji z klientem itp.

Podczas spotkania zaprezentujemy również wyniki konkursu „Pracownik Miesiąca”– nowej inicjatywy KIPH mającej na celu wyłonienie i wyróżnienie pracowników, którzy swoją postawą, zaangażowaniem i doskonałymi wynikami pracy wyróżniają się spośród wszystkich w danym miesiącu.

>>>Szczegóły.


 

PRAKTYCZNE PEŁNIENIE FUNKCJI ABI

szkolenie ABI - Spektrum

Termin i miejsce: 26-27 stycznia 2017 (Czwartek 900- 1500 – Piątek 900 – 1400) - siedziba firmy Spektrum - Koszalin ul Mieszka I 30.

W imieniu firmy Spektrum Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr zapraszamy na dwudniowe szkolenie - Praktyczne pełnienie funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji.

Celem szkolenia, do którego Państwa zachęcamy jest przygotowanie oraz pogłębienie wiedzy osób, które w firmie realizują obowiązki Administratora Bezpieczeństwa Informacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (zwana dalej jako UODO) z uwzględnieniem zmian wprowadzonych od 01 stycznia 2015 r, a także przyszłych zmian wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego z 14.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

>>>Szczegóły i program szkolenia.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence