Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 
Aktualności

STRATEGIA MARKI – KULTURALNIE O BIZNESIE

KoB - Sianow

Termin i miejsce: 23.02.2017 r. o godz. 1300 – Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie.

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu "Kulturalnie o biznesie", którego tematem będzie „Strategia marki”. Spotkanie ma tradycyjnie charakter otwarty.

 

Motywem przewodnim najbliższego spotkania będzie Strategia marki. Wspólnie odpowiemy sobie na 5 pytań:

 • Czy umiemy zdefiniować swojego idealnego klienta ?
 • Co sprzedajemy ?
 • Co kupują nasi klienci?
 • Jak zbudowaliśmy „paczkę korzyści”?
 • Kim jesteśmy dla swoich klientów?

Oczywiście podczas spotkania zaprezentujemy również wyniki konkursu „Pracownik Miesiąca” (zgłoszenia przyjmujemy do 17 lutego). Nasza nowa formuła spotkań związana z wyborem Pracownika Miesiąca została przyjęta ciepło przez członków KIPH i firmy zaprzyjaźnione. Wierzymy, że taki sposób uznania dla wyróżniających pracowników przyniesie spodziewane rezultaty. Tym razem będzie to pracownik zajmujący się marketingiem.

 

>>>Wydarzenie.

 


 

WITAMY W IZBIE WINHUNTER-SERWIS SP. Z O.O.

 

 

Z wielką radością i dumą informujemy, że w poczet Członków Izby wstąpiła Firma windhunter-serwis sp. z o.o.

windhunter serwis jest największą firmą w grupie windhunter i jest jej sercem. Firma ciągle się rozwija, produkuje i instaluje wysokiej jakości pomiarowe maszty meteorologiczne, zgodne z międzynarodowymi normami. Instalowane są one przez wysokiej klasy specjalistów i wyposażone w najwyższej jakości instrumenty pomiarowe, które służą do oceny potencjału i opłacalności planowanego parku wiatrowego.

windhunter_academy szkoli w Koszalinie w swoim nowoczesnym ośrodku szkoleniowym techników i inżynierów budowy i utrzymania ruchu farm wiatrowych z Polski i całej Europy. Zakres szkoleń obejmuje takie dziedziny jak pierwsza pomoc, manual handling, praca na wysokości, see survival i wiele innych związanych z pracą w ekstremalnych warunkach.

morska_10 okręgowa stacja kontroli pojazdów wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, prowadzi badania techniczne pojazdów, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji o nowej firmie Członkowskiej oraz o całej Grupie windhuner znajdą Państwo na ich stronie www. Zachęcamy do korzystania z usług oraz do śledzenia i polubienia profili na facebook’u.

 

>>>Strona www.

>>>windhunter group.

>>>Akademia Wiatru.

>>>Morska_10 okręgowa stacja kontroli pojazdu.

 


 

"ŚRODKI Z UNII EUROPEJSKIEJ: JAK UMIEJĘTNIE DOBRAĆ KONKURS I ZŁOŻYĆ SKUTECZNĄ APLIKACJĘ"

Spotkanie informacyjne - Srodki UE

Termin i miejsce: 10.02.2017 r. o godz. 1200 – Sala konferencyjna KIPH, Plac Wolności 2-3. Wstęp wolny.

 

Firma Konsultingowa Quadrivium wraz z Koszalińską Izbą Przemysłowo-Handlową zapraszają na spotkanie informacyjne. Środki z Unii Europejskiej, umiejętnie dobrany konkurs i skutecznie złożona aplikacja, mogą znacznie zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy i spowodować krok milowy w jej rozwoju. Jeśli więc masz ciekawy pomysł, a do jego realizacji potrzebne Ci są środki finansowe, skorzystaj ze spotkania z naszą Członkinią Anną Kalinowską, przedstawicielem Firmy Konsultingowej Quadrivium, która pomoże ten pomysł przekuć w sukces.

 

Tematyka spotkania:

 1. Bieżące konkursy skierowane do MSP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Zachodniopomorskiego - analiza kryteriów, na podstawie których oceniany jest Wnioskodawca, praktyczne wskazówki.
 2. Konkursy skierowane do przedsiębiorstw działających na obszarach wiejskich - analiza dokumentacji konkursowej, praktyczne wskazówki,
 3. Konkursy Mieleńskiej Lokalnej Grupy Rybackiej - dla kogo? na jakie przedsięwzięcia?
 4. Nowa era innowacji w MSP - jak zrealizować projekt badawczo - rozwojowy w przedsiębiorstwie, jakie są zagrożenia i korzyści.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zainteresowanych udziałem prosimy o potwierdzenie: tel. 94 348 86 45, lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 


 

15 ŚRODKOWOPOMORSKIE TARGI PRACY GLOBAL LOGIC JOB FAIR 2017

Termin i miejsce: 16.03.2017 r. w godz. 1100-1700 – Hala Widowiskowo Sportowa, ul. Śniadeckich 4, Koszalin.

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa objęła partonatem to wydarzenie.

W imieniu Biura Karier PK zapraszamy do udziału w 15. Środkowopomorskich Targach Pracy GlobalLogic Job Fair 2017. Poprzednia edycja targów zgromadziła ponad 70 firm i instytucji rynku pracy oraz 3000 osób poszukujących zatrudnienia.

 

Targi Pracy mają na celu nie tylko prezentację aktualnych ofert pracy, praktyk i staży, ale także wymianę informacji dotyczących aktualnej sytuacji na rynku pracy. Do udziału w targach zachęcamy firmy poszukujące pracowników zarówno najniższego szczebla (pracowników fizycznych, produkcyjnych) jak i specjalistów czy menadżerów. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr 94 347 89 28 oraz mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

>>>Więcej informacji o targach.

 


 

REWOLUCJA CYFROWA W BIZNESIE SZANSĄ NA ROZWÓJ ORAZ KONKURS PRACOWNIK MIESIĄCA

 

Pracownik miesiaca - styczen

 

26 stycznia br we Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego odbyło się pierwsze spotkanie w 2017 toku z cyklu Kulturalnie o Biznesie. Tematem przewodnim spotkania była „Rewolucja cyfrowa w biznesie – szansa na rozwój”. W części inauguracyjnej powitaliśmy nowego Członka naszej Izby Kancelarię Podatkową Constans. Właścicielka firmy p. Bożena Pawłowska odebrała certyfikat przynależności do Izby z rąk Dyrektora Zarządu KIPH p. Piotra Huzara. Podczas spotkania również rozpoczęliśmy nowy projekt "Pracownik Miesiąca".

 

Pracownikiem miesiąca w styczniu został Pan Tomasz Pelech - pracownik firmy Business Software. Dziękujemy firmom Teatr Variete Muza, Park Caffe, Centrum Rekreacji FORMA za ufundowanie nagród dla laureata..

 

Następne spotkanie z cyklu Kulturalnie o Biznesie już w lutym. Tym razem nagrodzimy pracownika z branży marketingowej. Zachęcamy do wysyłania formularzy zgłoszeniowych na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Zapraszamy do oglądnięcia krótkiego reportażu nt. ostatniego spotkania "Kulturalnie o Biznesie" na antenie naszej koszalińskiej TV MAX oraz zdjęć ze spotkania w wykonaniu p. Mariusza Czajkowskiego.

 

>>>Zdjęcia.

>>>Relacja TV MAX.

 


 

INWESTYCJE PRZEDSIĘBIORSTW W RAMACH ZIT DLA KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKO-BIAŁOGARDZKIEGO OBSZARU FUNKCJONALNEGO

 

 

Termin składania wnisków: 2 marzec do 5 maj 2017 r.

 

Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Działania 1.8 Inwestycje przedsiębiorstw w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (KKBOF).

 

W ramach Działania 1.8 dofinansowanie udzielane jest przedsiębiorstwom z sektora MŚP realizującym inwestycje na obszarze KKBOF, tj.:

 • mikroprzedsiębiorstwom,
 • małym przedsiębiorstwom,
 • średnim przedsiębiorstwom.

W ramach konkursu możliwe jest dofinansowanie projektów polegających na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych poprzez inwestycje w grunty, budynki, budowle, maszyny i urządzenia, linie produkcyjne, wartości niematerialne i prawne, prowadzące do:

 • wykreowania nowego lub zasadniczo ulepszonego produktu/usługi,
 • zwiększenia efektywności produkcji przedsiębiorstwa,
 • zasadniczej zmiany procesu produkcyjnego.

 

>>>Szczegóły nt. naboru.

 


 

NABÓR WNIOSKÓW DO KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO OD 1 LUTEGO

kfs_baner

Informujemy, ze od dnia 1 lutego 2016 przyjmowane będą wnioski o dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na dokształcanie pracowników. Stanowczo rekomendujemy współpracę wewnątrz Izby i wybieranie w pierwszej kolejności usług szkoleniowych firm zrzeszonych w KIPH. To partnerzy rzetelni i godni zaufania. Informacje na temat usług szkoleniowych firm zrzeszonych:

 • OKZ w Koszalinie szkolenia i kursy ukierunkowane zawodowo – zobacz.
 • Centrum Doskonalenia Zawodowego Unia Sp. z o.o. oferuje szeroką gamę szkoleń i kursów zawodowych, ale również szkoleń z zakresu prawa czy z zakresy marketingu i przedsiębiorczości – zobacz.
 • Vademecum Ochrony Pracy – szkolenia w zakresie szeroko rozumianej polityki bezpieczeństwa pracy – zobacz.
 • Fundacja Oświatowa-Europejskie Centrum Edukacyjne posiada w ofercie wiele różnorodnych szkoleń, kursów akredytowanych i kwalifikacyjnych kursów zawodowych – zobacz.
 • iAML - nowatorski system wsparcia przeciwdziałaniu prania pieniędzy – zobacz.
 • Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego – szkolenia menadżerskie, z zakresu prawa, zarządzanie zespołem, zarządzanie projektami unijnymi – zobacz.
 • Mc2 Strefa Kreatywności - Szkolenia z zakresu umiejętności psychologicznych w biznesie, Warsztaty rozwoju osobistego, Coworking – zobacz.
 • Quadrivium Firma Konsultingowa – szkolenia z prowadzenia działalności gospodarczej, pozyskiwanie i rozliczanie dotacji – zobacz.
 • Seka S.A. Oddział w Koszalinie – szkolenia z zakresu BHP i ppoż, pierwsza pomoc, energetyczne – zobacz.
 • Spektrum – Szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych (ODO, ABI), coaching, szkolenia ogólnorozwojowe – zobacz.
 • ZETO Koszalin – szkolenia z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych, obsługi oferowanych przez firmę systemów, z zakresu podpisu elektor niczego – zobacz.
 • AJKAN Szkolenia – szkolenia językowe m.in. rosyjski, włoski, angielski, ale również i język polski dla obcokrajowców – zobacz.
 • Centrum Mediacji, Rozwoju i otwartej Komunikacji VIA – coaching, doradztwo, zarządzanie kryzysem, zmianą, szkolenia negocjacyjne – zobacz.
 • windhunter_academy – to centrum szkoleniowe dedykowane branży energetyki wiatrowej – zobacz.

Załączniki:

 

>>>Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc De Minimis.

>>>Krajowy Fundusz Szkoleniowy.

>>>Oświadczenie o otrzymanej pomocy De Minimis.

>>>Wniosek o przyznanie środków z KFS.

 


 

PRIORYTETY WYDATKOWANIA ŚRODKÓW KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO W ROKU 2017.

kfs_baner

W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy w Koszalinie Informujemy, iż w dniu 29 listopada 2016 r. Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ustalił plan oraz priorytety wydatkowania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2017 www.mpips.gov.pl/praca/fundusz-pracy/rok-2017/

 

Priorytetami Ministra wydatkowania środków KFS w 2017 r. są:

 • wsparcie zawodowego kształcenia ustawicznego w sektorach: przetwórstwo przemysłowe, transport i gospodarka magazynowa oraz opieka zdrowotna i pomoc społeczna;
 • wsparcie zawodowego kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie*/** lub województwie*** zawodach deficytowych;
 • wsparcie kształcenia ustawicznego osób, które mogą udokumentować wykonywanie przez co najmniej 15 lat prac w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze, a którym nie przysługuje prawo do emerytury pomostowej.

 

>>>Lista zawodów deficytowych Koszalin, Powiat Koszaliński, Woj. Zachodniopomorskie.

 


 

INAUGURACYJNE SPOTKANIE SZKOŁY ROZWOJU LIDERA KIPH

 

Szkoła Rozwoju Lidera oficjalnie rozpoczęta! Dziękujemy firmie EkoWordol Sp. z o.o. za gościnę. Zapraszamy przedsiębiorców oraz kadrę menadżerską firm zrzeszonych w KIPH do udziału w kolejnych spotkaniach z cyklu. Następne spotkanie już w przyszłym miesiącu (luty) w firmie Arka Sp. z o. o. sp. k. Więcej szczegółów w biuletynie informacyjnym KIPH rozsyłanym do członków Izby.

Tymczasem prezentujemy materiał przygotowany przez niezawodną TV MAX.

 

>>>Szkoła Rozwoju Lidera KIPH. (dzięki uprzejmości TV MAX).

 


 

JAK WYCHOWAĆ PRZEDSIĘBIORCZE DZIECKO?

 

 

Już jest nowe wydanie „Miasto” Tygodnik Koszaliński. A w dzisiejszym wydaniu znajdą Państwo m.in. artykuł, w którym p. Nell Chojnowska z naszej firmy Członkowskiej Spektrum - Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr opowiada jak wychować przedsiębiorcze dziecko oraz co zrobić w tym obszarze.

 

Zachęcamy do lektury artykułu oraz oczywiście do zakupu najnowszego wydania Tygodnika Koszalińskiego Miasto.

 

>>>Artykuł.

 


 

ZESTAWIENIE KONKURSÓW NA DOTACJE UNIJNE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W I KWARTALE 2017 ROKU

 

W imieniu naszej firmy Członkowskiej Quadrivium Firma Konsultingowa Przedstawiamy zestawienie konkursów skierowanych do przedsiębiorców w I kwartale 2017 roku. Wśród nich są dotacje inwestycyjne (Regionalny Program Operacyjny), innowacyjne (Program Operacyjny Inteligentny Rozwój), dotacje na rozpoczęcie działalności i rozwój (w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Programu Operacyjnego Ryby). Poziom dofinansowania nawet do 80%.

Oczywiście zachęcamy do współpracy z naszą firmą Członkowską w przygotowaniu kompletnej dokumentacji aplikacyjnej.

 

Kontakt:

Quadrivium Firma Konsultingowa

Anna Kalinowska

Ulica: Sianowska 4

Kod Pocztowy: 75-643 Koszalin

Telefon: +48 503 805 989

Adres e-mail:

Strona www: www.quadrivium-kolobrzeg.pl

 

>>>Tabela z zestawieniem aktualnych konkursów.

 


 

GRUPA MONOLIT NOWYM CZŁONKIEM KIPH

 

Witamy Monolit

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Grupa Monolit wstąpiła w poczet Członków KIPH. Firma stanowi grupę przedsięwzięć biznesowych opartą o projekt – inkubator – MonolitHome. Przedsięwzięcia obecnie prowadzone przez firmę to:

 1. MonolitHome – centralny projekt-inkubator. Zajmuje się projektowaniem, rozwijaniem i wdrażaniem przedsięwzięć biznesowych w życie. W kolejnej fazie zadaniem inkubatora jest wsparcie młodych projektów, poprzez uzupełnianie brakujących kompetencji, zasobów, aż do czasu usamodzielnienia się.
 2. Prace wysokościowe - wykonywane technikami alpinistycznymi w miejscach trudnodostępnych. www.grupamonolit.pl
 3. Monolith Steel – szeroki zakres usług z zakresu obróbki stali i projektowania – www.monolithsteel.com
 4. MonolitTrade – projekt skupiający wszystkie przedsięwzięcia i działania handlowe całej Grupy, m. in.:
 • Obuwie StukStuk.pl. – sklep internetowy z obuwiem damskim i torebkami – www.StukStuk.pl
 • BlinkSale.pl – hurtowa sprzedaż towarów – www.blinksale.pl
 • BlinkDeals.pl – w budowie.
 • Deligo.pl - przygotowywanie i wdrażanie rozwiązań technicznych dla projektów e-commerce – www.deligo.pl

 

Grupa Monolit jest otwarta na nowe pomysły oraz kolejne wyzwania. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą Członkowską, zapoznania się z projektami grupy oraz do korzystania z ofert oraz usług.

 


 

WITAMY W IZBIE AGENCJĘ REKLAMOWO-FOTOGRAFICZNĄ MARCIN TORBIŃSKI

 

Witamy Marcin Torbinski

 

Uprzejmie informujemy, że do Członków Izby dołączyła Agencja Reklamowo-Fotograficzna Marcin Torbiński.

 

Firma oferuje szeroki wachlarz usług fotograficznych. W swojej ofercie posiada m.in. photo design, fotografię ślubną, obróbkę zdjęć, fotografię okolicznościową oraz wszelaką fotografię komercyjną, ale także agencja produkuje filmy reklamowe oraz oferuje usługi drukarskie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio na www.marcintorbinski.pl, polubienia i śledzenia profilu na facebook’u oraz korzystania z usług.

 

>>>Strona www.

>>>Profil fb.

 


 

MIĘDZYNARODOWE TARGI INNOWACJI TECHNOLOGII PRZEMYSŁOWYCH HANNOVER MESSE

 

Termin i miejsce: 24-28.04.2017 r. – Hannover, Niemcy.

 

Informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza do udziału w targach i odwiedzenia stoiska Pomorza Zachodniego, które będzie znajdowało się w Pawilonie Narodowym Polski. Ze względu na ograniczoną powierzchnię i sztywne wymogi jednolitej wizualizacji wszystkich stoisk regionalnych nie będzie można zapewnić Państwu możliwości prezentacji poprzez banery, roll-up’y czy plakaty. Mile widziane są natomiast filmy promocyjne, które będą prezentowane cyklicznie na ekranie oraz ulotki i katalogi w języku niemieckim i/lub angielskim.

 

Jednocześnie zapraszamy firmy, które chciałyby zaprezentować na stoisku swoje maszyny czy też urządzenia – zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wszelkich informacji na temat Hannover Messe 2017 udziela zespół Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów, które jest organizatorem stoiska Pomorza Zachodniego podczas targów: tel. 91 432 96 74, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Podczas targów odbywać się będą również międzynarodowe giełdy kooperacyjne dla branży przemysłowej, które organizuje Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości:

 1. Giełda kooperacyjna EEN – 24-28 kwietnia 2017 r.
 2. Giełda kooperacyjna „Technology Cooperation Days” – 25-27 kwietnia 2017 r.

 

>>>Szczegóły nt. giełd kooperacyjnych.

 


 

REWOLUCJA CYFROWA W BIZNESIE – SZANSĄ NA ROZWÓJ, KULTURALNIE O BIZNESIE

 

KoB - styczen 2017

 

Termin i miejsce: 26.01.2017 r. o godz. 1300 – Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego.

 

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Kulturalnie o Biznesie”. Tematem spotkania będzie „Rewolucja cyfrowa w biznesie – szansą na rozwój”. Wysłuchamy ekspertów i porozmawiajmy jakie możliwości daje nam cyfryzacja w zarządzaniu procesami, w sprzedaży, w relacji z klientem itp.

 

Podczas spotkania zaprezentujemy również wyniki konkursu „Pracownik Miesiąca”– nowej inicjatywy KIPH mającej na celu wyłonienie i wyróżnienie pracowników, którzy swoją postawą, zaangażowaniem i doskonałymi wynikami pracy wyróżniają się spośród wszystkich w danym miesiącu.

 

>>>Szczegóły.

 


 

PRAKTYCZNE PEŁNIENIE FUNKCJI ABI

 

szkolenie ABI - Spektrum

 

Termin i miejsce: 26-27 stycznia 2017 (Czwartek 900- 1500 – Piątek 900 – 1400) - siedziba firmy Spektrum - Koszalin ul Mieszka I 30.

 

W imieniu firmy Spektrum Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr zapraszamy na dwudniowe szkolenie - Praktyczne pełnienie funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji.

 

Celem szkolenia, do którego Państwa zachęcamy jest przygotowanie oraz pogłębienie wiedzy osób, które w firmie realizują obowiązki Administratora Bezpieczeństwa Informacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (zwana dalej jako UODO) z uwzględnieniem zmian wprowadzonych od 01 stycznia 2015 r, a także przyszłych zmian wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego z 14.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

 

>>>Szczegóły i program szkolenia.

 


 

PRAWO PRACY W 2017 – JAK PRAWIDŁOWO INTERPRETOWAĆ ZMIANY

 

szkolenie - prawo pracy CB

 

Termin i miejsce: 1.02. 2017 r. – w godz. 1000 – 1300 – City Box Koszalin. Szkolenie bezpłatne. Wymagana rejestracja.

 

W imieniu Centrum Biznesu zapraszamy wszystkich zainteresowanych praktycznym wymiarem znowelizowanych przepisów, do udziału w spotkaniu „Prawo pracy w 2017 – jak prawidłowo interpretować zmiany”, które odbędzie się w ramach nowej inicjatywy Centrum Biznesu FCIP „Vademecum prawne przedsiębiorcy”.

 

>>>Szczegóły i rejestracja.

 


 

SPEKTRUM – CENTRUM SZKOLEŃ I ROZWOJU KADR NOWYM CZŁONKIEM KIPH

 

Witamy Spektrum

 

Z olbrzymią radością informujemy, że firma Spektrum - Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr Przemysław Chojnowski dołączyła do Izby.

 

Firma jest instytucją szkoleniową, oferuje szereg szkoleń m.in. w zakresie kompetencji menedżerskich, motywacji, zarządzania zespołem itp., a także szkolenia i doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych, audytów w zakresie bezpieczeństwa informacji ISO 27001. W ofercie firmy znajduje się również coaching indywidualny i zespołowy. Gwarancją wysokiego poziomu oferowanych usług są zatrudniani przez Spektrum eksperci i trenerzy posiadający odpowiednie merytoryczne przygotowanie oraz długoletnią praktykę i wiedzę fachową w swoich branżach. Spektrum to również Akademia Nauki - skierowana do dzieci i młodzieży od 3 do 18 lat.

 

Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z oferty firmy Spektrum, odwiedzenia jej strony internetowej oraz polubienia profilu na facebook’u.

 

>>>Strona www

>>>Akademia Nauki

>>>Profil facebook

 


 

WSPÓLNY PROJEKT KIPH I COMPUTER COLLEGE

 

 

Mamy przyjemność poinformować, że wraz z Przedsiębiorstwem Organizacji Wdrozeń „AYA", organem zarządzający szkołami Computer College rozpoczynamy realizację projektu „Podniesienie umiejętności i kwalifikacji zawodowych uczniów Publicznego Technikum Informatycznego "Computer College" w Koszalinie przy współpracy z lokalnym otoczeniem społeczno-gospodarczym".

 

Celem projektu jest dostosowanie kompetencji zawodowych 54 uczniów PTI do wymagań lokalnego rynku pracy w branży informatycznej. Podstawowym działaniem będzie modyfikacja programu nauczania w ramach innowacji pedagogicznej. Szczegóły dotyczące projektu znajdą Państwo w zakładce "Projekty i Szkolenia -> Realizowane" lub klikając w poniższy link.

 

>>>Szczegóły dot. projektu.

 


 

POMOC DLA POGORZELCÓW Z FIRMY CATERING PRZYMORZE

 

 

Szanowni Państwo,

zwracamy się do przedsiębiorców dobrej woli o pomoc dla Danusi i Sławka z firmy Catering Przymorze, którzy nie raz i nie dwa pomagali przy organizacji działań charytatywnych. Teraz sami potrzebują pomocy. W nocy 9 stycznia br. spłonął ich cały dobytek. Potrzebują materiałów budowlanych oraz funduszy na odbudowę domu.

Prosimy wszystkich zainteresowanych pomocą o wpłatę na konto Fundacji Pokoloruj Świat w Koszalinie z dopiskiem "Pożar" Bank PKO BP S.A nr konta 93 1020 2791 0000 7702 0221 4641. Cała uzbierana kwota zostanie przekazana dla Danusi i Sławka.

Osoby chcące przekazać materiały budowlane, proszone są o kontakt z Marzeną pod numer tel. 690 941 841.

 

>>>Szczegóły dot. akcji.

 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence