Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 
Aktualności

SZUKAMY PRZEDSIĘBIORCÓW SEKTORA MŚP DO UDZIAŁU W BADANIU – BUSOMETR ZPP.

 

Ostatnie wyniki Busometru ZPP pokazały, że znaczna grupa pracodawców chce podnosić płace, ale jednocześnie obawia się osłabienia koniunktury gospodarczej i inwestowania. Czas na wyniki kolejnej edycji badania. Do jej zakończenia ZPP potrzebuje jeszcze 70 wypełnionych ankiet. Zachęcamy do wypełnienia ankiety, co zajmie Państwu naprawdę niewiele czasu. Będzie ona miała istotne przełożenie na wyniki badania, które, jak zawsze, zostaną opublikowane w mediach.

 

>>>Ankieta.

 


 

WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY KIPH

 

Swieta 2016

 


 

WITAMY W IZBIE AJKAN SZKOLENIA KATARZYNA HATŁAS

 

Witamy Ajkan

 

Z przyjemnością informujemy, że w szeregi KIPH wstąpiła firma Ajkan Szkolenia Katarzyna Hatłas.

 

AJKAN Szkolenia zajmuje się organizowaniem oraz prowadzeniem zajęć edukacyjnych w zakresie nauczania języków obcych (angielski, włoski, rosyjski) oraz języka polskiego również dla obcokrajowców. Firma kładzie nacisk na rozwijanie kompetencji mówienia, zajęcia mają więc przede wszystkich charakter konwersacyjny z rozbudową słownictwa. Pierwsze zajęcia w Ajkan prowadzone są za darmo.

 

Zachęcamy do korzystania z usług firmy, polubienia oraz śledzenia AJKAN Szkolenia na facebook'u.

 

>>>Profil facebook.

 


 

KOSMAZ SP. Z O.O. NOWYM CZŁONKIEM KIPH

 

Witamy Kosmaz

 

Z ogromną satysfakcją informujemy, że w poczet Członków Izby wstąpiła firma Kosmaz Sp. z o.o.

 

Firma ta jest przodującym na Pomorzu Środkowym i Wielkopolsce solidnym partnerem w branży materiałów drewnopochopodnych i akcesoriów meblowych. Posiada 4 oddziały w Koszalinie, Kołobrzegu, Słupsku i Swarzędzu. Kompleksowo zaopatruje branżę meblarską w materiały niezbędne do produkcji mebli oraz specjalizuje się w dostarczaniu materiałów drewnopochodnych na potrzeby budownictwa. Wykonuje dla swoich klientów hurtowych i detalicznych profesjonalne usługi formatowania i komputerowego rozkroju płyt, okleinowania krawędzi obrzeżami PCV i ABS, wykonuje nawierty otworów pod zawiasy, ostrzy automatycznie piły, nanosi klej na obrzeża oraz świadczy usługi transportowe i montażu podłóg. Materiały najwyższej jakości do produkcji mebli tylko w firmie Kosmaz!

 

Zapraszamy do korzystania z oferty firmy, zapoznania się ze stroną www oraz polubienia fanpage.

 

>>>Strona www.

>>>Facebook firmy.

 


 

PRIORYTETY WYDATKOWANIA ŚRODKÓW KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO W ROKU 2017.

kfs_baner

W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy w Koszalinie Informujemy, iż w dniu 29 listopada 2016 r. Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ustalił plan oraz priorytety wydatkowania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2017 www.mpips.gov.pl/praca/fundusz-pracy/rok-2017/

 

Priorytetami Ministra wydatkowania środków KFS w 2017 r. są:

 • wsparcie zawodowego kształcenia ustawicznego w sektorach: przetwórstwo przemysłowe, transport i gospodarka magazynowa oraz opieka zdrowotna i pomoc społeczna;
 • wsparcie zawodowego kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie*/** lub województwie*** zawodach deficytowych;
 • wsparcie kształcenia ustawicznego osób, które mogą udokumentować wykonywanie przez co najmniej 15 lat prac w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze, a którym nie przysługuje prawo do emerytury pomostowej.

 

>>>Lista zawodów deficytowych Koszalin, Powiat Koszaliński, Woj. Zachodniopomorskie.

 


 

WYKŁAD INAUGURACYJNY AKADEMII KIPH ORAZ WYWIAD Z CEZARYM KAŹMIERCZAKIEM NA ŁAMACH TYGODNIKA KOSZALIŃSKIEGO MIASTO

Zachęcamy do lektury dzisiejszego wydania Miasto Tygodnik Koszaliński. W dzisiejszym numerze można znaleźć m.in. takie artykuły jak:

 • Informacje nt. Funduszy Europejskich na 2017 r. – rozmowa z Marszałkiem WZP Olgierdem Geblewiczem.
 • Artykuł dotyczący wykładu inaugurującego Akademię Biznesu KIPH, którą organizowaliśmy wspólnie z Peugeot Mojsiuk Motor.
 • Wywiad Członka naszej Izby p. Tomasza Wojciechowskiego właściciela Bałtyckiego Portalu Informacyjnego baltic.info.pl z Prezesem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców p. Cezarym Kaźmierczakiem.

 

>>>Artykuł w większej rozdzielczości.

>>>Relacja TV MAX z Akademii Biznesu KIPH.

 


 

INAUGURACYJNY WYKŁAD „AKADEMII BIZNESU KIPH”

 

 

8 grudnia br w Salonie Peugeot Mojsiuk Motor odbył się inauguracyjny wykład "Akademii Biznesu KIPH". Dziękujemy Panu profesorowi Piotrowi Płoszajskiemu za wspaniały, merytoryczny i inspirujący wykład oraz Partnerowi Peugeot Mojsiuk Motor za gościnę i mistrzowską oprawę wydarzenia. Po wykładzie odbyła się również prezentacja nowego innowacyjnego SUV Peugeot 3008, którą poprowadził Adam Kornacki – dziennikarz TVN Turbo. Dziękujemy wszystkim przybyłym na to spotkanie gościom. Prezentujemy galerię ze spotkania i zachęcamy do obejrzenia.

 

>>>Galeria.

 


 

VII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA „MEDIA-KOMUNIKACJA-EDUKACJA”

plakat ostateczny

Termin i miejsce: 14.12.2016 r. o godz. 10:00 – aula Politechniki Koszalińskiej, ul. Kwiatkowskiego 6e.

 

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego PR Futura i Redakcji Akademickiej działających na Wydziale Humanistycznym Politechniki Koszalińskiej zapraszamy Państwa na VII Ogólnopolską Konferencję Naukową "Media-Komunikacja-Edukacja". Tematem przewodnim tegorocznej, zimowej edycji będzie „Wpływ mediów na kształtowanie przekazu”. Odbędą się rozważania nad rolą mediów w procesie komunikowania i kształtowaniu przekazów. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili:

 

 • dr Monika Kaczmarek-Śliwińska (Politechnika Koszalińska),
 • dr Piotr Szarszewski (Politechnika Koszalińska),
 • Marcin Napierała (TV Max),
 • sierż. Beata Gałka (Komenda Miejska Policji w Koszalinie),
 • Patrycja Pietrasz (Akademia Pomorska w Słupsku),
 • Żaneta Kornecka (Politechnika Koszalińska).

 

>>>Harmonogram konferencji.

>>>Wydarzenie facebook.

 


 

 

KANCELARIA PODATKOWA CONSTANS BOŻENA PAWŁOWSKA NOWYM CZŁONKIEM IZBY

 

 

Z olbrzymią radością zawiadamiamy, że w Poczet Członków KIPH wstąpiła Kancelaria Podatkowa Constans Bożena Pawłowska.

 

Constans oferuje kompleksowe i rzetelne usługi doradztwa podatkowego, usług rachunkowych (w tym prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów, a także weryfikację ksiąg oraz wyprowadzanie zaległości). Dodatkowo w ofercie kancelarii znajdziemy rozliczenia kadrowo – płacowe oraz pozostałych zobowiązań publiczno – prawnych m.in. podatków i opłat lokalnych, rozliczeń PFRON, rozliczeń z Urzędem Marszałkowskim, rozliczeń dotacji, subwencji i dopłat, sporządzania raportów i analiz, sporządzania sprawozdań dla Urzędu Statystycznego.

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony Kancelarii oraz do korzystania z usług Biura Podatkowego.

 

>>>Strona Kancelarii.

 


 

PODARUJ BLISKIM VOUCHER DO GABINETU DERMALOGICA

 

 


 

RELACJA ZE SPOTKANIA INFORMACYJNEGO Z ANR KOSZALIN

 

W dniu dzisiejszym w sali konferencyjnej KIPH odbyło się spotkanie przedstawicieli Agencji Nieruchomości Rolnych w Koszalinie z zainteresowanymi przedsiębiorcami. Zaprezentowano zasób nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży jakim dysponuje Agencja oraz procedury obowiązujące kupujących. Zainteresowanych przedsiębiorców, którzy nie mieli okazji przyjść na spotkanie, zapraszamy do zapoznania się z katalogiem zawierającym ofertę nieruchomości inwestycyjnych. Jest on dostępny w siedzibie KIPH.

 

Zachęcamy również do kontaktu z przedstawicielami ANR w Koszalinie.

 

>>>Zdjęcia.

 


 

SUKCES FIRM ZRZESZONYCH W KIPH PODCZAS II FORUM MADE IN KOSZALIN

 

Gratulujemy!

 

Z olbrzymią radością informujemy, że firmy zrzeszone w KIPH odniosły niebagatelny sukces podczas II Forum Made in Koszalin.

 • ZETO Koszalin - ZWYCIĘZCA - w kategorii BIZNES - IT.
 • Water House - ZWYCIĘZCA - w kategorii BIZNES - Innowacja w biznesie.
 • PB Kuncer - FINALISTA - w kategorii BIZNES - 5 lat i więcej prowadzonej działalności gospodarczej.
 • NordGlass - FINALISTA - w kategorii BIZNES - produkty znane w kraju i na świecie.

Gratulujemy zarówno laureatom oraz finalistom i życzymy dalszych sukcesów! Szczegóły znajdą Państwo na facebook’u Made in Koszalin.

 


 

KORZYSTAJ Z OFERT ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNYCH CZŁONKÓW KIPH

 

 

>>>Oferty Członków KIPH.

 


 

FUCKUP NIGHTS KOSZALIN

 

 

Termin i miejsce: 15.12.2016 r. o godz. 1900 – City Box, ul. Rynek Staromiejski 4, Koszalin.

 

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

FuckUp Nights Koszalin prezentuje! Kolejne wydarzenie związane z ogólnoświatową siecią FUN na których rozmawiamy o porażkach (czyli sukcesie od innej strony) i różnych innych rzeczach związanych z biznesem, karierą zawodową czy edukacją. FUN to także globalna i regionalna sieć networkingowa – sieć trwałych kontaktów biznesowych. Pielęgnowanie kontaktów, nawiązywane znajomości z jak najszerszymi kręgami przedsiębiorców z różnych branży, sprzyja efektywnej wymianie informacji oraz życzliwej atmosferze biznesu. Ucz się razem z nami jak unikać porażek od ludzi, którzy osiągnęli sukces!

 

Więcej o imprezie oraz aktualna lista prelegentów na www.funkoszalin.pl

 


 

INSTYTUT KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DERMALOGICA NOWYM CZŁONKIEM IZBY

 

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermalogica dołączył do Członków KIPH.

Instytut imponuje zestawem różnorodnych metod odmładzających i upiększających, który korzysta z najbardziej renomowanych marek dermatologicznych i kosmetycznych oraz najbardziej nowoczesnych i skutecznych urządzeń zabiegowych posiadających prestiżowe certyfikaty, a także opinie Uniwersytetów Medycznych zapewniające o efektach ich stosowania. Mogą Państwo również wykonać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz laseroterapii, a także makijaż permanentny Long Time Linder (wykonywany przez jedną z najlepszych linergistek w Polsce).

Zapraszamy do polubienia Instytutu, odwiedzenia strony oraz do korzystania z usług.

 

>>>Strona www.

>>>Facebook.

 


 

PRZEDSTAWICIELE KIPH W KONWENCIE NAUK EKONOMICZNYCH POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ

 

 

Informujemy, że Członkowie KIPH aktywnie uczestniczą w Konwencie WNE Politechniki Koszalińskiej. Ponadto p. Robert Bodendorf - Wiceprezydent KIPH został po raz kolejny Przewodniczącym Konwentu, natomiast Dyrektor Zarządu KIPH p. Piotr Huzar został jego Wiceprzewodniczącym. Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy. W składzie Konwentu znajdują się również przedstawiciele następujących firm: PIU Gazopol, P.W. Sakbud, Hotel Arka-Gromada, Incaso Group, Espersen, Kancelaria Constans, Business Software, Water House.

 

>>>Relacja + galeria.

 


 

ARKA SP. J. Z WYRÓŻNIENIEM W NAGRODZIE GOSPODARCZEJ PREZYDENTA RP

 

212 firm zgłoszono do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Z tego grona, jedną z 3 firm nominowanych do głównej nagrody w kategorii "Lider MŚP" została firma Arka Sp. J. R. Witkowski, T. Pawłowski, J. Gronek, A. Pawłowski. Podczas Uroczystej Gali, która odbyła się 17 listopada w Rzeszowie podczas Kongresu 590 - gratulacje od samego Prezydenta RP odebrał jeden z właścicieli firmy oraz Wiceprezydent KIPH p. Andrzej Pawłowski.

 

GRATULUJEMY naszej firmie Członkowskiej i życzymy jej dalszych sukcesów!

 

>>>Galeria zdjęć.

>>>Transmisja z Gali.

 


 

RELACJA ZE SPOTKANIA Z CYKLU KULTURALNIE O BIZNESIE W SIANOWIE

KoB - Sianow

17 listopada odbyło się spotkanie o tematyce „Obwodnicy Koszalina i Sianowa – szanse i zagrożenia”. Pierwszy raz gościliśmy tym razem w Sianowie, dzięki uprzejmości Centrum Kultury w Sianowie, Burmistrza Miasta i Gminy Sianów p. Macieja Berlickiego. W tym niecodziennym i wyjątkowym miejscu udało nam się zgromadzić reprezentantów biznesu zarówno z Koszalina jak i Sianowa. Gościliśmy również p. Waldemara Miśko – Burmistrza Karlina oraz p. Grażynę Wiater – Wiceburmistrz Bobolic. Tradycyjnie przywitaliśmy nowego Członka Seka S.A. Oddział w Koszalinie reprezentowaną przez Kierownika Oddziału p. Mariusza Gościńskiego, posłuchaliśmy utalentowanej sekcji warsztatowo wokalnej Centrum Kultury w Sianowie – podopieczne p. Małgorzaty Orłowskiej. Na spotkaniu dyskusja tyczyła się na temat wpływu aktualnie powstającej obwodnicy Koszalina i Sianowa na lokalną przedsiębiorczość. Zapoznaliśmy się również z ofertą Gminy Sianów, którą przedstawił sam Burmistrz Miasta i Gminy Sianów p. Maciej Berlicki. Tymczasem prezentujemy Państwu galerię ze spotkania i zapraszamy na kolejne spotkania.

 

>>>Galeria zdjęć.

>>>Relacja (dzięku uprzejmości Baltic.info.pl)

>>>Wypowiedź gości na antenie Radio Plus.

 


 

MAPA ŻYCIA – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ W KOSZALINIE

(kliknij aby powiększyć)

Termin i miejsce: 4.12.2016 r. o godz. 900 – Park Linowy Awana, ul. Rolna, Koszalin.

 

Fundacja "Po Pierwsze" rozpoczyna cykl akcji, które będą wspierać osoby chore na raka. Koszalin jest jednym z 9 miast w Polsce, w których odbędą się zawody biegowe i nordic walking na dystansie 5 km oraz Marsz Malucha około 400m.

 

80% z opłaty startowej (z wyjątkiem Marszu Malucha - 0 zł ) zostanie przekazane na leczenie ks. Jarosława Krylika.

 

Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/989.html

 


 

ARKA Sp. J. NOMINOWANA DO NAGRODY GOSPODARCZEJ PREZYDENTA RP ANDRZEJA DUDY

 

 

Z olbrzymią radością i dumą informujemy, że nasza firma Członkowska Arka R. Witkowski, T. Pawłowski, J. Gronek, A. Pawłowski Sp.J. zgodnie z decyzją Kapituły Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP została nominowana do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii Lider MŚP. Decyzję o zwycięstwie firmy w danej kategorii podejmie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda podczas uroczystej Gali, która odbędzie się podczas Kongresu 590, 17 listopada w Rzeszowie.

 

 

>>>Pełna lista nominowanych.

 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence