Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

TRWA XVII EDYCJA KONKURSU KOSZALIŃSKI DENAR NAGRODA GOSPODARCZA ROKU

 

 

Głównym celem Konkursu jest promowanie przedsiębiorstw działających na terenie województwa zachodniopomorskiego, wyróżniających się ponadprzeciętnymi sukcesami, efektywnością ekonomiczną, innowacyjnością i aktywnością społeczną. Przedsiębiorstwa zostaną nagrodzone tradycyjnie złotymi i srebrnymi Denarami w czterech kategoriach: mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa.


Nagroda Koszaliński Denar jest formą uznania i podziękowania dla przedsiębiorców, których działania mają nie tylko wymiar lokalny, związany z budowaniem pozycji własnych przedsiębiorstw,  ale także globalny, poprzez tworzenie wizerunku gospodarczego naszego regionu w kraju i poza jego granicami. Denarami nagradzamy firmy, które działając zgodnie z zasadami etyki kreują wzorce przedsiębiorstwa i przedsiębiorcy.


Konkurs jest organizowany od 2002 roku. Wśród laureatów znajdują się największe, najprężniej działające firmy z naszego regionu, reprezentujące różne branże, a także mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Przez lata pozytywnej rywalizacji firm nagroda Koszaliński Denar stała się swego rodzaju wizytówką gospodarczą regionu, potwierdzeniem dobrych praktyk w utytułowanych przedsiębiorstwach, elementem promocji firm-laureatów pomagającym w budowaniu prestiżu, wiarygodności i dobrego wizerunku.


Na wszystkie pytania dotyczące Koszalińskiego Denara - Nagrody Gospodarczej Roku 2017, Przedsiębiorcy uzyskają odpowiedź w biurze KIPH, tel. 94 348-86-45, tel./fax 94 342-31-03, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

 

>>>Regulamin konkursu.

  
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence