Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Aktualności

RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA POSZUKIWANA/Y

 

 

Marina Mielno. Z widokiem na jezioro poszukuje do pracy recepcjonisty/recepcjonistki.

 

Zainteresowani podjęciem pracy proszeni są o przesłanie CV na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 


 

NOWA SIEDZIBA KOSZALIŃSKIEJ IZBY PRZEMYSŁOWO-HANDLOWEJ

 

 

Od miesiąca maja znajdziecie nas pod nowym adresem.

ul. Zwycięstwa 126, 75-614 Koszalin. ( wjazd od ul. Andersa 17 )

W tym miejscu bije biznesowe serce Koszalina!

Więcej szczegółów wkrótce...

 


 

ZDZ W KOSZALINIE ORGANIZUJE KURS „CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH  DLA PRZYSZŁYCH WŁAŚCICIELI FIRM I PRACOWNIKÓW TRANSPORTU”.

 

Termin i miejsce: 19.05.2018 r. o godz. 830 – siedziba ZDZ w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 121, cena kursu 1 100 zł. Egzamin w ITS - 500zł. Licencja 300zł. płatne w ITS.


Zakład Doskonalenia Zawodowego w Koszalinie, w dniu 19.05.2018r. o godzinie 8 30 rozpoczyna kurs: Certyfikat kompetencji zawodowych dla przyszłych właścicieli firm i pracowników transportu. Kurs przygotowuje do egzaminu w Instytucie Transportu Samochodowego w Warszawie.


Szczegółowe informacje pod numerem 94 342 25 61.

 


 

LISTA FIRM NOMINOWANYCH DO TEGOROCZNEJ EDYCJI KONKURSU „KOSZALIŃSKI DENAR NAGRODA GOSPODARCZA ROKU 2017”.

 

 

Pierwszy etap konkursu tegorocznej edycji „Koszalińskiego Denara” dobiegł końca. Przypominamy, że według regulaminu do konkursu nominują firmy zrzeszone w Koszalińskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej. W tym roku nominowanych zostało aż 68 firm. Poniżej prezentujemy jakie firmy w tym roku powalczą o Złotego i Srebrnego Denara:


Konkurs skierowany jest do WSZYSTKICH FIRM z Koszalina i regionu. Według regulaminu do konkursu zgłaszane mogą być firmy nie zrzeszone w Koszalińskiej Izbie Przemysłowo – Handlowej. Udział w konkursie jest BEZPŁATNY.


Nominowanym firmom życzymy POWODZENIA !!!

 


 

OFICJALNIE POWITALIŚMY W IZBIE ZENALUMINIUM, ZIELONĄ OKIENNICĘ ORAZ LASLAND SP. Z O.O.

 

 

Podczas ostatniego spotkania z cyklu "Kulturalnie o Biznesie" mieliśmy przyjemność powitać w gronie firm izbowych trzy nowe firmy:

 • Zielona Okiennica,
 • ZenAluminium Sp. z o.o.,
 • Lasland Sp. z o.o. - właściciela marki KRONEN

Na zdjęciu od lewej:

 • Pan Łukasz Kwiatkowski, właściciel Zielonej Okiennicy oraz współwłaściciel ZenAluminium Sp. z o.o.
 • Pan Wojciech Lis, prezes Lasland sp. z o.o. właściciela marki KRONEN
 • Piotr Huzar, prezes Koszalińsiej Izby Przemysłowo - Handlowej

 

Serdecznie witamy w Izbie!

 


 

FUCKUP NIGHTS KOSZALIN // VOL.6

 


W imieniu organizatorów Agencji 123concept, Fundacji Rzecz Jasna oraz Centrum Biznesu zapraszamy wszystkich do udziału w 6 edycji nocy porażek czyli FuckUp Nights. Prelegentami tej edycji będą:

 

 • Krzysztof Modliński – założyciel firmy Defa S.A.
 • Urszula Kurtiak i Edward Ley – właściciele Wydawnictwa Artystycznego Kurtiak & Ley
 • Daniel Król – Prezes Zarządu Audio Marketing Sp. z o.o.

>>>Pobierz wejściówkę.

>>>Wydarzenie.

>>>Więcej informacji.

 


 

W DNIACH OD 30 KWIETNIA DO 4 MAJA BIURO KIPH JEST NIECZYNNE


Informujemy, że w terminie od 30 kwietnia (tj. poniedziałek) do 4 maja (tj. piątek) biuro Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej będzie zamknięte.


W sprawach pilnych bądź legalizacyjnych prosimy o kontakt z Prezesem Zarządu KIPH panem Piotrem Huzarem – tel. 609 695 797.

 


 

„ZATRUDNIANIE PRACOWNIKÓW Z AZJI” ZAPROSZENIE NA KULTURALNIE O BIZNESIE

 

 

Termin i miejsce: 26.04.2018 r. o godz. 1300 – Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie.


Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu „Kulturalnie o Biznesie”. Na kwietniowym spotkaniu rozmawiać będziemy o „Zatrudnianiu pracowników z Azji”.


Gościem specjalnym spotkania będzie Pan Kamil Zieliński Prezes Agencji 7HR, lidera pośrednictwa pracy na rynku Pomorza Zachodniego w zakresie rekrutacji obcokrajowców.


Spotkanie będzie szczególnie interesujące dla właścicieli oraz osób odpowiedzialnych za obszar HR w firmach. Będzie to okazja do szybkiego zapoznania się z najistotniejszymi aspektami zatrudnienia pracowników z Azji, procedurach oraz warunkach jakie trzeba spełnić.

 


 

RAPORT – „WOJEWÓDZTWO ŚRODKOWOPOMORSKIE OD 2020 - ARGUMENTY i OŚWIADCZENIA PRZEMAWIAJĄCE ZA KONIECZNOŚCIĄ POWOŁANIA”.

 

 

25 kwietnia br. w Park Cafe odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowany został raport raport „WOJEWÓDZTWO ŚRODKOWOPOMORSKIE OD 2020 - ARGUMENTY i OŚWIADCZENIA PRZEMAWIAJĄCE ZA KONIECZNOŚCIĄ POWOŁANIA”.


Dokument opracowany został w ramach prac zespołu zwolenników powołania województwa środkowopomorskiego, utworzonego z inicjatywy organizacji zrzeszających przedsiębiorców.


Publikację raportu znajdą Państwo poniżej.

 

>>> Raport „Województwo Środkowopomorskie od 2020 – Argumenty i oświadczenia przemawiające za koniecznością powołania”.

 


 

SPOTKANIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW CHCĄCYCH SKORZYSTAĆ Z OBOWIĄZUJĄCYCH JESZCZE ZASAD UZYSKANIA POMOCY PUBLICZNEJ W RAMACH SSSE W PODSTREFIE KOSZALIN.

 

Termin i miejsce: 23.04.2018 r. w godz. 1100 - 1300 - sala 300 Urzędu Miejskiego w Koszalinie, ul. Rynek Staromiejski 6-7. Spotkanie bezpłatne, wymagane potwierdzenie udziału do 19 kwietnia br.


W imieniu Urzędu Miejskiego w Koszalinie oraz Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zachęcamy do udziału w spotkaniu informacyjnym pt. "Przedsiębiorco - nie zmarnuj szansy i zainwestuj teraz!", które skierowane jest do przedsiębiorców chcących skorzystać z obowiązujących jeszcze zasad uzyskania pomocy publicznej w ramach SSSE w Podstrefie Koszalin.


Tematem przewodnim spotkania będzie omówienie zmian jakie nastąpią po wejściu w życie nowelizacji ustawy dotyczącej przepisów w funkcjonowaniu specjalnych stref ekonomicznych oraz kryteriów, które każdy przedsiębiorca  chcący uzyskać decyzję o wsparciu będzie musiał spełnić. Na  spotkaniu  przedstawione również zostanie  porównanie obowiązujących jeszcze zasad inwestowania z przyszłymi kryteriami do spełnienia.


Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o zgłaszanie swojego udziału do dnia 19 kwietnia 2018 r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


 

TRANSMISJA ONLINE Z SEMINARIUM „OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH”.

 

 

Termin: 16.04.2018 r. – w godz. 1100 – 1500. Transmisja będzie prowadzona na profilu facebook’owym Krajowej Izby Gospodarczej www.fb.com/kigpl.


W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej zapraszamy na transmisję on-line z seminarium „Ochrona Danych Osobowych w działalności podmiotów gospodarczych”. Transmisja będzie prowadzona na Facebooku, na profilu Krajowej izby Gospodarczej (facebook.com/kigpl).


Podczas seminarium eksperci i ekspertki Komitetu przy KIG ds. Ochrony Danych Osobowych przedstawia najważniejsze zmiany, związane z wejściem w życie unijnego rozporządzenia dotyczącego ochrony danych osobowych (RODO). Nowe przepisy będą obowiązywać od 25 maja 2018 r.

 


 

SPOTKANIE PRZEDSIĘBIORCÓW ZRZESZONYCH W KIPH Z MŁODZIEŻĄ Z ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA

 

 

Dnia 10 kwietnia br. w Zespole Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie odbyło się spotkanie przedsiębiorców z młodzieżą ostatnich klas. Przedsiębiorcy różnych pokoleń zrzeszeni i zaprzyjaźnieni z KIPH opowiedzieli młodzieży o swoim codziennym etosie i sprawach istotnych przy prowadzeniu biznesu.

 

W spotkaniu udział wzięli:

 • Mateusz Sudoł właściciel agencji Wypisz - Wymaluj
 • Andrzej Pawłowski współwłaściciel firmy ARKA Sp. z o.o. sp. k.
 • Krzysztof Modliński twórca firmy Dega.

Bardzo dziękujemy dyrekcji szkoły za możliwość odbycia tego bardzo sympatycznego spotkania, a przedsiębiorcom za poświęcenie swojego czasu i inspirujące wystąpienia. Przyszłym przedsiębiorcom życzymy udanych matur i trafnych decyzji w wyborze przyszłej drogi.

 


 

SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

 

 


 

III EDYCJA TARGÓW "EDUKACJA I PRACA - SPOTKANIE AKTYWNYCH"

 

Termin i miejsce: 27.04.2018 r. w godz. 1100 -1600 - Hala Gryfia, Słupsk.


W imieniu Słupskiej Izby Przemysłowo-Handlowej zachęcamy do udziału w III edycji targów "Edukacja i Praca - Spotkanie Aktywnych". Wśród wystawców będą firmy poszukujące pracowników w różnych zawodach i specjalnościach. Podczas targów będą prezentowane oferty dla osób wyspecjalizowanych w różnych zawodach, a także propozycje dla bezrobotnych o podstawowych kwalifikacjach oraz propozycje pracy tymczasowej i w przyszłości dla młodzieży uczącej się w szkołach zawodowych i studentów. Na targach będą również propozycje zatrudnienia dla obcokrajowców, którzy przyjeżdżają do nas z zamiarem podjęcia pracy i posiadają do tego wymagane zezwolenie. Obok firm przemysłowych swoje oferty zaprezentują ponadto agencje pośrednictwa pracy i instytucje wyspecjalizowane w udzielaniu informacji i doradztwie o rynku pracy. Udział wezmą takie instytucje, jak PUP, WUP, ZUS, PIP, PZU oraz Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku.


Wystawców zachęcamy do odwiedzenia strony Słupskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w celu zasięgnięcia informacji o warunkach wynajmu stoiska.

 

>>>Oferta dla wystawców.

 


 

TARGI PRACY "KARIERA NA START" Z INFOLUDKIEM.PL

 

 

Termin i miejsce: 12 kwietnia (czwartek) w godz. 1000 – 1800 - Netto Arena, Szczecin.


Uprzejmie informujemy, że KIPH objęła swoim patronatem Targi Pracy „Kariera na Plus” organizowane przez Infoludek.pl. Wydarzenie  adresowane jest do grupy docelowej: osoby powyżej 25 lat, z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem zawodowym.


W związku z powyższym każda z firm zrzeszonych w KIPH, która jest zainteresowana wzięciem udziału w Targach otrzyma 20% zniżki na wybrane przez siebie stoisko.


Dodatkowo profil firmy, która weźmie udział w Targach Pracy przez 6 miesięcy po targach będzie bez dodatkowych kosztów promowany w nowym serwisie ogłoszeń pracy o charakterze Premium.

 

>>>Szczegóły dotyczące Targów.

>>>Oferta cenowa stoisk.

 


 

POGOTOWIE EVENTOWE – TWÓJ EVENT ZREALIZOWANY W 48 H.

 

 

>>>Szczegóły.

 


 

OFERTA WYNAJĘCIA HALI MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNEJ W KOSZALINIE

 

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens jest właścicielem hali magazynowo-produkcyjnej.


Specyfikacja obiektu:

 • Powierzchnia: 580 m2 oraz 20 m2 pomieszczeń biurowych z WC.
 • Rok budowy 2003
 • Przeznaczenie hali: produkcyjno-magazynowy
 • Dojazd :asfalt
 • Otoczenie działki :zabudowane
 • Ogrzewanie: centralne
 • Położenie: obrzeża miasta
 • Plac utwardzany:  tak
 • Przed nieruchomością parking dla klientów.
 • Pomieszczenia
 • Ilość pomieszczeń magazynowych: 1
 • Ilość pomieszczeń socjalnych: 1


Lokalizacja


Nieruchomość położona przy głównej, ruchliwej drodze w Koszalinie, kierunek Poznań. Idealne miejsce na prowadzenie działalności produkcyjnej czy usługowej z uwagi na lokalizacje która gwarantuje ruch, a jednocześnie znajduje się na peryferiach miasta.


W pobliżu wiele zakładów usługowych i handlowych. Przed halą/magazynem znajduje się duży plac (400 m2), z którego można korzystać. Do hali prowadzą dwie bramy wjazdowe co ułatwia potencjalną działalność.


Informacje dodatkowe


Możliwość dodatkowego najmu pomieszczeń biurowych przystosowane na sklep lub biuro, nie wymagają wkładu finansowego.


Cena 11.000 zł netto (do ceny najmu należy doliczyć podatek VAT 23 % oraz opłaty za media tj. energia oraz ogrzewanie).


Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 94 347 47 14.

 


 

KONFERENCJA „SZANSE I ZAGROŻENIA DLA GOSPODARKI EUROPEJSKIEJ XXI WIEKU Z UWZGLĘDNIENIEM PROBLEMÓW REGIONALNYCH.”

 

 

Termin i miejsce: 18-19.10.2018 r. - Royal Park Hotel & SPA w Mielnie.


W imieniu Kolegium Dziekańskiego Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej zachęcamy Państwa do uczestnictwa w Konferencji Naukowej pt. „Szanse i zagrożenia dla gospodarki europejskiej XXI wieku z uwzględnieniem problemów regionalnych” organizowanej z okazji Jubileuszu 25-lecia Wydziału.


W ramach uroczystości jubileuszowej obchodzone będzie również 60-lecie istnienia Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Koszalinie. Wspomniane uroczystości będą połączone z wyjazdowym posiedzeniem członków Zarządu Krajowego PTE, w związku z tym będziemy gościć Panią prof. dr hab. Elżbietę Mączyńską – Prezes PTE oraz wielu wybitnych profesorów z dziedziny ekonomii i zarządzania.

 

>>>Zobacz więcej szczegółów.

 


 

16 EDYCJA ŚRODKOWOPOMORSKICH TARGÓW PRACY JUŻ ZA NAMI.

 

 

16. Środkowopomorskie Targi Pracy GlobalLogic Job Fair 2018 już za nami. Dziękujemy firmom członkowskim za wszystkie oferty pracy, a szczególne podziękowania kierujemy do:

 • Royal Nieruchomości Marta Połchowska - Lis,
 • Unia Spółka z o.o.,
 • ISP Consulting Damian Sobolewski,
 • Happiness - Agencja Eventowa;

za pomoc w organizacji stoiska.


Składamy również serdeczne gratulacje dla Biura Karier Politechniki Koszalińskiej za pomyślną realizację wydarzenia. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

>>>Galeria zdjęć.

 


 

HAPPINESS - AGENCJA EVENTOWA WSTĄPIŁA W POCZET CZŁONKÓW KIPH.

 

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że HAPPINESS - Agencja Eventowa wstąpiła w poczet Członków Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

 

Firma specjalizuję się w organizacji imprez eventowych, posiada szeroką ofertę dla fimr z każdej branży m.in imprezy z zakresu Team Building, Wedding Planner czy też branży MICE - jako jedyni w Koszalinie. HAPPINESS jest w stanie zorganizować każde wydarzenie dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami oraz dużym zapleczem sprzętu różnego rodzaju. Firma jest nowa na koszalińskim rynku, a mimo to ma już podpisane umowy współpracy z prestiżowymi firmami funkcjonującymi na owym rynku. Zespół Agencji Eventowej jest zdania, że każda agencja zajmująca się organizacją wydarzeń, powinna podchodzić do tematu kompleksowo tzn. w profesjonalny sposób zaplanować, przeprowadzić i rozliczyć wydarzenie od A do Z, uwzględniając wszystkie aspekty. Firma może pochwalić się zorganizowanym Dniem Kobiet wspólnie z Instytutem Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermalogica.

 

Zachęcamy do zapoznania się z działaniami firmy na profilu facebook i oczywiście do korzystania z usług i ofert Agencji Eventowej HAPPINESS.

 

>>>Profil facebook.

 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence