Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
Aktualności

WITAMY W IZBIE DALBET SP. Z O.O.

 

 

Z radością informujemy, że w poczet naszych Członków wstąpiła firma Dalbet Sp. z o.o.

Firma działa na rynku budowlanym. Zajmuje się produkcją materiałów budowlanych, usługami budowlanymi, transportem, świadczy usługi sprzętowe oraz warsztatowe w zakresie naprawy samochodów i maszyn. Posiada własną okręgową stację kontroli pojazdów.

 

>>>Zachęcamy do zapoznania ze stroną firmy.

 


 

KOSZALIŃSKA IZBA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA CZŁONKIEM ZPP

 

 

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od 1 stycznia 2016 roku jesteśmy członkiem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP) to dynamiczna organizacja działająca na rzecz poprawy warunków funkcjonowania przedsiębiorstw w Polsce, z dużym naciskiem na sektor MŚP. Dzięki przynależności członkowie KIPH mogą aktywnie włączać się w działania ZPP oraz korzystać jego wsparcia.

 

>>>Więcej o ZPP.

 


 

WITAMY W IZBIE FIRMĘ ANDORA.

 

 

Serdecznie witamy nowego Członka Izby - Przedsiębiorstwo Andora.

Firma jest producentem odzieży. Specjalizuje się w szyciu odzieży służbowej oraz mundurowej. Firma posiada w swojej ofercie duży wybór marek produkowanych kolekcji odzieży, obuwia, rękawic i pozostałych produktów ochronnych. Odzież produkowana jest zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami i tym samym spełnia wysokie standardy jakościowe.

 


 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

 


 

 

 


 

ZAKŁAD ELEKTRONICZNEJ TECHNIKI OBLICZENIOWEJ CZŁONKIEM KIPH

 

 

Z radością informujemy, że Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej sp. z o.o. (ZETO) dołączył do grona Członków KIPH.

Firma jest liderem w branży IT, zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych. Oferuje takie usługi jak przetwarzanie danych oraz hosting systemów IT w ośrodku Data Center, usługi techniczne związane z utrzymywaniem systemów IT, usługi informatyczne związane z bezpieczeństwem IT oraz ochroną danych osobowych.

 

>>>Strona www firmy.

 


 

FUNDUSZE EUROPEJSKIE RUSZAJĄ. KOLEJNE KONKURSY DLA FIRM.

 

W grudniu, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego (RPOWZ), zostaną ogłoszone nowe konkursy na dotacje dla firm. Wsparcie otrzymają projekty, które najlepiej przyczyniają się do zwiększenia innowacyjności małych i średnich przedsiębiorców oraz do inicjowania i wzmacniania współpracy między biznesem i nauką.

 

Wkrótce Instytucja Zarządzająca RPOWZ 2014-2020 ogłosi konkursy w ramach działań 1.1 Projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw oraz 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające Rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji. Celem pierwszego z nich jest zwiększenie zaangażowania przedsiębiorstw w prowadzenie badań oraz inicjowanie ich kontaktów z jednostkami naukowymi. Natomiast działanie 1.5 jest nakierowane na podniesienie poziomu innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu dzięki wykorzystaniu potencjału regionalnych oraz inteligentnych specjalizacji.

 

O dotację mogą się ubiegać mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa, które chcą rozwijać działalność w obszarach regionalnych oraz inteligentnych specjalizacji województwa. Maksymalny procentowy poziom dofinansowania wydatków kwalifikowanych wynosi 55% dla mikro- i małych przedsiębiorstw i 45% dla średnich. Nabór wniosków rozpocznie się 18.01.2016 i zakończy 18.03.2016.

 

Szczegółowe informacje dotyczące m.in. katalogu wydatków kwalifikowalnych precyzują regulaminy konkursów zamieszczone na stronie www.rpo.wzp.pl w zakładce Zobacz ogłoszenia. Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

 

>>>Więcej.

 

stopka gotowa


 

ESPAN SP. Z O.O NOWYM CZŁONKIEM IZBY

 

 

Przedstawiamy Państwu nowego członka Koszalińskiej Izby Przemysłowo - Handlowej - firmę EsPan sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo to zajmuje się przetwórstwem rybnym, jego głównym profilem działalności jest produkcja świeżych filetów z ryb morskich, a podstawą dorsz bałtycki. Produkt jest ogólnodostępny - trafia do supermarketów w kilku krajach europejskich w postaci świeżych filetów przeznaczonych do sprzedaży detalicznej.

 


 

PARP URUCHOMIŁO REJESTR USŁUG ROZWOJOWYCH

 

Co to są usługi rozwojowe?

 

Usługa rozwojowa obejmuje wszelkie działania, które pozwalają na rozwój przedsiębiorstwa i jego pracowników (poza działaniami inwestycyjnymi).

Na potrzeby Rejestru Usług Rozwojowych ww. usługi zostały podzielone na 4 rodzaje:

  • usługa szkoleniowa;
  • usługa rozwojowa o charakterze zawodowym;
  • inne usługi rozwojowe;
  • usługa e-learningowa.

Rejestr Usług Rozwojowych (RUR) dostępny pod adresem www.inwestycjawkadry.pl, to ogólnodostępna, bezpłatna baza ofert usług rozwojowych świadczonych w rozmaitych formach (m.in.: szkoleń, kursów zawodowych, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu), dzięki którym instytucje i osoby prywatne będą mogły rozwijać swoje kompetencje oraz realizować swoje cele edukacyjne i biznesowe.

RUR został stworzony przede wszystkim z myślą o potrzebach przedsiębiorców i ich pracowników, zastępując dotychczasową, największą bazę usług szkoleniowych - „Inwestycja w Kadry".

 

>>>Rejestr Usług Rozwojowych.

 


 

GRUPA WODNIK NOWYM CZŁONKIEM KIPH

 

facebook wodnik

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Przedsiębiorstwo Usług Turystyczno-Rehabilitacyjnych "Wodnik" Sp. J. dołączył do grona Członków KIPH.

 

W skład Grupy wchodzą:

  • HOTEL*** WODNIK

Hotel gwarantuje wysokiej jakości usługi hotelarskie. Na terenie WODNIK SPA znajduje się duża przestronna restauracja, kawiarnia z piękną panoramą morską, mały kryty basen hotelowy, gabinet masażu klasycznego, odnowa biologiczna, baza rehabilitacyjna oraz salon kosmetyczny. Na ternie posesji znajduje się grill - pub i monitorowany parking.

>>>Strona www Hotelu.

  • RESTAURACJA I KAWIARNIA PARK CAFFE

Park Caffe to miejsce, w którym łączy się wyśmienite jedzenie, wino i styl. Restauracja i Kawiarnia Park Caffe to doskonałe miejsce do organizacji imprez okolicznościowych, konferencji, szkoleń jak i również oferują profesjonalne usługi cateringowe.

>>>Strona www Restauracji.

  • OŚRODEK REHABILITACYJNY LEŚNA POLANA

Ośrodek Rehabilitacyjny Leśna Polana to komfortowy obiekt jak i teren wokół niego w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, są organizatorami różnych wycieczek w celach rekreacyjnych. Leśna Polana to idealne miejsce na osób poddających się rekonwalescencji.

>>>Strona www Ośrodka.

  • CENTRUM ZDROWIA I REHABILITACJI ALKA

Centrum Zdrowia i Rehabilitacji "Alka" to idealne miejsce na urlop, rekreację i odpoczynek. W swoim ośrodku posiadają m.in. gabinety odnowy biologicznej, SPA. Alka oferuje również profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej organizacji konferencji, szkoleń.

>>>Strona www Centrum.

 


 

WITAMY W IZBIE BALTIC MARINE

 

 

Z radością informujemy, że firma BALTIC MARINE Zygmunt Paruzel została członkiem Koszalińskiej Izby Przemysłowo - Handlowej.

Darłowska firma zajmuje się między innymi czarterem jachtów oraz organizacją imprez firmowych na morzu. Prowadzi również szkolenia dla dzieci i dorosłych w zakresie żeglarstwa oraz windsurfingu. Dysponuje bazą doświadczonych instruktorów oraz profesjonalnym sprzętem.

 

>>>Strona internetowa firmy.

 


 

CZY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH DZIAŁA NA KORZYŚĆ LOKALNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI? – ROZMOWA Z PANEM LECHEM WOJCIECHOWSKIM W SERWISIE BALTIC.INFO

 

wojciechowskilech

baltic

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalni przedsiębiorcy od wielu lat bezskutecznie walczą o zmiany w ustawie o zamówieniach publicznych. Czy słusznie? Jeśli tak, co można zmienić, oraz w jaki sposób? O tym wywiad z Lechem Wojciechowskim, koszalińskim przedsiębiorcą, prezesem EkoWodrol Sp. z o.o.

Niniejszy wywiad ma na celu rozpoczęcie dyskusji w koszalińskich mediach oraz środowisku przedsiębiorców nt. działań niezbędnych do poprawy sytuacji na rynku lokalnych zamówień publicznych.

Wszystkich przedsiębiorców chcących włączyć się do otwartej dyskusji prosimy o kontakt z biurem Izby.

 

>>>Zapraszamy do lektury. - (dzięki portalowi www.baltic.info.pl).

 


 

ZAKŁAD BUDOWNICTWA ENERGETYCZNEGO CZŁONKIEM KIPH

 

 

Z przyjemnością informujemy, że do szeregu firm Członkowskich KIPH wstąpił Zakład Budownictwa Energetycznego Sp. z o.o.

Podstawowa działalność spółki, to budownictwo elektroenergetyczne, wykonawstwo, serwis w zakresie budowy i przebudowy linii napowietrznych, kablowych, stacji transformatorowych, rozdzielnic SN i NN.Firma realizuje wykonawstwo infrastruktury energetycznej farm wiatrowych, a także oferuje wykonawstwo linii napowietrznych 110kV, linii napowietrznych i kablowych 15kV i 0,4kV.Dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze, doświadczeniu oraz bogatemu zapleczu technicznemu, firma realizuje zlecenia z zachowaniem wysokiej jakości usług.

 

 

>>>Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

 


 

WITAMY NOWEGO CZŁONKA W IZBIE, FUNDACJĘ OŚWIATOWĄ EUROPEJSKIE CENTRUM EDUKACYJNE

 

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Fundacja Oświatowa Europejskie Centrum Edukacyjne w Koszalinie została Członkiem naszej Izby.

Fundacja prowadzi i wspiera działalność edukacyjną, naukową i wychowawczą oraz umożliwia uzyskanie wykształcenia lub zdobycie atrakcyjnego zawodu. W swojej ofercie posiada kursy akredytowane przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie oraz kwalifikacyjne kursy zawodowe i szkolenia. Wynajmuje również pomieszczenia dydaktyczne oraz audytoryjne.

 

>>>Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową Fundacji.

 


 

BAZA KOSZALIŃSKICH FIRM W KOSZALIŃSKIM SERWISIE GOSPODARCZYM

 

Informujemy, że już niebawem ruszy nowa odsłona Koszalińskiego Serwisu Gospodarczego www.biznes.koszalin.pl.

Serdecznie zachęcamy do uzupełnienia lub uaktualnienia danych swojej firmy w serwisie. Z założenia ma być to aktualny katalog wszystkich koszalińskich firm.

Prosimy o wypełnienie załączonego formularza i przesłanie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Biuro KIPH po jego otrzymaniu dopełni formalności oraz aktualizację danych.

 

>>>Formularz.

 


 

WNIOSKI Z I KOSZALIŃSKIEGO FORUM GOSPODARCZEGO – PODSUMOWANIE PANELI

 

Wnioski te zostały wypracowane w trakcie dyskusji panelowych i pogrupowane według tytułów paneli. Będą one podstawą do działań progospodarczych realizowanych przez Koszalińską Izbę Przemysłowo-Handlową, a mających na celu rozwój naszego miasta i regionu.

 

>>>Wnioski panelowe.

 


 

 

MOCNA REPREZENTACJA KIPH W RADZIE GOSPODARCZEJ PRZY PREZYDENCIE MIASTA KOSZALINA.

 

W poniedziałek 7 września odbyło się spotkanie Rady Gospodarczej. Na spotkaniu tym wybrano Przewodniczącego Rady oraz dwóch Wiceprzewodniczących.

Przewodniczącym został Pan Wiesław Zinka (Meden-Inmed, Członek KIPH), natomiast jednym z Wiceprzewodniczących został Pan Romuald Sobieralski - Prezydent KIPH (Comfortglass). Drugim Wiceprzewodniczącym został Pan profesor Tomasz Królikowski. Warto dodać, że w radzie licznie zasiadają również inni Członkowie Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

 


 

FIRMA INFILO.PL NOWYM CZŁONKIEM KIPH

 

 

Serdecznie witamy nowego Członka KIPH, firmę INFILO.pl! Działalność firmy www.INFILO.pl to metody, techniki oraz narzędzia marketingowe, które wygenerowały pomorskim mikroprzedsiębiorcom ponad 1 000 000 zł obrotu. Firma między innymi wdraża oraz szkoli z systemów automatyzujących pracę, zwiększających efektywność i pomagających w pozyskiwaniu klientów. Prowadzi również kompleksowe kampanie internetowe.

 

>>> Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

 


 

PLATFORMA TRANSFERU TECHNOLOGII

 

Platforma Transferu Technologii łączy właścicieli innowacyjnych rozwiązań, tych, którzy chcą je nabyć i ekspertów chętnych do dzielenia się wiedzą. Poprzez Platformę chcemy wspomagać organizacyjnie, finansowo i doradczo proces transferu technologii pomiędzy dawcami technologii (przedsiębiorstwami, jednostkami naukowymi, wynalazcami), a biorcami innowacyjnych rozwiązań (przedsiębiorstwami, w szczególności z sektora MŚP). PTT to także serwis internetowy, na którym zarejestrowani użytkownicy mogą poinformować o swoich innowacyjnych zasobach, o potrzebach w zakresie innowacji, a także przeszukać stosowne bazy.

 

>>>Więcej

 


 

WITAMY BAŁTYCKI PORTAL INFORMACYJNY W NASZYCH SZEREGACH.

 

 

Niezmiernie miło nam poinformować, że Bałtycki Portal Informacyjny dołączył do Członków KIPH.

Bałtycki Portal Informacyjny www.baltic.info.pl czyli wszystko co bałtyckie! Ciekawe informacje z miast regionu, prezentacje interesujących firm, tych małych i dużych. Miłośnicy historii regionalnej i fotografii także znajdą tu coś dla siebie. Portal baltic.info.pl to miejsce dla ludzi z pasją, dla tych, którzy chcą dzielić się swoimi sukcesami zawodowymi i informacjami o rozwoju biznesu. To doskonała alternatywa od portali typowo miejskich i newsowych.

 

Firma Baltic Info, to nie tylko wydawca portalu www.baltic.info.pl . To także szeroki zakres usług marketingowych dedykowanych firmom i samorządom, usługi copywritingu, tworzenia tekstów reklamowych i opracowań medialnych oraz graficznych. Więcej o firmie na www.promujpomorze.pl.

 

>>>Strona www portalu.
>>>Strona www firmy.

 


 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 Następna > Ostatnie >>

Strona 12 z 13
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence