Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 
Aktualności

BIULETYN IZBOWY NR 5/2016

 

Szanowni Państwo,

Biuletyn Izbowy nr 5/2016 został wysłany, a w nim m.in. aktualności z życia Izby, informacje o środkach unijnych, szkolenia, konferencje. Prosimy Państwa o sprawdzenie skrzynek mailowy. Jednakże jeżeli nie otrzymali Państwo jeszcze naszego biuletynu to prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w celu weryfikacji adresu e-mail.

 

Zachęcamy do obejrzenia biuletynu oraz kontaktu w razie usterek związanych z brakiem biuletynu!

 


 

BIULETYN IZBOWY NR 4/2016

 

Szanowni Państwo,

Wczoraj wysłaliśmy do Państwa nasz biuletyn izbowy, a w nim m.in. aktualności z życia Izby, informacje o środkach unijnych, szkolenia, konferencje. Prosimy o sprawdzenie Państwa skrzynek mailowy. Jednakże jeżeli nie otrzymali Państwo naszego biuletynu ani poprzednich prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a wyślemy Państwu nasz biuletyn jak i zaległe, które do Państwa nie dotarły na wskazany adres mailowy.

Zapraszamy do kontaktu!

 


 

MIASTO PLUS NR 1/2016 STYCZEŃ-LUTY 2016

 

 

Już jest! Styczniowo-lutowy numer "Miasta Plus" - bezpłatnego magazynu gazety Miasto. Tygodnik Koszaliński.

 

Życzymy przyjemnej lektury!

 


 

MENTAX.PL WRAZ Z MC2 STREFA KREATYWNOŚCI CZŁONKIEM IZBY

 

 

Serdecznie witamy nowego Członka mentax.pl wraz z MC2 Coworking Koszalin.

 

Firma Mentax.pl specjalizuje się w profesjonalnej likwidacji szkód majątkowych i osobowych. Świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie dla największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Jest laureatem Srebrnego Denara 2013 w kategorii małych firm.

 

>>>Zapraszamy do odwiedzenia strony www.

>>>Zapraszamy do odwiedzenia profilu na fb.

 

Mentax.pl to również MC2 STREFA KREATYWNOŚCI – jedyne w swoim rodzaju miejsce rozwoju osobistego i biznesowego. Miejsce spotkań i inspiracji ludzi, którzy chcą czegoś więcej niż „być”. To także komfortowa strefa coworkingowa.

 

W MC2 możecie Państwo:

 • wynająć powierzchnię biurową do indywidualnej pracy,
 • wynająć kreatywną przestrzeń do pracy zespołowej,
 • wynająć salę szkoleniową do zadań rozwojowych,
 • zadbać o kolejne kroki rozwoju poprzez warsztaty umiejętności osobistych,
 • rozwijać umiejętności biznesowe,
 • odnaleźć inspirację i wiedzę poprzez poznawanie ciekawych ludzi, wymianę wiedzy i doświadczeń,
 • odzyskać poczucie humoru;

 

>>>Zapraszamy do odwiedzania strony www.

>>>Zapraszamy do odwiedzenia profilu fb.

 


 

PRZEWOZY KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE JANUSZ GOSPODARCZYM CZŁONKIEM KIPH

 

 

Z radością informujemy, że do Izby dołączyła firma "Przewozy Krajowe i Międzynarodowe Janusz Gospodarczyk".

Firma specjalizuje się w transporcie żywności na terenie całej Europy zarówno w krajach Unii Europejskiej jak i poza Unią. Posiada nowoczesne ciągniki transportowe posiadające certyfikaty EURO 3 oraz EURO 5 co pozwala na transport na terenie całej Europy. Wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku branży transportowej sprawia, że jest firmą rzetelną oraz godną zaufania.

 

>>>Zapraszamy do zapoznania się ze stroną firmy.

 


 

PRZEPISY DOTYCZĄCE PRZETARGÓW PUBLICZNYCH TRZEBA ZMIENIĆ!

 

P.Flens

 

O tym, czy przetargi publiczne są łatwo dostępne dla przedsiębiorców, oraz o sytuacji biznesu, portal baltic.info.pl rozmawiał z Piotrem Flensem, właścicielem jednej z najstarszych i najbardziej znanych firm budowlanych na rynku koszalińskim, członkiem wielu stowarzyszeń branżowych i biznesowych - w tym naszej Izby.

 

>>>Zapraszamy do lektury.- (dzięki portalowi www.baltic.info.pl).

 


 

CZY OŻYWIENIE CENTRUM KOSZALINA JEST NAM POTRZEBNE?

 

R.Bodendorf

 

"Myślę, że centrum Koszalina ma niewiele do zaoferowania, zatem nie oszukujmy się, że jest w nim duży potencjał. Nie twierdzę jednak, że tego potencjału nie ma w ogóle, ale centrum przegrywa konkurencję choćby z galeriami handlowymi…

O przyczynach takiego stanu rzeczy oraz pomysłach na wyjście z impasu pisze Robert Bodendorf, koszaliński przedsiębiorca, propagator patriotyzmu gospodarczego, Członek naszej Izby. Wszystko na łamach portalu baltic.Info.pl

 

>>>Zapraszamy do lektury.- (dzięki portalowi www.baltic.info.pl).

 


 

TELEWIZJA KABLOWA KOSZALIN SP. Z O.O CZŁONKIEM IZBY

 

 

Z wielką dumą informujemy, że do grona Członków naszej Izby dołączyła Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o.

TKK Sp. z o.o. jest właścicielem następujących Marek:

 • Miasto. Tygodnik Koszaliński - znany koszaliński tygodnik, opisujący bieżące wydarzenia lokalne. Interweniujący w sprawach istotnych dla ich Czytelników.

  Strona www.

 • TV MAX - lokalna stacja telewizyjna informująca o ważnych wydarzeniach i problemach dotyczących mieszkańców Koszalina i okolic.
  Strona www.

Firma dostarcza do swoich klientów również analogowy sygnał telewizyjny obejmujący ponad 50 kanałów.

WITAMY W IZBIE!

 

>>>Zapraszamy do odwiedzania strony firmy.

 


 

 
ROZMOWA Z CEZARYM KAŹMIERCZAKIEM PREZESEM ZPP

 

O tym co nas czeka w 2016 roku oraz o współpracy z KIPH rozmawia Bałtycki Portal Informacyjny baltic.info.pl członek naszej Izby z Cezarym Kaźmierczakiem prezesem Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

Przypominamy, że w 2016 roku dołączyliśmy do ZPP.

 

>>>Link do Pełnego wywiadu. (dzięki portalowi www.baltic.info.pl).

 


 

BUSINESS SOFTWARE CZŁONKIEM KIPH

 

 

Witamy w Izbie nowego Członka - firmę Business Software Sp. z.o.o.

Business Software Sp. z o.o., to kolejny projekt informatyczny koszalińskiego przedsiębiorcy Roberta Bodendorfa, którego efektem jest powstawanie nowoczesnych systemów, wspomagających funkcjonowanie i rozwój biznesu (od programów służących do gromadzenia danych po systemy klasy Business Intelligence, które pomagają w podejmowaniu decyzji biznesowych). Osoby tworzące Business Software, to menadżerowie IT oraz sprawni programiści, którzy mają doświadczenie m.in. w branży produkcyjnej oraz hotelarskiej.

 

>>>Zapraszamy do zapoznania się z działalnością firmy.

 


 

WITAMY W IZBIE DALBET SP. Z O.O.

 

 

Z radością informujemy, że w poczet naszych Członków wstąpiła firma Dalbet Sp. z o.o.

Firma działa na rynku budowlanym. Zajmuje się produkcją materiałów budowlanych, usługami budowlanymi, transportem, świadczy usługi sprzętowe oraz warsztatowe w zakresie naprawy samochodów i maszyn. Posiada własną okręgową stację kontroli pojazdów.

 

>>>Zachęcamy do zapoznania ze stroną firmy.

 


 

KOSZALIŃSKA IZBA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA CZŁONKIEM ZPP

 

 

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od 1 stycznia 2016 roku jesteśmy członkiem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP) to dynamiczna organizacja działająca na rzecz poprawy warunków funkcjonowania przedsiębiorstw w Polsce, z dużym naciskiem na sektor MŚP. Dzięki przynależności członkowie KIPH mogą aktywnie włączać się w działania ZPP oraz korzystać jego wsparcia.

 

>>>Więcej o ZPP.

 


 

WITAMY W IZBIE FIRMĘ ANDORA.

 

 

Serdecznie witamy nowego Członka Izby - Przedsiębiorstwo Andora.

Firma jest producentem odzieży. Specjalizuje się w szyciu odzieży służbowej oraz mundurowej. Firma posiada w swojej ofercie duży wybór marek produkowanych kolekcji odzieży, obuwia, rękawic i pozostałych produktów ochronnych. Odzież produkowana jest zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami i tym samym spełnia wysokie standardy jakościowe.

 


 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

 


 

 

 


 

ZAKŁAD ELEKTRONICZNEJ TECHNIKI OBLICZENIOWEJ CZŁONKIEM KIPH

 

 

Z radością informujemy, że Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej sp. z o.o. (ZETO) dołączył do grona Członków KIPH.

Firma jest liderem w branży IT, zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych. Oferuje takie usługi jak przetwarzanie danych oraz hosting systemów IT w ośrodku Data Center, usługi techniczne związane z utrzymywaniem systemów IT, usługi informatyczne związane z bezpieczeństwem IT oraz ochroną danych osobowych.

 

>>>Strona www firmy.

 


 

FUNDUSZE EUROPEJSKIE RUSZAJĄ. KOLEJNE KONKURSY DLA FIRM.

 

W grudniu, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego (RPOWZ), zostaną ogłoszone nowe konkursy na dotacje dla firm. Wsparcie otrzymają projekty, które najlepiej przyczyniają się do zwiększenia innowacyjności małych i średnich przedsiębiorców oraz do inicjowania i wzmacniania współpracy między biznesem i nauką.

 

Wkrótce Instytucja Zarządzająca RPOWZ 2014-2020 ogłosi konkursy w ramach działań 1.1 Projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw oraz 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające Rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji. Celem pierwszego z nich jest zwiększenie zaangażowania przedsiębiorstw w prowadzenie badań oraz inicjowanie ich kontaktów z jednostkami naukowymi. Natomiast działanie 1.5 jest nakierowane na podniesienie poziomu innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu dzięki wykorzystaniu potencjału regionalnych oraz inteligentnych specjalizacji.

 

O dotację mogą się ubiegać mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa, które chcą rozwijać działalność w obszarach regionalnych oraz inteligentnych specjalizacji województwa. Maksymalny procentowy poziom dofinansowania wydatków kwalifikowanych wynosi 55% dla mikro- i małych przedsiębiorstw i 45% dla średnich. Nabór wniosków rozpocznie się 18.01.2016 i zakończy 18.03.2016.

 

Szczegółowe informacje dotyczące m.in. katalogu wydatków kwalifikowalnych precyzują regulaminy konkursów zamieszczone na stronie www.rpo.wzp.pl w zakładce Zobacz ogłoszenia. Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

 

>>>Więcej.

 

stopka gotowa


 

ESPAN SP. Z O.O NOWYM CZŁONKIEM IZBY

 

 

Przedstawiamy Państwu nowego członka Koszalińskiej Izby Przemysłowo - Handlowej - firmę EsPan sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo to zajmuje się przetwórstwem rybnym, jego głównym profilem działalności jest produkcja świeżych filetów z ryb morskich, a podstawą dorsz bałtycki. Produkt jest ogólnodostępny - trafia do supermarketów w kilku krajach europejskich w postaci świeżych filetów przeznaczonych do sprzedaży detalicznej.

 


 

PARP URUCHOMIŁO REJESTR USŁUG ROZWOJOWYCH

 

Co to są usługi rozwojowe?

 

Usługa rozwojowa obejmuje wszelkie działania, które pozwalają na rozwój przedsiębiorstwa i jego pracowników (poza działaniami inwestycyjnymi).

Na potrzeby Rejestru Usług Rozwojowych ww. usługi zostały podzielone na 4 rodzaje:

 • usługa szkoleniowa;
 • usługa rozwojowa o charakterze zawodowym;
 • inne usługi rozwojowe;
 • usługa e-learningowa.

Rejestr Usług Rozwojowych (RUR) dostępny pod adresem www.inwestycjawkadry.pl, to ogólnodostępna, bezpłatna baza ofert usług rozwojowych świadczonych w rozmaitych formach (m.in.: szkoleń, kursów zawodowych, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu), dzięki którym instytucje i osoby prywatne będą mogły rozwijać swoje kompetencje oraz realizować swoje cele edukacyjne i biznesowe.

RUR został stworzony przede wszystkim z myślą o potrzebach przedsiębiorców i ich pracowników, zastępując dotychczasową, największą bazę usług szkoleniowych - „Inwestycja w Kadry".

 

>>>Rejestr Usług Rozwojowych.

 


 

GRUPA WODNIK NOWYM CZŁONKIEM KIPH

 

facebook wodnik

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Przedsiębiorstwo Usług Turystyczno-Rehabilitacyjnych "Wodnik" Sp. J. dołączył do grona Członków KIPH.

 

W skład Grupy wchodzą:

 • HOTEL*** WODNIK

Hotel gwarantuje wysokiej jakości usługi hotelarskie. Na terenie WODNIK SPA znajduje się duża przestronna restauracja, kawiarnia z piękną panoramą morską, mały kryty basen hotelowy, gabinet masażu klasycznego, odnowa biologiczna, baza rehabilitacyjna oraz salon kosmetyczny. Na ternie posesji znajduje się grill - pub i monitorowany parking.

>>>Strona www Hotelu.

 • RESTAURACJA I KAWIARNIA PARK CAFFE

Park Caffe to miejsce, w którym łączy się wyśmienite jedzenie, wino i styl. Restauracja i Kawiarnia Park Caffe to doskonałe miejsce do organizacji imprez okolicznościowych, konferencji, szkoleń jak i również oferują profesjonalne usługi cateringowe.

>>>Strona www Restauracji.

 • OŚRODEK REHABILITACYJNY LEŚNA POLANA

Ośrodek Rehabilitacyjny Leśna Polana to komfortowy obiekt jak i teren wokół niego w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, są organizatorami różnych wycieczek w celach rekreacyjnych. Leśna Polana to idealne miejsce na osób poddających się rekonwalescencji.

>>>Strona www Ośrodka.

 • CENTRUM ZDROWIA I REHABILITACJI ALKA

Centrum Zdrowia i Rehabilitacji "Alka" to idealne miejsce na urlop, rekreację i odpoczynek. W swoim ośrodku posiadają m.in. gabinety odnowy biologicznej, SPA. Alka oferuje również profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej organizacji konferencji, szkoleń.

>>>Strona www Centrum.

 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence