Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Aktualności
ROZMOWA Z CEZARYM KAŹMIERCZAKIEM PREZESEM ZPP

O tym co nas czeka w 2016 roku oraz o współpracy z KIPH rozmawia Bałtycki Portal Informacyjny baltic.info.pl członek naszej Izby z Cezarym Kaźmierczakiem prezesem Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

Przypominamy, że w 2016 roku dołączyliśmy do ZPP.

>>>Link do Pełnego wywiadu. (dzięki portalowi www.baltic.info.pl).


 

BUSINESS SOFTWARE CZŁONKIEM KIPH

Witamy w Izbie nowego Członka - firmę Business Software Sp. z.o.o.

Business Software Sp. z o.o., to kolejny projekt informatyczny koszalińskiego przedsiębiorcy Roberta Bodendorfa, którego efektem jest powstawanie nowoczesnych systemów, wspomagających funkcjonowanie i rozwój biznesu (od programów służących do gromadzenia danych po systemy klasy Business Intelligence, które pomagają w podejmowaniu decyzji biznesowych). Osoby tworzące Business Software, to menadżerowie IT oraz sprawni programiści, którzy mają doświadczenie m.in. w branży produkcyjnej oraz hotelarskiej.

>>>Zapraszamy do zapoznania się z działalnością firmy.


 

WITAMY W IZBIE DALBET SP. Z O.O.

Z radością informujemy, że w poczet naszych Członków wstąpiła firma Dalbet Sp. z o.o.

Firma działa na rynku budowlanym. Zajmuje się produkcją materiałów budowlanych, usługami budowlanymi, transportem, świadczy usługi sprzętowe oraz warsztatowe w zakresie naprawy samochodów i maszyn. Posiada własną okręgową stację kontroli pojazdów.

>>>Zachęcamy do zapoznania ze stroną firmy.


 

KOSZALIŃSKA IZBA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA CZŁONKIEM ZPP

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od 1 stycznia 2016 roku jesteśmy członkiem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP) to dynamiczna organizacja działająca na rzecz poprawy warunków funkcjonowania przedsiębiorstw w Polsce, z dużym naciskiem na sektor MŚP. Dzięki przynależności członkowie KIPH mogą aktywnie włączać się w działania ZPP oraz korzystać jego wsparcia.

>>>Więcej o ZPP.


 

WITAMY W IZBIE FIRMĘ ANDORA.

Serdecznie witamy nowego Członka Izby - Przedsiębiorstwo Andora.

Firma jest producentem odzieży. Specjalizuje się w szyciu odzieży służbowej oraz mundurowej. Firma posiada w swojej ofercie duży wybór marek produkowanych kolekcji odzieży, obuwia, rękawic i pozostałych produktów ochronnych. Odzież produkowana jest zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami i tym samym spełnia wysokie standardy jakościowe.


 

WESOŁYCH ŚWIĄT!


 


 

ZAKŁAD ELEKTRONICZNEJ TECHNIKI OBLICZENIOWEJ CZŁONKIEM KIPH

Z radością informujemy, że Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej sp. z o.o. (ZETO) dołączył do grona Członków KIPH.

Firma jest liderem w branży IT, zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych. Oferuje takie usługi jak przetwarzanie danych oraz hosting systemów IT w ośrodku Data Center, usługi techniczne związane z utrzymywaniem systemów IT, usługi informatyczne związane z bezpieczeństwem IT oraz ochroną danych osobowych.

>>>Strona www firmy.


 

FUNDUSZE EUROPEJSKIE RUSZAJĄ. KOLEJNE KONKURSY DLA FIRM.

W grudniu, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego (RPOWZ), zostaną ogłoszone nowe konkursy na dotacje dla firm. Wsparcie otrzymają projekty, które najlepiej przyczyniają się do zwiększenia innowacyjności małych i średnich przedsiębiorców oraz do inicjowania i wzmacniania współpracy między biznesem i nauką.

Wkrótce Instytucja Zarządzająca RPOWZ 2014-2020 ogłosi konkursy w ramach działań 1.1 Projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw oraz 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające Rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji. Celem pierwszego z nich jest zwiększenie zaangażowania przedsiębiorstw w prowadzenie badań oraz inicjowanie ich kontaktów z jednostkami naukowymi. Natomiast działanie 1.5 jest nakierowane na podniesienie poziomu innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu dzięki wykorzystaniu potencjału regionalnych oraz inteligentnych specjalizacji.

O dotację mogą się ubiegać mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa, które chcą rozwijać działalność w obszarach regionalnych oraz inteligentnych specjalizacji województwa. Maksymalny procentowy poziom dofinansowania wydatków kwalifikowanych wynosi 55% dla mikro- i małych przedsiębiorstw i 45% dla średnich. Nabór wniosków rozpocznie się 18.01.2016 i zakończy 18.03.2016.

Szczegółowe informacje dotyczące m.in. katalogu wydatków kwalifikowalnych precyzują regulaminy konkursów zamieszczone na stronie www.rpo.wzp.pl w zakładce Zobacz ogłoszenia. Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

>>>Więcej.

stopka gotowa


 

ESPAN SP. Z O.O NOWYM CZŁONKIEM IZBY

Przedstawiamy Państwu nowego członka Koszalińskiej Izby Przemysłowo - Handlowej - firmę EsPan sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo to zajmuje się przetwórstwem rybnym, jego głównym profilem działalności jest produkcja świeżych filetów z ryb morskich, a podstawą dorsz bałtycki. Produkt jest ogólnodostępny - trafia do supermarketów w kilku krajach europejskich w postaci świeżych filetów przeznaczonych do sprzedaży detalicznej.


 

PARP URUCHOMIŁO REJESTR USŁUG ROZWOJOWYCH

Co to są usługi rozwojowe?

Usługa rozwojowa obejmuje wszelkie działania, które pozwalają na rozwój przedsiębiorstwa i jego pracowników (poza działaniami inwestycyjnymi).

Na potrzeby Rejestru Usług Rozwojowych ww. usługi zostały podzielone na 4 rodzaje:

  • usługa szkoleniowa;
  • usługa rozwojowa o charakterze zawodowym;
  • inne usługi rozwojowe;
  • usługa e-learningowa.

Rejestr Usług Rozwojowych (RUR) dostępny pod adresem www.inwestycjawkadry.pl, to ogólnodostępna, bezpłatna baza ofert usług rozwojowych świadczonych w rozmaitych formach (m.in.: szkoleń, kursów zawodowych, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu), dzięki którym instytucje i osoby prywatne będą mogły rozwijać swoje kompetencje oraz realizować swoje cele edukacyjne i biznesowe.

RUR został stworzony przede wszystkim z myślą o potrzebach przedsiębiorców i ich pracowników, zastępując dotychczasową, największą bazę usług szkoleniowych - „Inwestycja w Kadry".

>>>Rejestr Usług Rozwojowych.


 

GRUPA WODNIK NOWYM CZŁONKIEM KIPH

Â

facebook wodnik

Â

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Przedsiębiorstwo Usług Turystyczno-Rehabilitacyjnych "Wodnik" Sp. J. dołączył do grona Członków KIPH.

Â

W skład Grupy wchodzą:

Â

  • HOTEL*** WODNIK

Hotel gwarantuje wysokiej jakości usługi hotelarskie. Na terenie WODNIK SPA znajduje się duża przestronna restauracja, kawiarnia z piękną panoramą morską, mały kryty basen hotelowy, gabinet masażu klasycznego, odnowa biologiczna, baza rehabilitacyjna oraz salon kosmetyczny. Na ternie posesji znajduje się grill - pub i monitorowany parking.

>>>Strona www Hotelu.

Â

  • RESTAURACJA I KAWIARNIA PARK CAFFE

Park Caffe to miejsce, w którym łączy się wyśmienite jedzenie, wino i styl. Restauracja i Kawiarnia Park Caffe to doskonałe miejsce do organizacji imprez okolicznościowych, konferencji, szkoleń jak i również oferują profesjonalne usługi cateringowe.

>>>Strona www Restauracji.

Â

  • OŚRODEK REHABILITACYJNY LEŚNA POLANA

Ośrodek Rehabilitacyjny Leśna Polana to komfortowy obiekt jak i teren wokół niego w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, są organizatorami różnych wycieczek w celach rekreacyjnych. Leśna Polana to idealne miejsce na osób poddających się rekonwalescencji.

>>>Strona www Ośrodka.

Â

  • CENTRUM ZDROWIA I REHABILITACJI ALKA

Centrum Zdrowia i Rehabilitacji "Alka" to idealne miejsce na urlop, rekreację i odpoczynek. W swoim ośrodku posiadają m.in. gabinety odnowy biologicznej, SPA. Alka oferuje również profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej organizacji konferencji, szkoleń.

>>>Strona www Centrum.

Â


 

WITAMY W IZBIE BALTIC MARINE

Z radością informujemy, że firma BALTIC MARINE Zygmunt Paruzel została członkiem Koszalińskiej Izby Przemysłowo - Handlowej.

Darłowska firma zajmuje się między innymi czarterem jachtów oraz organizacją imprez firmowych na morzu. Prowadzi również szkolenia dla dzieci i dorosłych w zakresie żeglarstwa oraz windsurfingu. Dysponuje bazą doświadczonych instruktorów oraz profesjonalnym sprzętem.

>>>Strona internetowa firmy.


 

CZY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH DZIAŁA NA KORZYŚĆ LOKALNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI? – ROZMOWA Z PANEM LECHEM WOJCIECHOWSKIM W SERWISIE BALTIC.INFO

wojciechowskilech

baltic

Lokalni przedsiębiorcy od wielu lat bezskutecznie walczą o zmiany w ustawie o zamówieniach publicznych. Czy słusznie? Jeśli tak, co można zmienić, oraz w jaki sposób? O tym wywiad z Lechem Wojciechowskim, koszalińskim przedsiębiorcą, prezesem EkoWodrol Sp. z o.o.

Niniejszy wywiad ma na celu rozpoczęcie dyskusji w koszalińskich mediach oraz środowisku przedsiębiorców nt. działań niezbędnych do poprawy sytuacji na rynku lokalnych zamówień publicznych.

Wszystkich przedsiębiorców chcących włączyć się do otwartej dyskusji prosimy o kontakt z biurem Izby.

>>>Zapraszamy do lektury. - (dzięki portalowi www.baltic.info.pl).


 

ZAKŁAD BUDOWNICTWA ENERGETYCZNEGO CZŁONKIEM KIPH

Z przyjemnością informujemy, że do szeregu firm Członkowskich KIPH wstąpił Zakład Budownictwa Energetycznego Sp. z o.o.

Podstawowa działalność spółki, to budownictwo elektroenergetyczne, wykonawstwo, serwis w zakresie budowy i przebudowy linii napowietrznych, kablowych, stacji transformatorowych, rozdzielnic SN i NN.Firma realizuje wykonawstwo infrastruktury energetycznej farm wiatrowych, a także oferuje wykonawstwo linii napowietrznych 110kV, linii napowietrznych i kablowych 15kV i 0,4kV.Dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze, doświadczeniu oraz bogatemu zapleczu technicznemu, firma realizuje zlecenia z zachowaniem wysokiej jakości usług.

>>>Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.


 

WITAMY NOWEGO CZŁONKA W IZBIE, FUNDACJĘ OŚWIATOWĄ EUROPEJSKIE CENTRUM EDUKACYJNE

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Fundacja Oświatowa Europejskie Centrum Edukacyjne w Koszalinie została Członkiem naszej Izby.

Fundacja prowadzi i wspiera działalność edukacyjną, naukową i wychowawczą oraz umożliwia uzyskanie wykształcenia lub zdobycie atrakcyjnego zawodu. W swojej ofercie posiada kursy akredytowane przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie oraz kwalifikacyjne kursy zawodowe i szkolenia. Wynajmuje również pomieszczenia dydaktyczne oraz audytoryjne.

>>>Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową Fundacji.


 

BAZA KOSZALIŃSKICH FIRM W KOSZALIŃSKIM SERWISIE GOSPODARCZYM

Informujemy, że już niebawem ruszy nowa odsłona Koszalińskiego Serwisu Gospodarczego www.biznes.koszalin.pl.

Serdecznie zachęcamy do uzupełnienia lub uaktualnienia danych swojej firmy w serwisie. Z założenia ma być to aktualny katalog wszystkich koszalińskich firm.

Prosimy o wypełnienie załączonego formularza i przesłanie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Biuro KIPH po jego otrzymaniu dopełni formalności oraz aktualizację danych.

>>>Formularz.


 

WNIOSKI Z I KOSZALIŃSKIEGO FORUM GOSPODARCZEGO – PODSUMOWANIE PANELI

Wnioski te zostały wypracowane w trakcie dyskusji panelowych i pogrupowane według tytułów paneli. Będą one podstawą do działań progospodarczych realizowanych przez Koszalińską Izbę Przemysłowo-Handlową, a mających na celu rozwój naszego miasta i regionu.

>>>Wnioski panelowe.


 

MOCNA REPREZENTACJA KIPH W RADZIE GOSPODARCZEJ PRZY PREZYDENCIE MIASTA KOSZALINA.

W poniedziałek 7 września odbyło się spotkanie Rady Gospodarczej. Na spotkaniu tym wybrano Przewodniczącego Rady oraz dwóch Wiceprzewodniczących.

Przewodniczącym został Pan Wiesław Zinka (Meden-Inmed, Członek KIPH), natomiast jednym z Wiceprzewodniczących został Pan Romuald Sobieralski - Prezydent KIPH (Comfortglass). Drugim Wiceprzewodniczącym został Pan profesor Tomasz Królikowski. Warto dodać, że w radzie licznie zasiadają również inni Członkowie Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.


 

FIRMA INFILO.PL NOWYM CZŁONKIEM KIPH

Serdecznie witamy nowego Członka KIPH, firmę INFILO.pl! Działalność firmy www.INFILO.pl to metody, techniki oraz narzędzia marketingowe, które wygenerowały pomorskim mikroprzedsiębiorcom ponad 1 000 000 zł obrotu. Firma między innymi wdraża oraz szkoli z systemów automatyzujących pracę, zwiększających efektywność i pomagających w pozyskiwaniu klientów. Prowadzi również kompleksowe kampanie internetowe.

>>> Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.


 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 Następna > Ostatnie >>

Strona 14 z 15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence