Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Aktualności

POGOTOWIE EVENTOWE – TWÓJ EVENT ZREALIZOWANY W 48 H.

 

 

>>>Szczegóły.

 


 

OFERTA WYNAJĘCIA HALI MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNEJ W KOSZALINIE

 

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens jest właścicielem hali magazynowo-produkcyjnej.


Specyfikacja obiektu:

 • Powierzchnia: 580 m2 oraz 20 m2 pomieszczeń biurowych z WC.
 • Rok budowy 2003
 • Przeznaczenie hali: produkcyjno-magazynowy
 • Dojazd :asfalt
 • Otoczenie działki :zabudowane
 • Ogrzewanie: centralne
 • Położenie: obrzeża miasta
 • Plac utwardzany:  tak
 • Przed nieruchomością parking dla klientów.
 • Pomieszczenia
 • Ilość pomieszczeń magazynowych: 1
 • Ilość pomieszczeń socjalnych: 1


Lokalizacja


Nieruchomość położona przy głównej, ruchliwej drodze w Koszalinie, kierunek Poznań. Idealne miejsce na prowadzenie działalności produkcyjnej czy usługowej z uwagi na lokalizacje która gwarantuje ruch, a jednocześnie znajduje się na peryferiach miasta.


W pobliżu wiele zakładów usługowych i handlowych. Przed halą/magazynem znajduje się duży plac (400 m2), z którego można korzystać. Do hali prowadzą dwie bramy wjazdowe co ułatwia potencjalną działalność.


Informacje dodatkowe


Możliwość dodatkowego najmu pomieszczeń biurowych przystosowane na sklep lub biuro, nie wymagają wkładu finansowego.


Cena 11.000 zł netto (do ceny najmu należy doliczyć podatek VAT 23 % oraz opłaty za media tj. energia oraz ogrzewanie).


Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 94 347 47 14.

 


 

KONFERENCJA „SZANSE I ZAGROŻENIA DLA GOSPODARKI EUROPEJSKIEJ XXI WIEKU Z UWZGLĘDNIENIEM PROBLEMÓW REGIONALNYCH.”

 

 

Termin i miejsce: 18-19.10.2018 r. - Royal Park Hotel & SPA w Mielnie.


W imieniu Kolegium Dziekańskiego Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej zachęcamy Państwa do uczestnictwa w Konferencji Naukowej pt. „Szanse i zagrożenia dla gospodarki europejskiej XXI wieku z uwzględnieniem problemów regionalnych” organizowanej z okazji Jubileuszu 25-lecia Wydziału.


W ramach uroczystości jubileuszowej obchodzone będzie również 60-lecie istnienia Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Koszalinie. Wspomniane uroczystości będą połączone z wyjazdowym posiedzeniem członków Zarządu Krajowego PTE, w związku z tym będziemy gościć Panią prof. dr hab. Elżbietę Mączyńską – Prezes PTE oraz wielu wybitnych profesorów z dziedziny ekonomii i zarządzania.

 

>>>Zobacz więcej szczegółów.

 


 

16 EDYCJA ŚRODKOWOPOMORSKICH TARGÓW PRACY JUŻ ZA NAMI.

 

 

16. Środkowopomorskie Targi Pracy GlobalLogic Job Fair 2018 już za nami. Dziękujemy firmom członkowskim za wszystkie oferty pracy, a szczególne podziękowania kierujemy do:

 • Royal Nieruchomości Marta Połchowska - Lis,
 • Unia Spółka z o.o.,
 • ISP Consulting Damian Sobolewski,
 • Happiness - Agencja Eventowa;

za pomoc w organizacji stoiska.


Składamy również serdeczne gratulacje dla Biura Karier Politechniki Koszalińskiej za pomyślną realizację wydarzenia. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

>>>Galeria zdjęć.

 


 

HAPPINESS - AGENCJA EVENTOWA WSTĄPIŁA W POCZET CZŁONKÓW KIPH.

 

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że HAPPINESS - Agencja Eventowa wstąpiła w poczet Członków Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

 

Firma specjalizuję się w organizacji imprez eventowych, posiada szeroką ofertę dla fimr z każdej branży m.in imprezy z zakresu Team Building, Wedding Planner czy też branży MICE - jako jedyni w Koszalinie. HAPPINESS jest w stanie zorganizować każde wydarzenie dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami oraz dużym zapleczem sprzętu różnego rodzaju. Firma jest nowa na koszalińskim rynku, a mimo to ma już podpisane umowy współpracy z prestiżowymi firmami funkcjonującymi na owym rynku. Zespół Agencji Eventowej jest zdania, że każda agencja zajmująca się organizacją wydarzeń, powinna podchodzić do tematu kompleksowo tzn. w profesjonalny sposób zaplanować, przeprowadzić i rozliczyć wydarzenie od A do Z, uwzględniając wszystkie aspekty. Firma może pochwalić się zorganizowanym Dniem Kobiet wspólnie z Instytutem Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermalogica.

 

Zachęcamy do zapoznania się z działaniami firmy na profilu facebook i oczywiście do korzystania z usług i ofert Agencji Eventowej HAPPINESS.

 

>>>Profil facebook.

 


 

IV. EDYCJA KONKURSU „FIRMA NA START”.

 


Nabór zgłoszeń trwa do 10 kwietnia br.


Informujemy, że ruszyła IV edycja konkursu "Firma na start". Zadaniem uczestnika Konkursu jest napisanie biznesplanu dotyczącego własnego pomysłu na działalność gospodarczą w Koszalinie. Zwycięzcami Konkursu zostają uczestnicy, którzy przedstawią najciekawszy, możliwy do realizacji biznesplan konkretnego przedsięwzięcia.


Konkurs organizowany jest w dwóch odrębnych kategoriach:

 • Kategoria I: osoby fizyczne w wieku 18 - 35 lat.
 • Kategoria II: uczniowie koszalińskich szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych.

 

>>>Zobacz szczegóły dotyczące konkursu.

 


 

KONKURS MIKROPRZEDSIĘBIORCA ROKU 2017.

 

Zgłoszenia do dnia 31 marca 2018 r.


Ruszyła kolejna edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro. Celem Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017 jest promocja nowoczesnych inicjatyw, które wyróżnia nie tylko efektywność, ale również zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność.


Po raz trzynasty przedsiębiorcy zarządzający najmniejszymi firmami mają szansę zaprezentować swoje osiągnięcia i zdobyć główną nagrodę – 40 tys. złotych. Poza nagrodą główną kapituła konkursu przyzna cztery wyróżnienia w kategoriach: Start – dla najmłodszych mikroprzedsiębiorstw, Progres – dla firm „wieku średniego”, Senior – dla firm działających na rynku najdłużej oraz Młody biznes – dla mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez osoby poniżej 30. roku życia.

 

>>>Zobacz szczegóły.

 


 

BAĆ SIĘ RODO? FILM ZE SZKOLENIA COMARCH.

 

 

W imieniu Firmy MH Kamyk, Łańcucki Sp. J. i Comarch zachęcamy do obejrzenia filmu ze szkolenia na temat RODO, które odbyło się lutym. Film ze szkolenia Comarch, nowe regulacje, które zrewolucjonizują ochronę danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej, już za trzy miesiące obowiązywać będą wszystkich.


W dostosowaniu do nich firmy nikt Cię nie wyręczy - tylko Ty sam, najlepiej znając niuanse działania Twojego przedsiębiorstwa, będziesz w stanie trafnie zdiagnozować potencjalne ryzyka i zagrożenia. Bowiem to od każdej firmy - specyfiki jej działania oraz organizacji pracy, zakresu i specyfiki przetwarzanych danych osobowych - zależeć będą wdrożone mechanizmy, procedury, wymagane dokumenty. Kluczem do sukcesu jest wiedza: to ona pozwoli Ci szukać obszarów, w których możesz coś poprawić.

 

>>>Zobacz film.

 


 

PRZEDSTAWICIELE KIPH NA JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH NIEMIECKICH SPOTKAŃ GOSPODARCZYCH.

 

 

W dniu 12 marca Prezes Zarządu KIPH Piotr Huzar oraz Wojciech M. Nawracała z firmy członkowskiej Polon International uczestniczyli w corocznym spotkaniu BVMW - Niemieckiego Stowarzyszenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw (BVMW 2018 Deutscher Mittelstand), które odbyło się w Berlinie.


W wydarzeniu uczestniczyło ok. 3,5 tysiąca niemieckich przedsiębiorców. BVMW jest niezależnym politycznie stowarzyszeniem, które obsługuje wszystkie branże handlowe i zawody oraz reprezentuje interesy małych i średnich przedsiębiorstw w polityce, władzach administracyjnych, związkach zawodowych i dużych firmach. W chwili obecnej dobrowolnie zrzesza około 600 tysięcy niemieckich firm, równolegle do niemieckich Izb Gospodarczych.


Podczas spotkania, dzięki wcześniejszym kontaktom firmy Polon International nawiązano dialog pomiędzy władzami organizacji (KIPH i BVMW) i omówiono obszary możliwej przyszłej współpracy. Zakłada się że wypracowanie dobrych relacji ze stroną niemiecką zaowocuje wymiernymi korzyściami dla Członków KIPH współpracujących bądź planujących współpracować z naszymi zachodnimi sąsiadami.

  

ROZPOCZĘŁA SIĘ XVII EDYCJA KONKURSU "KOSZALIŃSKI DENAR NAGRODA GOSPODARCZA ROKU".

 


Informujemy, że rozpoczęła się XVII edycja konkursu "Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku". Przypominamy, że od ubiegłego roku to Członkowie KIPH nominują firmy do nagrody.


Na tym etapie każda z firm członkowskich ma przywilej zgłoszenia po 3 firmy w każdej z 4 kategorii konkursowych (mikro, małe, średnie, duże), z których Kapituła Konkursowa wyłoni zwycięzców.


Wyniki podamy wkrótce także zachęcamy do obserwowania profili Izby. 

STREFA KIPH NA 16. ŚRODKOWOPOMORSKICH TARGACH PRACY. UMIEŚĆ NIEODPŁATNIE SWOJĄ OFERTĘ PRACY.

 

Informujemy, że do 21 marca przyjmujemy jeszcze oferty pracy od Członków KIPH, które umieścimy w strefie KIPH podczas Środkowopomorskich targach pracy. Będziemy tam przez cały dzień i będziemy wręczać je zwiedzającym. Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem KIPH i oczywiście zapraszamy do współpracy oraz na nasze stoisko podczas tegorocznej edycji Targów Pracy, jest to nasze miejsce spotkań.


Informujemy, że istnieje również możliwość postawienia swojego rollupu w strefie KIPH.

 


 

PODRÓŻUJ KOMFORTOWO Z VIP-TRANSFER.PL

 

oferta_air-business

 

Nasz Członek firma air-transfer.pl po 8 latach doświadczeń, związanych z transferami regularnymi osób na lotniska w naszym regionie, postanowiła poszerzyć swoje usługi o transfery indywidualne na lotniska oraz we wszystkie miejsca w Europie wskazane przez zleceniodawcę. Usługa ta jest głównie skierowana do firm lecz oczywiście osoby prywatne też mogą korzystać przedstawionej propozycji.


W związku z powyższy firma przygotowała dla wszystkich członków należących do KIPH interesującą ofertę na przejazdy m.in. transfery indywidualne od 1 do 20 osób w bardzo wygodnych i komfortowych pojazdach marki Mercedes (najstarszy 3 lata) z wieloma udogodnieniami dla pasażerów. Ostatnim, uzupełniającym elementem był zakup przez firmę limuzyny Mercedesa klasy E, który wraz z zawodowym kierowcą powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.


Oczywiście zachęcamy do skorzystania z usług firmy, a więcej informacji znajdą Państwo poniżej.

 

>>>Oferta.

 


 

RELACJA Z BALU CHARYTATYWNEGO KIPH I ROTARY.

 

Bal Rotary i KIPH

 

10 lutego br. we wnętrzach Teatru Variete Muza odbył się noworoczno-walentynkowy bal charytatywny Ludzi Dobrej Woli współorganizowany przez Rotary Club Koszalin i naszą Izbę. Na tym wspaniałym wydarzeniu bawili się członkowie obu organizacji oraz zaproszeni goście. W tym roku Rotarianie w dalszym ciągu zbieraliśmy fundusze na sprzęt medyczny do badania retinopatii wcześniaków.

 

>>>Galeria zdjęć.

>>>Materiał TV MAX.

 


 

LASLAND SP. Z O.O. WSTĄPIŁA W POCZET CZŁONKÓW KIPH

 

Witamy Perfect

 

Dumnie informujemy, że firma Lasland Sp. z o.o. wstąpiła w poczet Członków Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

 

Spółka zajmuje się wydobywaniem torfu oraz produkcją i sprzedażą wysoko specjalistycznego podłoża roślinnego. Atutem firmy są zasoby torfu wysokiego, o różnym stopniu rozkładu, który wydobywany jest z duża pieczołowitością różnymi metodami, co pozwala uzyskiwać surowiec o różnej strukturze i właściwościach fizycznych. To z kolei umożliwia tworzenie strukturalnie optymalnych podłoży dla wybranych grup roślin. Lasland w swojej ofercie posiada podłoża i nawozy dla różnych rodzajów roślin.

 

Zachęcamy do zapoznania się z produktami firmy na stronie www, potencjalnych partnerów biznesowych do współpracy ze spółką, a wszystkich do polubienia profilu firmy na facebook’u.

 

>>>Strona www

>>>Profil facebook.

 


 

ROYAL NIERUCHOMOŚCI MARTA POŁCHOWSKA-LIS NOWĄ FIRMĄ KIPH.

 

Witamy UCN

 

Z radością informujemy, że Royal Nieruchomości Marta Połchowska-Lis wstąpiła w poczet Członków KIPH.

 

Główną działalnością firmy jest pośrednictwo w sprzedaży i najmie nieruchomości. Promuje nowoczesną kulturę zawodu pośrednika - otwartego, słuchającego i rozumiejącego teraźniejszy świat, a zarazem swojego klienta. Wyznaje zasadę, iż to pośrednik jest dla klienta, a nie na odwrót. W swojej ofercie posiada na wynajem i na sprzedaż m.in. domy, mieszkania, działki, lokale użytkowe.

 

Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z ofert firmy, odwiedzenia strony www oraz polubienia profilu na facebook’u.

 

>>>Strona www

>>>Profil facebook.

 


 

WITAMY W IZBIE PERFECT NIERUCHOMOŚCI DOMINIKA STĄPOR

 

Witamy Perfect

 

Z wielką radością informujemy, że Perfect Nieruchomości Dominika Stąpor oficjalnie została nowym Członkiem KIPH.

 

Biuro Nieruchomości zajmuje się obsługą wszystkich transakcji takich jak m.in. sprzedaż, kupno, wynajem. Działa zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Prowadzi swoich Klientów przez cały proces od pierwszego kontaktu ze swoim pracownikiem do finalizacji transakcji – podpisania aktu notarialnego lub umowy najmu. W swojej ofercie posiada m.in. mieszkania, domy, działki, ale także obiekty i lokale.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura, korzystania z usług, odwiedzenia strony www oraz polubienia profilu na facebook'u.

 

>>>Strona www.

>>>Profil facebook.

 


 

ANKAM NIERUCHOMOŚCI NOWĄ FIRMĄ ZRZESZONĄ W KIPH

 

Witamy ANKAM

 

Z wielką satysfakcją informujemy, że Agencja Nieruchomości ANKAM Anna Kamińska dołączyła do grona Członków KIPH.

 

Głównym zakresem działalności Agencji Nieruchomości ANKAM jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo w zakresie zbycia, kupna, wynajmu, najmu, a także spadków czy darowizn. W swojej bogatej ofercie firma posiada między innymi domy, mieszkania, działki, obiekty pod kątem prowadzenia działalności, magazyny, a także domy na wodzie, mieszkania i domy deweloperskie, a także apartamenty i mieszkania nad morzem.

 

Agencja Nieruchomości ANKAM posiada również oferty na mieszkania w nowo powstającym Viktoria Park czy Osiedlu Panorama. Każdy szukający danej Nieruchomości znajdzie w ofercie firmy coś dla siebie.

 

Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z usług oraz zasobu nieruchomości ANKAM, odwiedzenia strony www oraz do polubienia profilu na facebook’u.

 

>>>Strona www.

>>>Profil facebook.

 


 

ARLETT NIERUCHOMOŚCI NOWĄ FIRMĄ CZŁONKOWSKĄ KIPH

 

Witamy Arlett

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Arlett Nieruchomości wstąpiła w poczet Członków KIPH.

 

Firma zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie nieruchomości. Pomaga również przy kredytach hipotecznych, przy wycenie nieruchomości, przy doradztwie finansowym. Każdego klienta traktuje indywidualnie i stara się dopasować do jego potrzeb i wymagań. Arlett Nieruchomości współpracuje też z innymi agencjami na zasadzie wymiany ofert zarówno lokalnie, ale też z innych miast i województw.

 

Zachęcamy do zapoznania, korzystania i współpracy z naszą nową firmą Członkowską, odwiedzenia strony www.arlettnieruchomosci.pl oraz polubienia profilu na facebook’u.

 

>>>Strona www.

>>>Profil facebook.

 


 

GOLDFARB NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. SP.K. WSTĄPIŁA W POCZET CZŁONKÓW KIPH

 

Witamy ROMEX

 

Z radością informujemy, że Goldfarb Nieruchomości sp. z o.o. sp. k. wstąpiła w poczet Członków KIPH.

 

Bieżącą działalnością firmy jest profesjonalne biuro Nieruchomości z siedzibą w Koszalinie, co pozwala zajmować się pośrednictwem w sprzedaży, zakupie czy wynajmie mieszkań, domów, obiektów i działek, a także wynajmem lokali użytkowych. Dzięki nawiązaniu ścisłej współpracy ze specjalistami z dziedziny prawa i bankowości firma oferuje wszystkim Klientom wysokiej jakości profesjonalną, kompleksową obsługę transakcji kupna-sprzedaży, włącznie z pomocą w uzyskaniu kredytu. W ofercie naszego nowego Członka znajdziecie Państwo domy, jak i mieszkania na sprzedaż bądź do wynajęcia Koszalinie i okolicach, , a także działki na sprzedaż w ciekawych lokalizacjach.

 

Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z oferty, odwiedzenia strony www oraz polubienia profilu na facebook’u.

 

>>>Strona www.

>>>Profil facebook.

 


 

WITAMY W IZBIE URBANOWICZ CENTRUM NIERUCHOMOŚCI B. URBANOWICZ G. URBANOWICZ S.C.

 

Witamy UCN

 

Z dumą informujemy, że Urbanowicz Centrum Nieruchomości B. Urbanowicz G. Urbanowicz s.c. dołączyła do KIPH.

 

Agencja nieruchomości zajmuje się szeroko rozumianym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie Koszalina i okolic. Głównym profilem działalności firmy jest pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie: mieszkań, domów, działek budowlanych, obiektów komercyjnych, apartamentów nad morzem i innych nieruchomości w Koszalinie. Mieszkania, działki nad morzem, domy i apartamenty w Mielnie, domy w Koszalin oraz mieszkania w Koszalinie i okolicy - to tylko część oferty naszej nowej firmy Członkowskiej.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami agencji, odwiedzenia strony www.ucn.pl oraz polubienia profilu na facebook'u.

 

>>>Strona www.

>>>Profil facebook.

 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence