Od 30 lat wspieramy Przedsiębiorców

 

                     


                    „Od 30 lat wspieramy Przedsiębiorców

   


            „Od 30 lat wspieramy Przedsiębiorców


  Wydarzenie jest objęte patronatem Koszalińskiej Izby Przemysłowo - Handlowej.

  Już 12.09.2021r kolejna 4. edycja Targów Mama Tata Dziecko Koszalin. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i odwiedzających (blisko 4000 osób w szczególności rodzin z dziećmi z regionu Pomorza Środkowopomorskiego). Jeśli chcesz wziąć udział w tworzeniu tego wydarzenia już teraz zgłoś się jako wystawca, patron lub sponsor Targów. Więcej informacji o Targach na bieżąco na stronie www.targimtd.pl oraz stronie fb: https://www.facebook.com/targiMTDkoszalin/ (formularze zgłoszeniowe, regulamin oraz promocje dla grupy hand made także w dziale Dla Wystawców)

  Targi będą tak jak w poprzedniej edycji obudowane wieloma imprezami towarzyszącymi m.in pokaz COSPLAY, Wyścig Raczkujących Bobasów, Strefa Fun dla dzieci czy pokazy na targowej scenie. Dodatkowo szykujemy wymianę ubrań i zabawek tzw. Szafing Dziecięcy, Teatrzyk Dziecięcy, mega dmuchańce oraz wiele wiele więcej. Na zgłoszenia czekamy do 08.09.2021r.

  Warto być na największej imprezie rodzinnej w regionie. Tu zaprezentujesz swoją firmę i sprzedasz produkty odbiorcom z Regionu od Koszalina, Kołobrzegu po Szczecinek, Słupsk, Białogard, Świdwin - to ponad 500.000 potencjalnych klientów w obszarze oddziaływania eventu.

   

   


  Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

  ul. Zwycięstwa 126

  75-614 Koszalin

  tel. 94 3488645

  tel./fax 94 3423103

  adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

  Prezes Zarządu - Piotr Huzar

  tel. 609 695 797

  Działalność KIPH

  Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

  Dojazd

  © 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

  Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin