Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Aktualności

POLON INTERNATIONAL CZŁONKIEM KIPH

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w poczet Członków KIPH dołączyła firma Polon International Wojciech M. Nawracała.

Firma zajmuje się doradztwem gospodarczym, lobbingiem i marketingiem, specjalizując się szczególnie w kontaktach Zachód-Wschód-Zachód na terenie Europy. Firma aktywnie działa na terenie Polski, Niemiec, Rosji, Austrii, Ukrainy, gdzie osiąga duże sukcesy. W krajach tych firma została uznana jako partner oficjalnych Klubów Biznesowych, Stowarzyszeń czy Rządów. Polon International oferuje swoim klientom doradztwo oraz udział w rozmowach biznesowych w w/w krajach.

Serdecznie witamy w Izbie i zapraszamy do odwiedzenia strony www firmy.

>>>Strona www.


 

OFERTA KOSZALIŃSKIEJ AGENCJI ROZWOJU REGIONALNEGO S.A. W RAMACH FUNDUSZU POŻYCZKOWEGO JEREMIE

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w ramach Funduszu Pożyczkowego JEREMIE dla „Przedsiębiorczości Akademickiej” oferuje preferencyjne mikropożyczki na następujących warunkach:

 • Maksymalna kwota pożyczki 75 000,00 zł.
 • Oprocentowanie 0,00 %.
 • Prowizja 0,00 %.
 • Wymagany wkład własny 0,00 %.
 • Czas spłaty do 72 miesięcy (6 lat).

Cel na jaki mikropożyczka może zostać udzielona: Finansowanie działalności gospodarczej, w tym w szczególności finansowanie działań przyczyniających się do rozwoju mikroprzedsiębiorstwa.

>>>Szczegóły.


 

GETRUCK.PL NOWYM CZŁONKIEM KIPH

Witamy w Izbie nowego Członka – firmę getruck.pl!

getruck.pl to największy w Polsce serwis internetowy zapewniający obsługę przedsiębiorców zainteresowanych zakupem samochodów ciężarowych, samochodów dostawczych, ciągników siodłowych i naczep. Firma zajmuje się kompleksową obsługą klientów od znalezienia źródła finansowania zakupu i dobór pojazdu, poprzez bieżącą obsługę i dobór ubezpieczeń, po sprzedaż używanego pojazdu klienta.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną getruck.pl

>>>Strona www.

>>>Profil FB.


 

ŚWIADOME WYDAWANIE, CZYLI WRACAJĄCA ZŁOTÓWKA – MIASTO TYGODNIK KOSZALIŃSKI NR 13 1-7 KWIETNIA STR 8


 

OD 1 KWIETNIA 2016 r. PROGRAM PŁATNIK TYLKO W WERSJI 10.01.001

Zakład Ubezpieczeń Społecznych poinformował, że od 1 kwietnia 2016 r. dokumenty przygotowane w wersji 9.01.001, 9.01.001A, 9.01.001B, 9.01.001C, 9.01.001D, 9.01.001E, 9.01.001F, programu Płatnik nie będą przyjmowane do ZUS. Dokumenty ubezpieczeniowe powinny być przygotowywane w wersji 10.01.001 z najnowszym pakietem aktualizacyjnym programu Płatnik.


 

NABÓR WNIOSKÓW ZWIĘKSZENIE WYKORZYSTANIA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ RPO ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Termin i miejsce składania wniosków: wrzesień 2016 r. WFOŚiGW w Szczecinie, ul. Jagiellońska 32U/5, Szczecin.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów w trybie konkursowym. Przedmiotem konkursu są projekty, współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WZP 2014 - 2020, Oś priorytetowa II Gospodarka Niskoemisyjna, Działanie 2.10 Zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł. Dofinansowanie można otrzymać na budowa, rozbudowa, modernizacja jednostek wytwarzających energię elektryczną i/lub cieplną z odnawialnych źródeł energii, przede wszystkim w oparciu o biomasę, biogaz i energię słoneczną, w tym z niezbędną infrastrukturą przyłączeniową do sieci dystrybucyjnych.

>>>Więcej.


 

ANKIETA DOTYCZĄCA DZIAŁAŃ POWSTAJĄCEJ RADY EUROPEJSKIEJ DS. INNOWACJI

Komisja Europejska planuje utworzyć Europejską Radę ds. Innowacji, aby m.in. wspierać najbardziej obiecujących europejskich innowatorów. Jednak aby działania powstającej Rady były jak najbardziej sprawne Komisja Europejska chce oprzeć się na możliwie najlepszych pomysłach i danych od wszystkich zainteresowanych. W tym celu została przygotowana specjalna ankieta skierowana przede wszystkim do innowatorów oraz przedsiębiorców, a także przedstawicieli biznesu, środowisk akademickich, władz krajowych i regionalnych. Równie ważne są opinie od osób, które nie uczestniczą w programach Unii Europejskiej. Ankieta obejmuje kilka pytań. Można także przesłać sam dokument przedstawiający nasze stanowisko.

>>>Ankieta.

>>>Więcej.


 

ŻYCZYMY WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT!

Wesolych Swiat zyczy KIPH


 

BIULETYN IZBOWY NR 7/2016

Szanowni Państwo,

Biuletyn Izbowy nr 7/2016 został wysłany, a w nim m.in. aktualności z życia Izby, informacje o środkach unijnych, szkolenia, konferencje. Prosimy Państwa o sprawdzenie skrzynek mailowy. Jednakże jeżeli nie otrzymali Państwo jeszcze naszego biuletynu to prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w celu weryfikacji adresu e-mail.

Zachęcamy do obejrzenia biuletynu oraz kontaktu w razie usterek związanych z brakiem biuletynu!


 

AISEO NOWYM CZŁONKIEM KIPH

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma AISEO wstąpiła w poczet Członków KIPH.

Firma ukierunkowana jest na rozwój oraz wprowadzanie do regionu innowacyjnych rozwiązań związanych z systemami energii odnawialnej. W swojej ofercie posiada m.in. projektowanie systemów instalacji fotowoltaicznych i hybrydowych, montaż zaawansowanych technologicznie systemów fotowoltaicznych, doradztwo w pozyskaniu dofinansowania na budowę instalacji fotowoltaicznych, prowadzenie szkoleń mających na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie odnawialnych źródeł energii.

Witamy w Izbie!


 

MĄDRY SAMORZĄD WSPIERA PRZEDSIĘBIORCÓW

„…Największe problemy w kwestii zamówień publicznych rodzi brak jednoznacznej interpretacji istotnych warunków podawanych w specyfikacji zamówienia. Kolejny problem wynika z wygody i słabego przygotowania merytorycznego zamawiającego - co najczęściej skutkuje ograniczaniem warunków przetargu do minimum cenowego. Jest to droga donikąd. Należy zmienić odpowiedzialność zbiorową tak zwanej komisji przetargowej i uczynić odpowiedzialną za każdy przetarg konkretną osobę….”

O problemach w zamówieniach publicznych i o wspieraniu biznesu rozmawia portal balic.info.pl z dr Wiesławem Zinką, prezesem Meden- Inmed.

>>>Zapraszamy do lektury! (dzięki portalowi www.baltic.info.pl).


 

KIPH NA 14 ŚRODKOWOPOMORSKI TARGACH PRACY

14 Środkowopomorskie Targi Pracy już za nami. A podczas nich panel dyskusyjny organizowany przez nas, budujące dyskusje Członków KIPH z przyszłymi przedsiębiorcami oraz mnóstwo rozdanych ofert pracy i materiałów reklamowych. Impreza nad wyraz udana.

Dziękujemy bardzo za udział w panelu „Budowanie więzi gospodarczych w oparciu o patriotyzm lokalny”

 • Pani Beacie Woźniak.
 • Pani Agnieszce Dołędze-Jabłońskiej.
 • Panu Romualdowi Sobieralskiemu.
 • Panu Robertowi Bodendorfowi.
 • Panu Romanowi Biłasowi.

Szczególne podziękowania dla Adama Kasprzyka i Radia Koszalin za współorganizację wydarzenia. Poniżej prezentujemy album z Targów Pracy i zdjęcia z Panelu dyskusyjnego.

>>>Targi Pracy.

>>>Panel dyskusyjny.


 

MIASTO PLUS NR 2/2016 MARZEC 2016

Zapraszamy do lektury marcowego wydania bezpłatnego magazynu „Miasto Plus”.

Życzymy miłej lektury!


 

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA BUDOWLANA INTERSTROYEXPO 2016

Interstroyexpo 2016

Termin i miejsce: 20 - 22.04.2016 r. – Sankt Petersburg.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Sankt-Petersburgu informuje o zorganizowaniu stoiska promocyjno-informacyjnego na Międzynarodowej Wystawie Budowlanej "INTERSTROYEXPO 2016".

Możliwa jest również wysyłka swoich materiałów reklamowych, które pracownicy Wydziału rozpowszechniają podczas Wystaw, a także w trakcie innych przedsięwzięć mogących przyczynić się do znalezienia partnerów zainteresowanych Państwa ofertą.

>>>Szczegóły.

>>>Adres do wysyłki.


 

ELEKTRONICZNA PLATFORMA KATALOGÓW PRODUKTÓW

E-katalogi

Urząd Zamówień Publicznych stworzył i udostępnił bezpłatną Platformę eKatalogi, aby ułatwić i usystematyzować dokonywanie zakupów poniżej progu Ustawy oraz aby ułatwiać współpracę pomiędzy sektorem publicznym a prywatnym.

Platforma eKatalogi jest skierowana do Dostawców zainteresowanych udziałem w rynku zamówień publicznych poniżej progu stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych oraz Zamawiających z sektora publicznego. Platforma umożliwia Dostawcom prezentację swoich produktów i usług, a Zamawiającym ich łatwe przeszukiwanie i realizację postępowań.

Celem platformy eKatalogi jest ujednolicenie i standaryzacja procedur i procesów związanych z zamówieniami publicznymi poniżej progu ustawy Prawo zamówień publicznych. Platforma eKatalogi zapewnia całą gamę korzyści zarówno dla Zamawiających z sektora publicznego, jak i Dostawców z sektora biznesowego.

>>>Więcej.

>>>eKatalogi.

>>>Poradnik dla użytkowników.


 

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I TELEWIZJA KABLOWA KOSZALIN LAUREATAMI GAZEL BIZNESU 2015

We wtorek 23 lutego, w Szczecinie odbyła się gala regionalna konkursu „Gazele Biznesu”. Ranking dynamicznie rozwijających się firm przygotowany przez redakcję „Pulsu Biznesu”. Wśród laureatów znalazły się dwie firmy Członkowskie Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej:

 • Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
 • Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

>>>Relacja z Gali. (dzięki uprzejmości TV MAX).


 

DOBRE, BO KOSZALIŃSKIE - KIPH

Czasami bardzo ciężko mówić o sobie. Na szczęście są w Koszalinie profesjonaliści potrafiący to ułatwić. Zapraszamy do oglądania - programu "Dobre bo koszalińskie" autorstwa naszej TV MAX.

A my prezentujemy odcinek 47, który został poświęcony został naszej Izbie. Zachęcamy do obejrzenia!

>>>Dobre, bo koszalińskie – KIPH.


 

BIULETYN IZBOWY NR 5/2016

Szanowni Państwo,

Biuletyn Izbowy nr 5/2016 został wysłany, a w nim m.in. aktualności z życia Izby, informacje o środkach unijnych, szkolenia, konferencje. Prosimy Państwa o sprawdzenie skrzynek mailowy. Jednakże jeżeli nie otrzymali Państwo jeszcze naszego biuletynu to prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w celu weryfikacji adresu e-mail.

Zachęcamy do obejrzenia biuletynu oraz kontaktu w razie usterek związanych z brakiem biuletynu!


 

BIULETYN IZBOWY NR 4/2016

Szanowni Państwo,

Wczoraj wysłaliśmy do Państwa nasz biuletyn izbowy, a w nim m.in. aktualności z życia Izby, informacje o środkach unijnych, szkolenia, konferencje. Prosimy o sprawdzenie Państwa skrzynek mailowy. Jednakże jeżeli nie otrzymali Państwo naszego biuletynu ani poprzednich prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a wyślemy Państwu nasz biuletyn jak i zaległe, które do Państwa nie dotarły na wskazany adres mailowy.

Zapraszamy do kontaktu!


 

MIASTO PLUS NR 1/2016 STYCZEŃ-LUTY 2016

Już jest! Styczniowo-lutowy numer "Miasta Plus" - bezpłatnego magazynu gazety Miasto. Tygodnik Koszaliński.

Życzymy przyjemnej lektury!


 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 Następna > Ostatnie >>

Strona 13 z 15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence