Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Aktualności

HOTEL GROMADA ARKA ***/LUX**** CZŁONKIEM KIPH.

 

 

Jest nam niezmiernie miło powitać nowego Członka Izby – Hotel Gromada Arka ***/lux**** . Hotel oferuje wysokiej jakości usługi hotelarskie oraz profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej organizacji wystaw, kongresów i konferencji. W bieżącym roku Hotel obchodzi jubileusz 55-lecia istnienia i działalności hotelowej i gastronomicznej.

 

>>> Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu.

 


 

POMOC KOSZALIŃSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW DLA RODAKÓW Z UKRAINY.

 

Jak dobrze wiemy konflikt zbrojny na Ukrainie trwa, a nasi Rodacy uciekają przed wojną ze wschodniej Ukrainy i wracają do kraju. Wojna to rzecz znana nam tylko z telewizji ale potrafimy sobie wyobrazić ile nieszczęścia niesie ze sobą i jak trudna sytuacja jest osób, które praktycznie wyjechały bez niczego i muszą rozpocząć nowe życie w nowym środowisku.

Wraz z inicjatorem akcji - koszalińskim przedsiębiorcą Januszem Jankowiakiem zachęcamy do pomocy w rozpoczęciu nowego życia jednej z trzech rodzin przyjeżdżających z Ukrainy do Koszalina. Celem akcji jest znalezienia pracy dla tej z rodziny oraz wyremontowanie mieszkania i wyposażenia go w niezbędne rzeczy. Poniżej umieszczamy link do listu w tej sprawie skierowanego m.in. do przedsiębiorców zrzeszonych w KIPH.

>>> treść listu

 


 

 

KOMUNIKAT Z XXVII WALNEGO ZGROMADZENIA CZŁONKÓW KIPH.

 

Walne Zgromadzenie Członków Koszalińskiej Izby Przemysłowo – Handlowej odbyło się w dniu 23 czerwca 2015 roku. Walne Zgromadzenie odbyło się zgodnie z zapisami § 20 statutu KIPH, a przewodniczył jemu Prezydent KIPH Romuald Sobieralski.

Główne czynności Walnego Zgromadzenia przedstawiały się następująco:

 

 • zatwierdzono roczne sprawozdania organów statutowych i udzielono im absolutorium,
 • zatwierdzono sprawozdanie finansowe za rok obrotowy 2014 i uchwalono preliminarz budżetowy na rok 2015,
 • uchwalono zmiany wysokości składek członkowskich KIPH oraz preferencyjne warunki przystąpienia do KIPH w 2015 roku z okazji Jubileuszu 25-lecia Izby,
 • uchwalono dokonanie zmian w statucie KIPH, dodano instytucję Członka Wpierającego KIPH,
 • dokonano wyborów uzupełniających do Prezydium KIPH, decyzją Walnego Zgromadzenia skład Prezydium zasilił Pan Andrzej Pawłowski,
 • dokonano wyborów uzupełniających do Komisji Rewizyjnej KIPH, decyzją Walnego Zgromadzenia skład Komisji zasilili Panowie Edward Kaczyński oraz Wiesław Świś.

 


 

PODSUMOWANIE KONKURSU „KOSZALIŃSKI DENAR – NAGRODA GOSPODARCZA ROKU 2014”

 

W dniu 29 maja w Teatrze Variete Muza w Koszalinie odbyła się uroczysta gala i finał XIV edycji konkursu „Koszaliński Denar – Nagroda Gospodarcza Roku 2014”. W ramach konkursu podsumowano dokonania zgłoszonych przedsiębiorców za rok 2014.

Wśród gości obecni byli koszalińscy przedsiębiorcy, przedstawiciele władz samorządowych, organizacji  otoczenia biznesu oraz ngo’s. Wydarzenie uświetnił swoim koncertem zespół OSADAart – Pomorska Orkiestra Rozrywkowa.

Głównym celem Konkursu jest promowanie przedsiębiorstw działających na terenie województwa zachodniopomorskiego, wyróżniających się ponadprzeciętnymi sukcesami, efektywnością ekonomiczną, innowacyjnością i aktywnością społeczną. Przedsiębiorstwa zostają nagrodzone tradycyjnie złotymi i srebrnymi Denarami w czterech kategoriach: mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz nagrodami Prezydenta KIPH.

Zdobywcami głównych nagród (złotych denarów) zostali:

 • Teatr Variete Muza (kategoria MIKRO)
 • Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. (kategoria MAŁE)
 • Meden-Inmed Sp. z o.o. (Kategoria ŚREDNIE)
 • Grupa MOJSIUK (Kategoria DUZE)
WSZYSTKIM LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY !

>>> Pełna lista laureatów.

>>> Galeria zdjęć z uroczystej gali.

 


 

 

DORADZTWO W ZARZĄDZANIU PRZEDSIĘWZIĘCIEM Z WYKORZYSTANIEM FINANSOWANIA ZWROTNEGO.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza mikro, małych i średnich przedsiębiorców do skorzystania z usługi pilotażowej w zakresie planowania i finansowania przedsięwzięć gospodarczych.

Usługa jest dofinansowania w 100%, co oznacza, iż przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów.
W ramach usługi przedsiębiorca otrzymuje:

 • korzystniejszą niż  rynkową ofertę finansowania zwrotnego
 • pomoc w planowaniu przedsięwzięcia oraz pozyskaniu finansowania
 • pomoc w zarządzaniu przedsięwzięciem finansowanym ze środków zwrotnych tak, by cele przedsięwzięcia były realizowane, a udzielone finansowanie – terminowo spłacana.

Współpracujące z PARP Instytucje Finansowe przygotowały aż 25 produktów finansowych (kredyt, leasing), dostosowanych do potrzeb MŚP, korzystniejszych od ofert standardowych pod względem kosztów (niższe opłaty lub oprocentowanie), zabezpieczeń (np. zniesienie zabezpieczeń) i dostępności (np. dostępność dla start upów).

>>> Szczegóły 


 
<< Początek < Poprzednia 11 12 Następna > Ostatnie >>

Strona 12 z 12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence