Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Aktualności

WOJEWÓDZTWO ŚRODKOWOPOMORSKIE - PODPISZ PETYCJĘ, WYŚLIJ KARTKĘ.

konferencja prasowa srodkowopomorskie

15 listopada br. odbyła się kolejna konferencja prasowa ws. utworzenia Województwa Środkowopomorskiego. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele przedsiębiorców z Koszalina i Słupska. Podczas konferencji zaprezentowane zostały pocztówki, które każdy zwolennik utworzenia województwa może wysłać do Premier Beaty Szydło. Uruchomiona została również petycja online, która ma potwierdzić poparcie społeczne inicjatywy.

Wspomniane kartki pocztowe czekają na zainteresowanych m.in. w biurze naszej Izby.

>>>Podpisz petycję

Media o konferencji:

>>>Materiał TV MAX

>>>Materiał Koszalininfo.pl

>>>Wypowiedź E.Żubera o powstaniu Województwa

>>>Artykuł Miasto Tygodnik Koszaliński

>>>Artykuł na portalu prk24.pl

>>>Artykuł Głos Koszaliński.

>>>Artykuł Kurier Szczeciński


 

JESTEŚ ZWOLENNIKIEM UTWORZENIA WOJEWÓDZTWA ŚRODKOWOPOMORSKIEGO? PODPISZ PETYCJĘ!

porsche-gt2-001

Zachęcamy wszystkich zwolenników utworzenia Województwa Środkowopomorskiego do składania podpisów pod petycją online, która dzisiaj została uruchomiona.

Jako społeczeństwo tego regionu jesteśmy przekonani, że jest to obszar spójny pod względem geograficznym, gospodarczym i kulturowym. Z tego powodu dopominamy się po raz kolejny, aby ten fakt został uwzględniony w prawidłowym podziale naszego kraju.

>>>Petycja.


 

WTORKI Z JPK – SZKOLENIA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W II URZĘDZIE SKARBOWYM W KOSZALINIE

wojciechowskilech

Termin i miejsce: każdy wtorek listopada o godz. 1200 – sala konferencyjna Drugiego Urzędu Skarbowego w Koszalinie, ul. Moniuszki 15.

W imieniu Drugiego Urzędu Skarbowego w Koszalinie przypominamy, że od 1 stycznia 2018 r. każdy podatnik VAT będzie zobowiązany do składania Jednolitych Plików Kontrolnych. W związku z powyższym II Urząd Skarbowy w Koszalinie organizuje szereg szkoleń dla przedsiębiorców dot. JPK.

>>>Szczegóły.


 

NAJNOWSZE WYDANIE BIULETYNU PRAWA I LEGISLACJI ZPP

Biuletyn ZPP

Informujemy, że najnowsze wydanie biuletynu ZPP „Prawo & Legislacja” dostępne jest dla wszystkich. Wystarczy odwiedzić stronę www.dobry.biz.


 

5 spotkanie Szkoły Rozwoju Lidera za nami.

SRL5

Kolejne udane, piąte już spotkanie "Szkoły Rozwoju Lidera KIPH" za nami. Tym razem rozmawialiśmy o inteligencji emocjonalnej i jej wpływie na komunikację w miejscu pracy. Dzięki gościnności gospodarza tego spotkania - firmy Espersen Polska Sp. z o.o. w Koszalinie, pozostali członkowie KIPH mieli możliwość poznać bliżej działalność Zakładu oraz skosztować jego wyrobów. Firmie Espersen dziękujemy za rewelacyjne przygotowanie miejsca spotkania, natomiast naszej trenerce Pani Beacie Woźniak za kolejne inspirujące wystąpienie.


 

BIULETYN INFORMACYJNY KIPH NR 21

Informujemy, że biuletyn informacyjny KIPH nr 21 już jest na skrzynkach mailowych Członków KIPH, a w nim aktualne informacje na temat Izby i organizowanych wydarzeń. Zachęcamy do zapoznania się.

Jeżeli biuletyn KIPH do Państwa nie dotarł, prosimy o informację mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


 

MIĘDZYNARODOWA GIEŁDA KOOPERACYJNA INTERNATIONAL INDUSTRIAL BRIDGE 2017

Termin i miejsce: 23.11.2017 r. – siedziba Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii, ul. Jagiellońska 20-21, Szczecin. Udział bezpłatny. Rejestracja do 12 listopada.

KIPH jest współorganizatorem tego wydarzenia.

W imieniu organizatora RCIiTT zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej Industrial Bridge, która kierowana jest do firm z branż morskiej, stalowej/metalowej oraz transportu i logistyki, jak również dla ich potencjalnych klientów i poddostawców. Impreza jest pomyślana, jako wydarzenie cykliczne odbywające się co dwa lata. Pierwsza edycja miała miejsce w roku 2015 i nie obejmowała jeszcze transportu i logistyki.

W przekonaniu, że oferujemy wartościową imprezę kooperacyjną, zapraszam do uczestnictwa i rejestracji. Giełda, poza Polską, promowana jest szeroko w Niemczech, Czechach i Danii i w tych krajach informacja o Państwa profilu zamieszczonym na stronie będzie rozsyłana do lokalnych firm. Profile są również bardzo dobrze widoczne w Internecie.

W razie potrzeby proszę o kontakt z RCIiTT: p. Tomasz Łyżwiński, 91 449 43 91, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

>>>Rejestracja.

>>>Strona tegorocznej imprezy wraz z listą dotychczas zarejestrowanych uczestników.

>>>Poprzednia edycja.


 

KURS OPERATORA KOPARKI I KOPARKOŁADOWARKI W OKZ KOSZALIN.

Nabór uczestników trwa do 3 listopada br. Kurs rozpoczyna się 6 listopada.

W imieniu Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Koszalinie zachęcamy do skorzystania z kursów na Operatora koparki jednonaczyniowej i koparkoładowarki. Jest możliwość uzyskania dofinansowania, kursy są w rejestrze usług rozwojowych. Nabór uczestników trwa do 3 listopada br. Kurs rozpoczyna się 6 listopada. Szczegółowe informację znajdą Państwo poniżej.

>>>Kurs operator koparki.

>>>Kurs operator koparkoładowarki.


 

NASZE DOBRE Z POMORZA 2017

Głosowanie sms trwa do 13 listopada.

Nasz Dobre z Pomorza 2017

KIPH jest partnerem tego plebiscytu.

W tym roku, już po raz dziesiąty, redakcja Głosu Pomorza prowadzi konkurs „Nasze Dobre” z Pomorza. Celem konkursu jest prezentowanie i promocja produktów i usług firm na Pomorzu. Akcja „Nasze dobre” jest bez wątpienia największą medialną i promocyjną prezentacją dorobku gospodarczego naszego regionu. Kapituła konkursu, w poszczególnych kategoriach, przyzna tytuł Nasze Dobre z Pomorza 2017. Czytelnicy w drodze głosowania wybiorą jeden produkt, przyznając mu tytuł Najpopularniejszy produkt i usługa z Pomorza 2017.

>>>Lista firm biorących udział w plebiscycie.

>>>Regulamin konkursu.


 

WITAMY W IZBIE ZENALUMINIUM SP. Z O.O.

Witamy w Izbie ZenAluminium

Jest nam niezmiernie poinformować, że ZenAluminium Sp. z o.o. wstąpiła w poczet Członków Izby.

Firma zajmuje się produkcją aluminiowych elementów wyposażenia domów i budynków. Spółka oferuje okna, okiennice, drzwi i balustrady aluminiowe, panele kompozytowe, łamacze światła, żaluzje i rolety. Firma pracuje na profilach hiszpańskiej firmy Cortizo, do swoich wyrobów używa aluminium polskiego pochodzenia.

Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z oferty oraz odwiedzenia strony www.

>>>Strona www.


 

ZIELONA OKIENNICA NOWYM CZŁONKIEM KIPH

Witamy w Izbie ZenAluminium

Z radością informujemy, że Zielona Okiennica wstąpiła w szeregi przedsiębiorców zrzeszonych w KIPH.

Firma specjalizuje się w produkcji okiennic aluminiowych i PVC. W swojej ofercie posiada m.in. różnego rodzaju okiennice, moskitiery, przegrody aluminiowe, drewniane fronty meblowe. Wszystkie produkty Firmy Zielona Okiennica wykonywane są ręcznie pod indywidualne zamówienia. Firma jest laureatem plebiscytu „Nasze Dobre z Pomorza 2016” w kategorii najlepszy produkt i usługa z Pomorza.

Zachęcamy do zapoznania i korzystania z oferty naszego nowego Członka, polubienia profilu na fb oraz odwiedzenia strony www.zielonaokiennica.pl

>>>Strona www.

>>>Profil fb.


 

Dzien Fotografii Biznesowej


 

NOMINACJE DO III FORUM MADE IN KOSZALIN

Nominacje twają do 20 października.

Forum MiK

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

W grudniu br. Centrum Biznesu Fundacji CIP organizuje III Forum MADE IN KOSZALIN, którego ideą jest promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin może być dumny. Podczas Forum zaprezentowane zostaną wyjątkowe koszalińskie firmy i wydarzenia, a wybitne oraz te, które w najlepszy sposób promują Koszalin nagrodzone zostaną Laurami MADE IN KOSZALIN 2017.

W związku z powyższym zachęcamy Państwa do nominacji firm, najciekawszych koszalińskich wydarzeń oraz osób, które wg Was zasługują na wyróżnienie w tegorocznej edycji forum. Nominować można w trzech kategoriach: biznes, kultura i design, styl życia i inspiracje.

>>>Formularz nominacji.

>>>Szczegóły.


 

DARMOWE SZKOLENIE BHP Z CERTYFIKATEM DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ FIRM KIPH

Festival_Plan

Wraz z Seka S.A. Oddział w Koszalinie zapraszamy wszystkich pracodawców oraz kadrę zarządzającą pracownikami na bezpłatne szkolenie okresowe BHP skierowane do firm Członkowskich KIPH. Pracodawcy i kadra kierująca pracownikami odbywają je nie rzadziej niż raz na 5 lat więc jest to doskonała okazja, aby skorzystać z nadarzającej się okazji do odnowienia wiedzy o BHP i otrzymaniu certyfikatu ukończenia szkolenia.

Zalety uczestnictwa w szkoleniu:

 • Spotkanie z praktykiem p. Ewą Urbanek - Dyrektor Oddziału Seka w Szczecinie, posiadająca uprawnienia inspektora pracy.
 • Aktualizacja i uzupełnienie wiadomości i umiejętności z zakresu BHP.
 • Certyfikat ukończenia szkolenia.
 • Aktualna wiedza w zakresie regulacji prawnych dotyczących prawa pracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzenie udziału na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Rejestracja jest niezbędna do wzięcia udziału w szkoleniu.

ZAPRASZAMY!


 


 

zajawka 2


 

NOC SZKOLEŃ W KOSZALINIE #5

noc szkolen 5 w Koszalinie

Termin i miejsce: 21.10.2017 r. – Koszalin.

KIPH jest Patronem tego wydarzenia.

Noc Szkoleń jest ogólnopolskim wydarzeniem polegającym na tym, że bez względu na miasto bierzemy udział w szkoleniach w tym samym czasie. Szkolenia odbywają się w nocy, czyli po zachodzie Słońca. W szkoleniach może wziąć udział każdy bez względu na wiek.

Organizatorami tego wydarzenia są Fundacja Rzecz Jasna oraz Agencja 123concept. W tegorocznej edycji Nocy Szkoleń #5 będą mogli Państwo skorzystać z następujących szkoleń:

 • Spring Data (JPA) czyli trochę wiedzy dla programisty i nie tylko. Start godz. 1900.
  Darmowa rejestracja
  .
 • Kitesurfing – wstęp do twojej przygody z tym sportem. Start godz. 1900.
  Darmowa rejestracja
  .
 • Programy inżynierskie w drukowaniu 3D – przyszłość która nas czeka. Start godz. 1900.
  Darmowa rejestracja
  .
 • Warsztaty dj-skie oraz Silent Disco. Start godz. 2130.
  Darmowa rejestracja.

Uwaga! Godziny rozpoczęcia szkoleń mogą ulec nieznacznej zmianie w przypadku np. konieczności zmiany sali na większą. Prosimy o sprawdzenie aktualnych informacji 24 godziny przed rozpoczęciem szkolenia.

>>>Szczegóły.

>>>Lista szkoleń.


 

3. CZWARTEK SOCIAL MEDIA W KOSZALINIE.

3. czwartek social media

Termin i miejsce: 19.10.2017 r. o godz. 1900 – JAZZBURGERCAFE, ul. Pileckiego 10. Wstęp wolny.

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu. Czwartki Social Media organizowane są z myślą o osobach interesujących się tematyką mediów społecznościowych, osób zawodowo związanych z marketingiem jak i również dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej branży. Na spotkania przychodzą również przedstawiciele firm aby dowiedzieć się jak sprawnie posługiwać się różnymi narzędziami marketingowymi w celu rozwinięcia własnego biznesu.

Prelegenci:

 • Cezary Bożemski, Nikodem Kruk - "Strategia Marketingowa, a Social Media".
 • Emilia Harabień - "Jak efektywnie wykorzystać monitoring internetu do budowania swojej marki w internecie".
 • Ali Al-Saiedi - "Employes Advocacy - Social Media Ambasador".

>>>Szczegóły.


 

zajawka


 

DARMOWE SPOTKANIE DLA WŁAŚCICIELI I OSÓB DECYZYJNYCH KOSZALIŃSKICH AGENCJI NIERUCHOMOŚCI „JAK ZARABIAĆ WIĘCEJ NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI…”

Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli i osób decyzyjnych koszalińskich agencji nieruchomości na spotkanie "Jak zarabiać więcej na rynku nieruchomości..."

Naszym gościem specjalnym będzie Pani Iza Miks-Kożuchowska reprezentująca firmę Bonus Nieruchomości Szczecin-Warszawa-Wrocław. Podczas spotkania będą Państwo mieli możliwość wymiany doświadczeń rynkowych i zapoznania się z zasadami funkcjonowania i współpracy na rynkach nieruchomości w innych miastach.

Zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu z biurem Izby.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence