Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 
Aktualności

PRZEDSTAWICIELE KIPH NA JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH NIEMIECKICH SPOTKAŃ GOSPODARCZYCH.

 

 

W dniu 12 marca Prezes Zarządu KIPH Piotr Huzar oraz Wojciech M. Nawracała z firmy członkowskiej Polon International uczestniczyli w corocznym spotkaniu BVMW - Niemieckiego Stowarzyszenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw (BVMW 2018 Deutscher Mittelstand), które odbyło się w Berlinie.


W wydarzeniu uczestniczyło ok. 3,5 tysiąca niemieckich przedsiębiorców. BVMW jest niezależnym politycznie stowarzyszeniem, które obsługuje wszystkie branże handlowe i zawody oraz reprezentuje interesy małych i średnich przedsiębiorstw w polityce, władzach administracyjnych, związkach zawodowych i dużych firmach. W chwili obecnej dobrowolnie zrzesza około 600 tysięcy niemieckich firm, równolegle do niemieckich Izb Gospodarczych.


Podczas spotkania, dzięki wcześniejszym kontaktom firmy Polon International nawiązano dialog pomiędzy władzami organizacji (KIPH i BVMW) i omówiono obszary możliwej przyszłej współpracy. Zakłada się że wypracowanie dobrych relacji ze stroną niemiecką zaowocuje wymiernymi korzyściami dla Członków KIPH współpracujących bądź planujących współpracować z naszymi zachodnimi sąsiadami.

  

ROZPOCZĘŁA SIĘ XVII EDYCJA KONKURSU "KOSZALIŃSKI DENAR NAGRODA GOSPODARCZA ROKU".

 


Informujemy, że rozpoczęła się XVII edycja konkursu "Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku". Przypominamy, że od ubiegłego roku to Członkowie KIPH nominują firmy do nagrody.


Na tym etapie każda z firm członkowskich ma przywilej zgłoszenia po 3 firmy w każdej z 4 kategorii konkursowych (mikro, małe, średnie, duże), z których Kapituła Konkursowa wyłoni zwycięzców.


Wyniki podamy wkrótce także zachęcamy do obserwowania profili Izby. 

STREFA KIPH NA 16. ŚRODKOWOPOMORSKICH TARGACH PRACY. UMIEŚĆ NIEODPŁATNIE SWOJĄ OFERTĘ PRACY.

 

Informujemy, że do 21 marca przyjmujemy jeszcze oferty pracy od Członków KIPH, które umieścimy w strefie KIPH podczas Środkowopomorskich targach pracy. Będziemy tam przez cały dzień i będziemy wręczać je zwiedzającym. Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem KIPH i oczywiście zapraszamy do współpracy oraz na nasze stoisko podczas tegorocznej edycji Targów Pracy, jest to nasze miejsce spotkań.


Informujemy, że istnieje również możliwość postawienia swojego rollupu w strefie KIPH.

 


 

PODRÓŻUJ KOMFORTOWO Z VIP-TRANSFER.PL

 

oferta_air-business

 

Nasz Członek firma air-transfer.pl po 8 latach doświadczeń, związanych z transferami regularnymi osób na lotniska w naszym regionie, postanowiła poszerzyć swoje usługi o transfery indywidualne na lotniska oraz we wszystkie miejsca w Europie wskazane przez zleceniodawcę. Usługa ta jest głównie skierowana do firm lecz oczywiście osoby prywatne też mogą korzystać przedstawionej propozycji.


W związku z powyższy firma przygotowała dla wszystkich członków należących do KIPH interesującą ofertę na przejazdy m.in. transfery indywidualne od 1 do 20 osób w bardzo wygodnych i komfortowych pojazdach marki Mercedes (najstarszy 3 lata) z wieloma udogodnieniami dla pasażerów. Ostatnim, uzupełniającym elementem był zakup przez firmę limuzyny Mercedesa klasy E, który wraz z zawodowym kierowcą powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.


Oczywiście zachęcamy do skorzystania z usług firmy, a więcej informacji znajdą Państwo poniżej.

 

>>>Oferta.

 


 

RELACJA Z BALU CHARYTATYWNEGO KIPH I ROTARY.

 

Bal Rotary i KIPH

 

10 lutego br. we wnętrzach Teatru Variete Muza odbył się noworoczno-walentynkowy bal charytatywny Ludzi Dobrej Woli współorganizowany przez Rotary Club Koszalin i naszą Izbę. Na tym wspaniałym wydarzeniu bawili się członkowie obu organizacji oraz zaproszeni goście. W tym roku Rotarianie w dalszym ciągu zbieraliśmy fundusze na sprzęt medyczny do badania retinopatii wcześniaków.

 

>>>Galeria zdjęć.

>>>Materiał TV MAX.

 


 

LASLAND SP. Z O.O. WSTĄPIŁA W POCZET CZŁONKÓW KIPH

 

Witamy Perfect

 

Dumnie informujemy, że firma Lasland Sp. z o.o. wstąpiła w poczet Członków Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

 

Spółka zajmuje się wydobywaniem torfu oraz produkcją i sprzedażą wysoko specjalistycznego podłoża roślinnego. Atutem firmy są zasoby torfu wysokiego, o różnym stopniu rozkładu, który wydobywany jest z duża pieczołowitością różnymi metodami, co pozwala uzyskiwać surowiec o różnej strukturze i właściwościach fizycznych. To z kolei umożliwia tworzenie strukturalnie optymalnych podłoży dla wybranych grup roślin. Lasland w swojej ofercie posiada podłoża i nawozy dla różnych rodzajów roślin.

 

Zachęcamy do zapoznania się z produktami firmy na stronie www, potencjalnych partnerów biznesowych do współpracy ze spółką, a wszystkich do polubienia profilu firmy na facebook’u.

 

>>>Strona www

>>>Profil facebook.

 


 

ROYAL NIERUCHOMOŚCI MARTA POŁCHOWSKA-LIS NOWĄ FIRMĄ KIPH.

 

Witamy UCN

 

Z radością informujemy, że Royal Nieruchomości Marta Połchowska-Lis wstąpiła w poczet Członków KIPH.

 

Główną działalnością firmy jest pośrednictwo w sprzedaży i najmie nieruchomości. Promuje nowoczesną kulturę zawodu pośrednika - otwartego, słuchającego i rozumiejącego teraźniejszy świat, a zarazem swojego klienta. Wyznaje zasadę, iż to pośrednik jest dla klienta, a nie na odwrót. W swojej ofercie posiada na wynajem i na sprzedaż m.in. domy, mieszkania, działki, lokale użytkowe.

 

Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z ofert firmy, odwiedzenia strony www oraz polubienia profilu na facebook’u.

 

>>>Strona www

>>>Profil facebook.

 


 

WITAMY W IZBIE PERFECT NIERUCHOMOŚCI DOMINIKA STĄPOR

 

Witamy Perfect

 

Z wielką radością informujemy, że Perfect Nieruchomości Dominika Stąpor oficjalnie została nowym Członkiem KIPH.

 

Biuro Nieruchomości zajmuje się obsługą wszystkich transakcji takich jak m.in. sprzedaż, kupno, wynajem. Działa zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Prowadzi swoich Klientów przez cały proces od pierwszego kontaktu ze swoim pracownikiem do finalizacji transakcji – podpisania aktu notarialnego lub umowy najmu. W swojej ofercie posiada m.in. mieszkania, domy, działki, ale także obiekty i lokale.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura, korzystania z usług, odwiedzenia strony www oraz polubienia profilu na facebook'u.

 

>>>Strona www.

>>>Profil facebook.

 


 

ANKAM NIERUCHOMOŚCI NOWĄ FIRMĄ ZRZESZONĄ W KIPH

 

Witamy ANKAM

 

Z wielką satysfakcją informujemy, że Agencja Nieruchomości ANKAM Anna Kamińska dołączyła do grona Członków KIPH.

 

Głównym zakresem działalności Agencji Nieruchomości ANKAM jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo w zakresie zbycia, kupna, wynajmu, najmu, a także spadków czy darowizn. W swojej bogatej ofercie firma posiada między innymi domy, mieszkania, działki, obiekty pod kątem prowadzenia działalności, magazyny, a także domy na wodzie, mieszkania i domy deweloperskie, a także apartamenty i mieszkania nad morzem.

 

Agencja Nieruchomości ANKAM posiada również oferty na mieszkania w nowo powstającym Viktoria Park czy Osiedlu Panorama. Każdy szukający danej Nieruchomości znajdzie w ofercie firmy coś dla siebie.

 

Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z usług oraz zasobu nieruchomości ANKAM, odwiedzenia strony www oraz do polubienia profilu na facebook’u.

 

>>>Strona www.

>>>Profil facebook.

 


 

ARLETT NIERUCHOMOŚCI NOWĄ FIRMĄ CZŁONKOWSKĄ KIPH

 

Witamy Arlett

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Arlett Nieruchomości wstąpiła w poczet Członków KIPH.

 

Firma zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie nieruchomości. Pomaga również przy kredytach hipotecznych, przy wycenie nieruchomości, przy doradztwie finansowym. Każdego klienta traktuje indywidualnie i stara się dopasować do jego potrzeb i wymagań. Arlett Nieruchomości współpracuje też z innymi agencjami na zasadzie wymiany ofert zarówno lokalnie, ale też z innych miast i województw.

 

Zachęcamy do zapoznania, korzystania i współpracy z naszą nową firmą Członkowską, odwiedzenia strony www.arlettnieruchomosci.pl oraz polubienia profilu na facebook’u.

 

>>>Strona www.

>>>Profil facebook.

 


 

GOLDFARB NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. SP.K. WSTĄPIŁA W POCZET CZŁONKÓW KIPH

 

Witamy ROMEX

 

Z radością informujemy, że Goldfarb Nieruchomości sp. z o.o. sp. k. wstąpiła w poczet Członków KIPH.

 

Bieżącą działalnością firmy jest profesjonalne biuro Nieruchomości z siedzibą w Koszalinie, co pozwala zajmować się pośrednictwem w sprzedaży, zakupie czy wynajmie mieszkań, domów, obiektów i działek, a także wynajmem lokali użytkowych. Dzięki nawiązaniu ścisłej współpracy ze specjalistami z dziedziny prawa i bankowości firma oferuje wszystkim Klientom wysokiej jakości profesjonalną, kompleksową obsługę transakcji kupna-sprzedaży, włącznie z pomocą w uzyskaniu kredytu. W ofercie naszego nowego Członka znajdziecie Państwo domy, jak i mieszkania na sprzedaż bądź do wynajęcia Koszalinie i okolicach, , a także działki na sprzedaż w ciekawych lokalizacjach.

 

Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z oferty, odwiedzenia strony www oraz polubienia profilu na facebook’u.

 

>>>Strona www.

>>>Profil facebook.

 


 

4. CZWARTEK SOCIAL MEDIA W KOSZALINIE

 

4. czwartek social media

 

Termin i miejsce: 8.02.2018 r. o godz. 1900 – JAZZBURGERCAFE, ul. Pileckiego 10, Koszalin.

 

Czwartki organizowane są z myślą o osobach interesujących się tematyką mediów społecznościowych, osób zawodowo związanych z marketingiem jak i również dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej branży. Na spotkania przychodzą również przedstawiciele firm aby dowiedzieć się jak sprawnie posługiwać się różnymi narzędziami marketingowymi w celu rozwinięcia własnego biznesu.

 

>>>Rejestracja.

>>>Więcej informacji.

 


 

16. ŚRODKOWOPOMORSKIE TARGI PRACY GLOBALLOGIC JOB FAIR.

 

16. Targi pracy

 

Termin i miejsce: 22.03.2018 r. – Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Śniadeckich 4, Koszalin.

 

W imieniu Biura Karier Politechniki Koszalińskiej zachęcamy Państwa do udziału w 16 Środkowopomorskich Targach Pracy. Targi Pracy mają na celu nie tylko prezentację aktualnych ofert pracy, praktyk i staży, ale także wymianę informacji dotyczących aktualnej sytuacji na rynku pracy. Do udziału w targach zachęcamy firmy poszukujące pracowników zarówno najniższego szczebla (pracowników fizycznych, produkcyjnych) jak i specjalistów czy menadżerów.

 

>>>Zgłoszenie udziału.

>>>Więcej informacji.

 


 

SMAKI ŚLĄSKA NA POMORZU – KOLACJA W PARK CAFFE PRZYGOTOWYWANA PRZEZ FINALISTĘ TOP CHEF-A MARCINA CZUBAKA

 

Kolacja Park Caffe

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolację do Park Caffe. Ten wieczór będzie wyjątkowy, gdyż wraz z Szefem kuchni Park Caffe Anną Pałczyńską gotować będzie finalista III edycji Top Chef-a Marcin Czubak. Ilość miejsc jest ograniczona, więc zalecamy się spieszyć.

 

Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 501 804 838.

 


 

WITAMY W IZBIE URBANOWICZ CENTRUM NIERUCHOMOŚCI B. URBANOWICZ G. URBANOWICZ S.C.

 

Witamy UCN

 

Z dumą informujemy, że Urbanowicz Centrum Nieruchomości B. Urbanowicz G. Urbanowicz s.c. dołączyła do KIPH.

 

Agencja nieruchomości zajmuje się szeroko rozumianym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie Koszalina i okolic. Głównym profilem działalności firmy jest pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie: mieszkań, domów, działek budowlanych, obiektów komercyjnych, apartamentów nad morzem i innych nieruchomości w Koszalinie. Mieszkania, działki nad morzem, domy i apartamenty w Mielnie, domy w Koszalin oraz mieszkania w Koszalinie i okolicy - to tylko część oferty naszej nowej firmy Członkowskiej.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami agencji, odwiedzenia strony www.ucn.pl oraz polubienia profilu na facebook'u.

 

>>>Strona www.

>>>Profil facebook.

 


 

NOWOROCZNE SPOTKANIE KULTURALNIE O BIZNESIE JUŻ ZA NAMI

 

KoB - Reforma RODO

 

Już za nami pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu Kulturalnie o Biznesie. Tradycyjnie mieliśmy okazję do spotkania w gościnnych progach Foyer Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie. Tym razem tematem dyskusji była „Reforma Rodo czyli nowy obowiązek dla przedsiębiorców”. Zagadnienie budzi ogromne zainteresowanie wśród przedsiębiorców o czym świadczy liczba uczestników, która zjawiła się na Kulturalnie o Biznesie. Podczas spotkania mieliśmy przyjemność oficjalnie powitać w naszych szeregach nowe firmy:

 

W części merytorycznej spotkania nasi goście mieli okazję dowiedzieć się o najważniejszych zmianach dotyczących Ochrony Danych Osobowych. Prelegentami byli:

Prowadzący wyjaśnili najważniejsze zagadnienia dotyczące wprowadzonych zmian w RODO i przedstawili najistotniejsze kroki, które musi podjąć przedsiębiorca, aby wdrożyć zmiany w swojej firmie. Nasi goście z uwagą wysłuchali owych wystąpień i aktywnie uczestniczyli w dyskusji. Nie omieszkaliśmy wspomnieć również zgromadzonym o wydarzeniach, które wspieramy m.in. 4. Czwartek Social Media w Koszalinie oraz 16. Środkowopomorskie Targi Pracy GlobalLogic Job Fair 2018. Serdecznie dziękujemy naszym prelegentom, wszystkim obecnym, a także pracownikom BTD za profesjonalne przygotowanie Foyer.

 

A tymczasem zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie, które odbędzie się już niebawem. O szczegółach poinformujemy Państwa tradycyjnie naszymi kanałami informacyjnymi, także zachęcamy do śledzenia naszego profilu FB.

 

>>>Galeria.

 


 

PHU ROMEX ROMAN WASILEWSKI NOWYM CZŁONKIEM KIPH

 

Witamy ROMEX

 

Z radością informujemy, że firma PHU ROMEX Roman Wasilewski wstąpiła w poczet Członków KIPH.

 

Firma PHU ROMEX swoją działalnością obejmuje całokształt zagadnień związanych z odbiorem mleka od dostawców, począwszy od serwisu urządzeń i produkcji gotowych instalacji, sprzedaż podzespołów i materiałów eksploatacyjnych, aż po wdrażanie systemów informatycznych i systemów transmisji danych pozwalających na przenoszenie danych o dostawach i jakości mleka z układów pomiarowych autocystern do systemów informatycznych w zakładach mleczarskich. Firma oferuje układy pomiarowe (stacjonarne i przewoźne) do AdBlue, wody oraz mleka, posiadające europejską certyfikację MID (EC). W ofercie firmy znajdują się również usługi związane z produkcją zbiorników stalowych oraz konstrukcji ze stali kwasoodpornej na zamówienie oraz tworzeniem aplikacji przemysłowych i urządzeń w oparciu o sterowniki przemysłowe firmy Proces-Data.

 

Zachęcamy do współpracy z firmą, odwiedzenia strony www i polubienia profilu na facebook’u.

 

>>>Strona www.

>>>Profil facebook.

 


 

PRACE NAD ZMIANĄ DEFINICJI MŚP - KWESTIONARIUSZ

 

Informujemy, że Dyrekcja Generalna ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości i MŚP (DG GROW) w Komisji Europejskiej rozpoczęła prace nad zmianą definicji MŚP. W tym celu przygotowała ona kwestionariusz, którego adresatami są MŚP, w szczególności te, które w ramach swojej działalności miały okazję weryfikować swój status MŚP.

 

Komisja zwraca uwagę, że badanie nie ma charakteru otwartych konsultacji publicznych, jest ono skierowane wyłącznie do przedsiębiorstw z sektora MŚP i wyłącznie podmioty należące do tej kategorii powinny wypełnić kwestionariusz.

 

Kwestionariusz dostępny jest we wszystkich językach UE

 

>>>Kwestionariusz.

>>>Szczegóły nt. definicji MŚP.

 


 

WITAMY W IZBIE ISP CONSULTING DAMIAN SOBOLEWSKI

 

Witamy w Izbie ISP Consulting

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w szeregi KIPH wstąpiła firma ISP Consulting Damian Sobolewski.

 

Firma zajmuje się szeroko pojętym doradztwem unijnym. Główną usługą w tym zakresie jest uzyskiwanie i rozliczanie środków unijnych dla klientów. Firma wyspecjalizowała się w projektach infrastrukturalnych opartych o innowacyjne rozwiązania oraz w projektach szerokopasmowych.

 

Zachęcamy do korzystania z usług firmy oraz zapraszamy do zapoznania się ze stroną www.

 

>>>Strona www.

 


 

„REFORMA RODO – NOWE WYZWANIA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW” – KULTURALNIE O BIZNESIE

 

KoB - Reforma RODO

 

Termin i miejsce: 1.02.2018 r. o godz. 1300 – Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie.

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Kulturalnie o Biznesie”. Tym razem dyskutować będziemy o wyzwaniu dla przedsiębiorców jakim jest Reforma danych osobowych.

 

Do poprowadzenia części merytorycznej spotkania zaprosiliśmy specjalistów praktyków - przedstawicieli firm członkowskich KIPH zajmujących się wdrożeniami RODO:

  • Pani Jolanta Kubiak reprezentująca Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Sp. z o.o.,
  • Pan Przemysław Chojnowski reprezentujący firmę Koszalin - Spektrum szkolenia doradztwo coaching.

 

Przedstawią oni między innymi zagadnienia dotyczące:

  • zmian prawnych jakie wprowadza RODO,
  • nowych wymagań wobec przedsiębiorców (Administratorów Danych Osobowych),
  • powołania Inspektora Ochrony Danych,
  • kolejnych kroków niezbędnych do rozpoczęcia wdrożenia.

 

>>>Szczegóły.

 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence