Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 94 gości 
Patronaty KIPH

KONFERENCJA #HRSZCZECIN 2017

Kongres Firm Rodzinnych

Termin i miejsce: 31.05.2017 r. w godz. 830-1700 – Stara Rzeźnia, ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin.

 

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

W imieniu LSJ HR Group zapraszamy do udziału w wyjątkowej konferencji #HRSzczecin 2017, której tematem przewodnim będzie budowanie marki pracodawcy na silnie konkurencyjnym rynku pracy Pomorza Zachodniego.

 

Najlepsi eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu: motywowania pracowników, employer brandingu, przywództwa, netoworkingu, a także strategii wprowadzania zmian w swoim życiu, firmie i biznesie. Wydarzenie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką szeroko pojętego HR-u, zwłaszcza przedstawicieli dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, pracowników działów HR, kadry managerskiej, doradców personalnych i szkoleniowców.

 

Dlaczego warto wziąć udział? Na Pomorzu Zachodnim rośnie zapotrzebowanie na pracowników. Coraz istotniejsze staje się zatrzymanie pracowników w organizacji oraz zbudowanie ich zaangażowania. Odpowiedź na pytanie, jak to zrobić skutecznie, poznają uczestnicy #HRSzczecin 2017!

 

>>>Prelegenci oraz program konferencji.

>>>Wydarzenie fb.

>>>Strona www organizatora.

 


 

VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa "PR- Sztuka skutecznej komunikacji".

PR

Termin i miejsce: 17.05.2017 r. - kampus Politechniki Koszalińskiej, ul. Kwiatkowskiego 6e, Koszalin.

 

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

Tematem przewodnim tegorocznej, letniej edycji – Moc komunikowania, czyli jak ważny jest wizerunek w branży – będą rozważania nad rolą mediów i komunikowania się w procesie kształtowania wizerunku zarówno swojego, jak i przedsiębiorstwa oraz innych organizacji. Organizatorzy Studenckie Koło Naukowe Public Relations Futura i Redakcja Akademicka działająca na Wydziale Humanistycznym Politechniki Koszalińskiej - poza prelekcjami, przewidują również panel dyskusyjny.

 

Wyjątkowości wydarzeniu dodaje fakt, że oba koła świętują swoje 10-lecie.

 

>>>Szczegóły.

 


 

#4 FUN Koszalin 2017.

FuckUp vol 4

Termin i miejsce: 25.04.2017 r. w godz. 1830 - 2200 - Teatr Variete Muza.

 

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

FuckUp Nights Koszalin prezentuje! Kolejna edycja wydarzenia związanego z ogólnoświatową siecią FUN. FuckUp Nights to prestiżowe wydarzenie, które budzi wielkie zainteresowanie zarówno mieszkańców Koszalina jak i przedsiębiorców. Na spotkaniu rozmawiamy o porażkach (czyli sukcesie od innej strony) i różnych innych rzeczach związanych z biznesem, karierą zawodową czy edukacją.

 

>>>Szczegóły.

 


 

1. Czwartek Social Media w Koszalinie.

1 czwartek social media

Termin i miejsce: 30.03.2017 r. w godzi. 19:00 - 22:00 - JAZZBURGERCAFFE, ul Piłsudskiego 10, Koszalin. Spotkanie jest bezpłatne.

 

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media? Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Kto przychodzi na spotkania? Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media.

 

>>>Zapisy.

 


 

4 EDYCJA NOCY SZKOLEŃ W KOSZALINIE

 

noc szkolen 23 marca

 

Termin i miejsce: 25.03.2017 r. od godz. 1800. Miejsca odbywania się szkoleń: Politechnika Koszalińska, Centrum Biznesu, Spektrum szkolenia doradztwo coaching.

 

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

Noc Szkoleń jest ogólnopolskim wydarzeniem polegającym na tym, że bez względu na miasto bierzemy udział w szkoleniach w tym samym czasie. Szkolenia odbywają się w nocy, czyli po zachodzie Słońca. W szkoleniach może wziąć udział każdy bez względu na wiek. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rzecz Jasna.

 

>>>Szczegóły.

 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence