Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

INTERNETOWY NIEZBĘDNIK PRZEDSIĘBIORCY, CZYLI 9 NARZĘDZI, KTÓRE PRZYDADZĄ SIĘ TWOJEJ FIRMIE!

Termin i miejsce: 20.09.2017 r. w godz. 1400-1600 – Urząd Miejski w Koszalinie, sala nr 300, Rynek Staromiejski 6-7, Koszalin. Spotkanie bezpłatne, wymagana rejestracja.

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

W imieniu Zachodniopomorskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców wraz z Biurem Pełnomocnika Prezydenta ds. Inwestorów Kluczowych i Zatrudnienia zachęcamy do udziału w spotkaniu "Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli 9 narzędzi, które przydadzą się Twojej firmie!" - bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców w ramach inicjatywy "Internetowe Rewolucje dla Firm".

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną przydatne narzędzia, z których Doradcy "Internetowych Rewolucji dla Firm" korzystają na co dzień. Zajęcia będą posiadać formę interaktywnych wykładów, podczas których prowadzący omówią poszczególne narzędzia na przykładach z sali, dzięki czemu przedsiębiorcy zyskają wiedzę umożliwiającą późniejsze samodzielne wykorzystanie prezentowanych rozwiązań.

Ostatnie 15 minut spotkania przeznaczone zostanie na pytania od uczestników, a po zakończeniu zajęć przewidziany będzie czas na networking oraz bezpośrednie rozmowy z Doradcami "Internetowych Rewolucji dla Firm".

>>>Darmowa rejestracja.


 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence